Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 68,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8062

  • Didi

    3934

  • bodekku

    3712

  • bryta

    3364

Najaktywniejsi w wątku

Witam Grupę Szczecińską :) Dłuższy czas czytam Wasze forum, wreszcie przyszedł czas zeby się przywitać :D

Mam do Was pytanie: co sądzicie o działce:

-w Rurzycy 867mkw, ale wąąąąska 17* 51

- na działce jest prąd i woda ( studnia)

-cena to 28 tys ( razem zprojektem- ale projekt nie dla mnie)

Jakbym ją kupiła chciałabym tam wcisnąć " Gienię" z Horyzontu ( tak boczkiem- tylko musze się dowiedzieć czy tak można) Gienia musiałaby byc odchudzona o 40 cm :)

Będe wdzięczna za sugestie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Sylwia w naszej Grupie! :D

 

Oj wąska ta działka! Trzy razy dłuższa niż szersza! Co do ceny - nie wypowiem się, bo te rejony wokół Szczecina słabo znam.

 

Trudno znaleźć projekt na taki "tramwaj", ale chyba widziałam ostatnio parę fajnych projektów w Archigraphie.

 

Gienię ma zamiar budować Józia S. A co z wejściem i garażem? Zmiana usytuowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za oddzew :)

Generalnie nie upieram się przy tych stronach- szukam ziemi w okolicach Szczecina ( najlepiej żeby była dobra i tania haha) Działeczka jest super wąska ale wydaje mi się, że będę mogła Gienię postawić bokiem- tzn od frontu będzie węższy bok garażu, potem wejście, a na końcu taras :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi :)

A co myślicie o cenie za działeczkę? Bo na początku wydawała mi się atrakcyjna... Ale tak się zastanawiam i myslę, że po prostu nikt nie chciał takiej anorektycznej działki :)

A może coś wiecie o niedrogich działkach w okolicy Szczecina. Szczerze mówiąc mam już dość szukania działki. No ale działka będzie podstawą wymarzonego domku więc musi być ... no nie wiem sama ...fajna musi być

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko mogę staram się jeżdzić po okolicy szukając taniej działki- i tu chyba jest pułapka już drugi rok szukam działki (jak podliczę benzynę i telefony to nawet najtańsza nie będzie tania :) )

Najbardziej podobają mi sie okolice Wołczkowa,Dobrej itp- ta strona :)

Ale ceny są dla mnie zaporowe. Ostatnio na "tapecie" są Kliniska i okolice :)

Co do ceny- to chyba naiwna jestem, ale szukam ziemi za około 30 zł/m

Na działkę chciałabym wydać około 30tys- i to jest kryterium wielkości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...