Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

plac bardzo dobrze - tzn precyzja, natomiast sprzeglo :roll: za mocno puszczam i mi raz, dwa razy gasnie na placu,

 

na miescie - duzo ludzi mi zajezdza droge, sami faceci, mlodzi starzy, wpychaja sie, pala gumy zeby tylko byc przede mna, ciezko sie u nas jezdzi

 

mam problem ze skrzyzowaniami na Niebuszewie, tymi z lamanym pierwszenstwem - nie wyrabiam na zakretach :roll:

 

Lepiej zeby zdal, bo od wrzesnia lub 1 pazddziernika wchodzi nowa forma egzaminu: plac - luk, miasto - 40 minut jazdy i ruszanie pod gorke na Golisza. Ciekawe ile wzrosna stawki na ubezpieczenie od wrzesnia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 68,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8062

  • Didi

    3934

  • bodekku

    3712

  • bryta

    3364

Najaktywniejsi w wątku

Witamy, witamy, ale mnie nie do smiechu Didi.

Moja prawa reka tak mi juz wysiadla, ze dzisiaj moj mnie musial ubrac.

Juz wczoraj mialam problemy z biegami (wrzucic 5) w samochodzie. a dzisiaj to nie wiem jak pojade. A musze bo musi mnie jakis lekarz zobaczyc. Tylko zastanawiam sie do kogo isc? Ortopeda, reumatolog, czy, neurolog?

Pomocy bo chyba zwariuje z bolu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Didi,

nasz kier. budowy powiedzial nam, ze nie dostaniemy zgody na oczyszczalnie. z tego co pamietam to mowilas miz ze w starostwie wystarczy ich tylko powiadomic i juz. wiec juz kurde nie wiem jak to jest.

jak bede musiala budowac szambo to sie wsciekne chyba.

dzwonilam wczoraj do tego goscia od oczyszczalni, ale nie odbieral. moze on mi cos poradzi, wiec dzisiaj bede probowala jeszcze raz. ale najpierw musze isc do tego lekarza. Pojde do medicusa moze mi cos poradza.

milego dnia wszystkim zycze i narazie

wieczorkiem moze jeszcze sie odezwe na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonka

nie do końca twój kierownik Ci to wyjaśnił

Chodzi o to, że właśnie w Rurzycy budują kanalizę i planują zakończenie tej budowy na ten rok, ale....jeśli nie zakończą (bo brakuje pieniedzy) , a Tobie do zamieszkania bedzie potrzebna tylko oczyszczalnia, to złożysz wniosek a oni wtedy wyrażą zgodę na zmianę. Wiem to bo zadzwoniłam do wydz. architektury - a co!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...