Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 68,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8062

  • Didi

    3934

  • bodekku

    3712

  • bryta

    3364

Najaktywniejsi w wątku

Chcialabym jeszcze nadmienic, że od jakiegos tygodnia nieustannie sledze zapiski z tego dziennika pokladowego ale ogarnąc te cala wiedze, ktora tutaj spisaliscie to pewnie mi zejdzie chyba z miesiac.

Ale nieukrywam, że lektura ciekawa i pasjonujaca.

Już teraz wiem, że napewno skorzystam z wielu porad tutaj zawartych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie monka i to ty jestes w tej lepszej sytuacji odemnie bo sama sobie wybralas domek i wiesz praktycznie o nim wszystko. Ja niestety taki juz kupilam a i ja sama nie mam dostepnych zadnych materialów np. zdjęć projektu, wizualizacji itp.

Takim bodzcem, ktory spowodował, że kupilismy ten dom byla zapewne krotsza droga do konca jego budowy i wydeptywanie sciezek w urzedach itp w celu uzyskania pozwolen i innej biurokracji. Moj domek mieści się konkretnie w Rurzycy a pojechalam tam żeby kupic dzialke budowlaną. Ten dom zobaczylam z daleka i coś mnie tknęlo. Juz na drugi dzień wiedzieliśmy z mężem że musi być nasz.

Mierzyn monka to tez sliczna okolica, ale ceny dzialek zwalaja z nóg. masz blizej do centrum niz ja. W okolicach Rurzycy dzialkę mozna juz kupic za okolo 20-25 zł za metr2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już kiedyś szukalam w necie domów z katalogu Twoje domy i nie mogłam znaleźć a wiem że kiedyś się na nie natknęłam przypadkiem. Może łatwiej byłoby go znaleźć poprzez wyszukiwanie architekta który go projektował.

 

ps. w weekendy ruch na naszym wątku nie jest za duży za to w tygodniu możesz tu spotkać wiele osób :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teska,

 

Dzieki za info. Bylam na podanej przez ciebie stronce, jednakze projekty nie sa aktywne. Jest podany mail, wiec moze ta droge sie do nich zwroce o podanie charakterystyki tego domu.

Zazdroszcze ci, ze juz mieszkasz. Przedemna chyba dluga droga, bo checi i zapal sa, ale kasa (kredyt) :wink: zobaczymy na ile nam starczy.

15 czerwca wstawiaja mi okna i to bedzie pierwszy zakup do mojego domu. Bardzo sie ciesze z tego powodu, bo jak mi zamkna dom (brama i drzwi tez bede za jakąs chwilke) to jakiekolwiek moje klamoty juz bede mogla zostawic w srodku.

Powiedz mi Teska w jakiej okolicy Ty mieszkasz? Czyzby w Rurzycy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...