Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Thor 8 - opinie


Silveraun

Recommended Posts

Dzień Dobry

Chcę postawić u siebie w domu kózkę... i wpadł mi w oko thor 8.

Co o nim sądzicie? Jak nie ten piec to jaki lepszy?

Założyłem budżet 5 tyś na wszystko:

Koza, podłączenie, rury, podstawa szklana pod kozę.

 

Koza ma mieć możliwość podłączenia dolotu powietrza z zewnątrz.

Nie potrzebuje żadnych rekuperacji płaszczy wodnych itp

Funkcja dogrzewanie + ozdobna

Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 125m ok 60m parter + 20m garaż, 1 piętro 77m - projekt bazyli jakby ktoś wnikał w szczegóły

Dom jest dobrze docieplony 30cm izolacji na poddaszu plus styropian z zewnątrz 20

 

Z góry dziękuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thor 8 to bardzo ciekawy wybór zwłaszcza że ma drzwiczki narożne, wszystko zależy ile masz miejsca i jakie kształty Ci się podobają. Z zaokrąglonych kształtów przyjrzyj się jeszcze Falconowi: https://naszekominki.pl/pl/p/Piec-wolnostojacy-FALCON-9/623 bądź kozie AB, są wersje obracane a nawet i z kaflem. Jeśli masz miejsce bo Falcon jest trochę szerszy niż thor, to bym się nad nim zastanowił, miałem okazję go ostatnio oglądać, zrobił na mnie pozytywne wrażenie. A z kwotą 5k myślę, że uda się zmieścić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi tu przedewszystkim o jakość...

Mam jeszcze do dziś możliwość kupna żeliwnego pieca Supry model ullyses - minusem jest to że dolot powietrza co prawda można tam zrobić ale będzie trzeba zrobić przeróbke i nie będzie tak ładnie ukryty. Dodam jeszcze że mam możliwość kupna za 3.5tyś tego konkretnego modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...