Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 68,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8062

  • Didi

    3934

  • bodekku

    3712

  • bryta

    3364

Najaktywniejsi w wątku

Gość krzymi
Teska mam projekt na 380 m2 bez piwnic uzytkowe poddasze,duzo scian dzialowych betonowe schody,porothem 38 nie ocieplany 20 drzew do wyciecia .Dach ok. 300m2 z 3 facjatkami .Cena na poczatek na surowo240.tys(z dachem i dobra dachowka).To wszystko na czarno bez rachunku. co ty na to?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teska

hihi

i tu problem

dziś mamy gości na obiedzie i coś niecoś po..... (pewnie koło 19stej wyjadą)

jutro córcia na 17,30 ma karate

w sobotę przyjeżdżają moi rodzice i są do niedzieli, ale znając ich to koło 17? będą jechać

w poniedziałek znowu karate

wtorek :o wolny (jak na razie)

Jak chcesz to cię wciągnę do kalendarza na wtorek :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zbigx

 

u mnie chłopaki w tamtym tygodniu coś na temat wylewania drogi mówili,

jest jej 60 m, szalunki i beton (okazyjnie :D) lany z gruchy, wyszło 10 zł. za metr, nawet po tym jechałam gładziutkie jak stół. kolega śmiał się że jak uda nam się zrobić swój podjazd taniej to ... nie, nie mogę tu tego napisać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

zbigx z drogą, to do Bodekku, ja też robiłam ze szlaki i na razie sie sprawdza.

 

krzymi ależ landarę budujesz, ale 240 tys. za stan surowy, to trochę sporo,chyba wyczuli u ciebie "inwestora" - bądź czujny, jak masz taki, no..pojechany projekt :wink: , to będą wśród ewentualnych wykonwaców, żebycie naciągnąć, bo skoro taki projekt masz, to pewnie cie stać :lol:

 

właśnie się dowiedziałam, że wczoraj zginął mój student, Boże nie znamy dnia, ani godziny :cry: :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teska zamierzam budowac w Pobierowie.Projekt to zadne cudo.(chyba? )Ale nie mam sie na kim oprzec . Jak to wyczuwaja to sa jak piranie(wykonawcy)

 

Właśnie o tym mówię. Sa pewne stereotypy, budujesz 380 m2 w Pobierowie, znaczy jesteś dziany i trzeba cie oskubać, nie o to chodzi, że psioczę na wykonwaców, ale powszechnie wiadomo, że taniej buduje sie w małych miasteczkach, niż w dużych miastach, o kurortach juz nawet nie wspominam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Witaj Krzymi - 240 to duzo

Delf - ten co wypadl z 12 pietra?

 

raport 'naukowy' :wink: :

jezdze coraz gorzej zamiast lepiej, jestem coraz bardziej przybita, chyba nic ze mnie nie bedzie, jeden instruktor mowi, ze mu sie ze mna przyjemnie jezdzi, bo dobrze jezdze a potem drugi mowi, ze wszystko zle robie, chyba bede jezdzic autobusami... musialam sie wyzalic, dzieki za wysluchanie :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...