Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Odkurzacz centralny - pomoc w wyborze


Robi25

Recommended Posts

Witam.

 

Zastanawiam się nad zakupem jednostki centralnej wraz z akcesoriami. Instalacja w lini prostej około 21metrów, 4 gniazda na ścianie, 1 szufelka w kuchni.

 

Proszę o informację co polecacie. Zastanawiam się nad modelem przewymiarowanym w stosunku do mojej instalacji. Chciałbym kupić dobrą jednostkę, tak aby nie było problemów z sprzątaniem.

 

Ceny nie podaję celowo ponieważ chciałbym poznać wasze zdanie na temat odkurzaczy z różnych przedziałów cenowych.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year później...
Podepnę się może pod temat, bo mam podobny dylemat. Instalacja ma długość max 20 m, raczej 15-17 mb, 4 gniazda na dole, 2 na górze + 2x wally flex + speed leo.W domu 2 koty, w przyszłości może jakieś psiska. Po przestudiowaniu forum skłaniam się do odkurzacza z filtracją cyklonową , bez dodatkowych filtrów. Rozważam Cyclo vac HD 801C lub Vacuflo TC 288X. Zależy mi na tym, aby był mocny i bezawaryjny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się może pod temat, bo mam podobny dylemat. Instalacja ma długość max 20 m, ...... skłaniam się do odkurzacza z filtracją cyklonową , bez dodatkowych filtrów. Zależy mi na tym, aby był mocny i bezawaryjny.

A może https://budownictwob2b.pl/instalacje/produkty/centralne-odkurzanie/centralne-odkurzanie/3215-aerovac-jednostki-centralnego-odkurzania-vacu-maid-s2800-split-i-s1570-split to bardzo dobre odkurzacze z separatorem sierści i włosów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...