Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Ile KIEROWNIKOWI BUDOWY


budek

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 67
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...
1500 zł za całość w 5 ratach.

Przy okazji mój kierownik zna wszystkie ekipy fachowców z okolic i jeżeli poleca jakąś ekipę to oznacza, że jest godna polecenia - jak narazie to się sprawdza.

Mam prośbę o namiary na tego kierownika budowy. Przeglądając tutejsze wypowiedzi, okazuje się że jest dość tani, a jeśli jeszcze dobry, toż to prawdziwy skarb i pewnie jest rozrywany. Jesteśmy dopiero na etapie działki, ale wszelkie poszukiwania chcemy już zacząć, coby się potem nie zapętlić. Będziemy się budować w okolicach Nieporętu.

Pozdrawiam. Magda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

ja mam pytanie

 

moj kierownik chce 1200 netto

 

czy w tej cenie moge wymagac wszelkich przerobek w projekcie w trakcie budowy gratis, albo taka cena rozumie sie ze za pozniejsze ewentualne przerobki trzeba bedzie doplacac?

 

jak to jest z tymi kierownikami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Nasz kierownik chce 2000 zł, 500zł na poczatku reszta po odbiorze budynku. Myśle, że to uczciwy układ. Okolice Poznania.

 

Mógłby tak za 500zł mniej ;-)

Jakby co to mogę Ci dać na priv namiary na kier. bud. ze Swarzędza. Jeśli już się nie zdecydowałaś of cors... Ponegocjować zawsze warto.

 

 

pozdrawiam

Gerion

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój wujek jest u mnie kierownikiem. umówiliśmy się na zwykłą stawkę, nie "po znajomości". płacę mu po 250 zł za przyjazd na parę godzin, gdy jest dłużej to bieże więcej. Póki co wydaliśmy sporo - myślę, że już przekroczyliśmy 2000 zł a jesteśmy po zalaniu stropu, więc jakiś 1000 - 1500 zł jeszcze przed nami. Ale: budowa jest prowadzona książkowo. Wykonawca załamuje ręce nad rozwiązaniami mojego wujka mówiąc: Pani Aniu, tak nikt nie buduje, ile to roboty! ale robi. Wujek wymógł na nim używanie wibratora do wylewanych nadproży. Roboty ziemne trwały miesiąc! bo izolacje były kładzione bardzo dokładnie i w sposób przemyślany. ławy laliśmy w folię, zbrojenie leżało na betonowych podkładkach, ściany fundamentowe malowali ze trzy razy (wysokie wody) itp, itd. ale wszystko jest idealnie - a na tym właśnie mi zależało. śpimy z mężem spokojnie. Mój wujek może jest trochę przesadny, zazwyczaj pracuje jako inspektor nadzoru a nie jako kierownik, więc ma oko na najmniejsze nawet fuszerki, poza tym jest pedantem i wszystko musi być jak pod sznurek. Ale wg mnie warto wydać te parę tysięcy więcej i mieć wszystko OK. w ogólnym koszcie domu to nie jest tak bolesne.

 

pozdrawiam,

Anka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...