Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Monka

Ja budowałam z BK z Rurki na pióro wpust na klej, a na scianki działowe wziełam Solbet - bo mi zachwalano. Potem pojechałam i zbluzgałam faceta, że mi sprzedał kichę nie BK. Ten z Solbetu nie trzymał wymiarów (12stka to w rzeczywistości jest 11,5cm) i na dodatek zupełnie inaczej chłonął wodę z tynku. Schło na tych bloczkach wolniej i jakoś plamami. Z Rurki nie miałam problemów, nawet p. Rysio M powiedział, że bloczki są bardzo równe a słyszał inne opinie o tych bloczkach.

Teraz na tą drugą budowę też będę brała bk z Rurki a o Solbecie nie chcę słyszeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 68,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8062

  • Didi

    3934

  • bodekku

    3712

  • bryta

    3364

Najaktywniejsi w wątku

 

ja nic nie moge powiedziec na bk z rurki i mylse ze wiekszosc nic złego nie powie. budowałam na zaprawe, bo ekipa była jaka była.Na klej wydaje mi sie musi byc ok ekipka

No co Ty! A ja powiedziałam, że mnie tylko na klej interesuje i zbudowali - a przecież ta sama ekipa :o Co prawda p. Rysio namawiał mnie na zaprawę, ale sam potem przyznał, że trudniej się buduje na klej, no bo trzeba budować dokładniej i dlatego próbował mnie zniechęcić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Didi - a u mnie to w niektórych miejscach ma napewno powyżej 10 cm (szczególnie tam gdzie młoda "stara" wyrosła), a w niektórych nie ma trawy wcale (tych miejsc jest no tak 1/3 wszystkiego), więc co mam robić? rżnąć czy nie? ratunku, pomocy!

 

Teska - tak pytam bo, pojechałabym do tego Zalesia może jutro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...