Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ewa

z panem Pańką możesz się targować (obciąć koncówkę, albo coś podobnego) i powiedz mu, że dla forumowiczów należy się rabat

Napewno robi dobrze - to mogę Ci zapewnić

Potwierdzam, nie sprawia on może wrażenia błyskotliwego biznesmena (ale bycie takowym wcale dobrze nie wróży), ale jest batrdzo elastyczny cenowo i naprawde porządnie robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 68,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8062

  • Didi

    3934

  • bodekku

    3712

  • bryta

    3364

Najaktywniejsi w wątku

Paweł_

chciałam coś napisać o panu P. ale nie wypada, bo to dobry fachowiec i człowiek, i bardzo kulturalny i mam wrażenie, że w czasie rozmowy trochę się tremuje

Własnie to miałam na mysli, dlatego tak napisałam, żeby Ewa sie nie zraziła, bo pozory czasem mylą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

 

Iwonka i Adas

Witam niedoszłych klientów, :wink: jak czytam to moja oferta przegrała z partnerem, cenowo zawsze tak jest, rozumiem ale niestety mój producent nigdy nie zejdzie do takich cen jakie ma partner ale mam nadzieje ze moze tym razem mnie mile zaskoczą i Wasze okna okazą się ok.

 

Pozdrawiam

 

W koncu moze sie uda mi cokolwiek wyslac.

Takiego posta napisalam i cosik sie stalo, ze chyba necik sie wysypal.

Zaczne jeszcze raz.

 

Witam Pawła_ i jego okna,

musze powiedziec, ze te okienka to do dzisiaj mi sie snia po nocach i dlugo z mezem radzilismy co tu zrobic, zeby je miec. ale po burzy mozgu, doszlismy do wniosku, ze niestety nas na nie nie stac i musielismy odpuscic.

Ale polecam, jezeli ktos ma troche wiecej kasiorki to koniecznie niech sprawdzi oferte Majewskiego. Istne cudo. A na najlepszego profesjonaliste w dziedzinie okien tez moge dac namiary w szczecinie.

Ja musialam sie zadowlic substytutem o nazwie firmy partner (nie mylic z Partner-S) i modle sie teraz, zeby nie dali ciala. Czynnik ekonomiczny byl w tym wyborze najwazniejszy a takze termin montazu (mam nadzieje, że realny ten 15).

Tak wiec po 15 zapraszam do siebie do rurzycy gdyby Pan mial ochotke rzucic na nie fachowym okiem.

pozdrawiam

Iwona-nowa forumowiczka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...