Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 68,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8062

  • Didi

    3934

  • bodekku

    3712

  • bryta

    3364

Najaktywniejsi w wątku

Witajcie

 

rany boskie, czytam tak o tych wlamaniach i wlos mi sie na glowie jezy.

Dzisiaj nareszcie doczekalam sie tych moich upragnionych okien (nawet ładne, ale juz jutro beda poprawiac).

Moj maz kupil sobie lozko polowe i spi (pierwsza jego noc), bo przeciez trzeba okien pilnowac coby komus sie nie spodobaly. Niestety nie zdążyl zalozyć systemu alarmowego, wiec sam dzisiaj pilnuje, bo to tak jak w przyslowiu "szewc bez butow chodzi".

 

Ja jutro czekam na fachowcow od okien i zobacze jak mi zalatwia sprawe reklamacji i wtedy cos wiecej Wam napisze (papraki to są, ale zobaczymy czy umieja to naprawic co spieprzyli).

 

Teska, jadę z tobą do Wolina tylko daj znać kiedy (moze na privie sie umowimy). Podaj mi tak orientacyjnie ile kosztuja np tuja szmaragd (ile cm). Niewiem jakim duzym samochodem dysponujesz, bo jak masz tylko osobowkę, to ja sluże swoim mam troche wiekszy (mysle, że na nasze zakupy wystarczy). Musze tylko poczekac okolo 2-3 tygodni jak mi zrobią ogrodzenie.

pozdrawiam

Iwona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!!!

 

 

PAWEL - jak ja Cię lutnę... producent Terrivy jest w Marszewie niedaleko Goleniowa - ja od nich brałam strop - ceny dobre można negocjować - przywożą... Firma chyba Marbet..

 

co do trzymania wymiaru - to proszę przestań, przecież najważniejsze są przekątne i równe ściany i nawet jak bloczek nie jest jak spod igły to i tak nic to, wszystko zależy od fachowców, prawda jest taka że ja brałam te bloczki, a ściany mam tak równe, że jak kładłam tynki albo teraz styropian na klej to mi kurna duuuuużo zostaje ... także pilnuj fachowców a nie wymyślaj o krzywych bloczkach przecież odpadów nie kupisz!

 

to tyle..... no teraz możesz mnie bić! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jolly ma racje, bloczki bloczkami, zawsze mozna cos tam tarka zjechac i poprawic plaszczyzny, ale najważniejsze jest aby byly murowane równo..

to jest najwazniejsze...w kazdym razie stosujac sposob myslenia ze bloczki sa krzywe to zadne by sie nie nadawany pod klej :D

pozdr

m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...