Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Przestrzegam przed Dariusz Bielawski Romotop !


cozmo

Recommended Posts

Szanowni forumowicze . Pragnę się podzielić negatywną opinią na temat firmy/osoby Dariusz Bielawski sprzedajęcej produkty do spalania drewna czeskiej firmy romotop.

Z podzieleniem się swoimi doświadczeniami zwlekałem długo i dzięki temu przemyślałem -konsultowałem temat z każdej strony .

oto kilka konkretów

Zakupiłem wkład romotop heat w2 70.50.01 w maju 2017

Wkład pękł po przepaleniu 1m3 suchego drewna brzozowego w pazdzierniku 2017 (reklamacja)

kom2.jpg kom1.jpg

Nowy wkład został wymieniony po przepychankach w grudniu 2017

W trakcie owych "przepychanek" wyniknęło cały szereg nie kompetencji Pana Bielawskiego:

-nie znajomość praw klienta ani nawet swoich lub ich świadome ignorowanie.

-próby manipulacji

-granie na zwłokę

-pomimo prawnego uznania rękojmi(wymiana wkładu) ,Pan Bielawski próbował nażucić mi zespawnie uszkodzenia.

Drugi wkład pękł na tym samym elemencie tylko w trochę innym miejscu w kwietniu 2018 po przepaleniu kilku metrów suchego drewna (odstąpienie)

IMG_2317.JPG IMG_2318.JPG

Tym razem zdecydowałem się odstąpić od umowy ,na co Pan Bielawski przystał.

Do tej pory jednak pomimo zapewnień nie odebrał starego wkładu i nie zwrócił poniesionych kosztów pomimo licznych maili i telefonów których już odemnie nie odbiera.

Dodam że w między czasie pojawił się u mnie domu serwis fabryczny romotop ,ktory obejżał kominek ,sposób podłączenia hydrauliki,spalin,dolotu,sterownika itp . nie stwierdził żadnych nieprawidłowości .

 

Przestrzegam przed kupowaniem czegokolwiek od tego człowieka tym bardziej ,że uważa się za osobę wszystko wiedzącą ,która na forum muratora chce zajmować pozycje eksperta jednak faktycznie bardzo daleko mu do takiej , a własną nie wiedzę maskuje i na przemieninie stosuje techniki chowania głowy w piasek z manipulacją . Zamiast po prostu uznać ,że każdy może popełnic błąd ,a pozniej go w miarę możliwości naprawić. Niestety ze strony Pana Bielawskiego nie ma dobrych intecji ,a to co uzyskałem od niego jest wynikiem sporego zaangażowania czasowego z mojej strony .

Sprawę przekazuję do kancelari prawnej co spowoduje kolejną inwestycję czasu i pieniędzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
niezależnie od kompetencji sprzedawcy w zakresie przepisów (polski standard niestety) to dobrze wiedzieć jak "sprawuje się" produkt marki ROMOTOP, jeszcze trochę to człowiek poza szumna nazwą inwestora, będzie sobie sam robił poprawki na projekcie architektonicznym,stawiał kominy, odlewał/spawał wkłady, murował, kładł kafelki, robił meble do kuchni i specjalizował się w analizie parametrów wszelakiego sprzętu, żeby nie płacić kasy za coś co się zaraz zepsuje Edytowane przez bri
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...