Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

AGACKA - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Agacka

 

Poczytałm sobie co tam u Ciebie :lol:

Wesoło, wesoło :lol:

 

A jaki dom masz piękny od srodeczka, te wszystkie detale typu kominek, wnęki, umywalka. Cudności! Aż można lekko pozazdrościć, tak pozytywnie :lol:

 

Kala jak wyrosła! Wierzyć się nie chce, ale to cudniste psisko!

Niech Ci się dalej pięknie chowa.

Wytargaj ją ode mnie za uchem i cmoknij prosto w ten włochaty dziub! :lol:

Od Pawła też, a co!? :lol: :lol:

 

Pozdrawiamy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu strasznie się cieszę, że Ci się podobają moje detale, choć w moich wnętrzach jeszcze tyle roboty...amkońca nie widać...

Kalusia rośnie strasznie, choć coś ostatnio jeśc coś nie chce :-? Chyba miłością żyje....

Teraz rozglądamy sie za porządnym szkoleniem dla niej, żeby jakos uporządkować jej niekończącą się energię....po pysku ją wycałuję niewątpliwie,a Ty nie zapomnij wyczochrać Kory, która dalej dla całej mojej rodzinki jest w centrum zainteresowania, więc każda jej nowa fotka jest pilnie oglądanai śledzona...

Pawełek mężnieje pięknie, tata pewnie pęka z dumy...i tak trzymać!

Całuski i pozdrówka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Same tu kobiety, aż strach głos zabierać :D . Aga - ja w kwesti Twojego trawnika. Obawiam się, że większość Twojej pracy przepadnie. Trawniki zaczyna się w naszym klimacie robić w maju. Wcześniej nie da się zwykle pożądnie przygotować podłoża, co jest gwarantem sukcesu.

Tak mi się wydaje, że trochę za wcześnie zaczęłaś i z opisu - jeśli starannie doczytałem - wynika, że trochę za mało starannie przygotowałaś grunt. To efekt skrótów myślowych w relacji czy nadmiaru energii :D ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D :D :D Staropolskim obyczajem, dużo szynki życze.... z jajem,

niech zające i barany pospełniają Wasze plany. Święta to jest czas

wyżerki, więc porzućcie swe rozterki. Niech to będzie czas uroczy,

życzę wszystkim miłej Wielkanocy

:D

 

 

http://images1.fotosik.pl/12/9szhplux8fwjq9x2.jpg

 

WESOŁYCH ŚWIĄT i niech Wam pięknieje domek i ogród !!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Agacka (moja imienniczko :D ). Przyznam się, że czytam Twój dziennik, ale jeszcze się nie wypowiadałam w komentarzach. Jednak dzisiaj to zrobię. Kupiłam raniutko najnowszy numer MURATORa i właśnie o Tobie tam piszą (no ale Ty na pewno o tym wiedziałaś :). Przeczytałam z zaciekawieniem artykuł.

 

Teraz mam pytanie: czy Wy posiadacie elektryczne ogrzewanie podłogowe? Jeżeli tak to czy mogłabyś coś więcej napisać na ten temat.

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam Aga (też Agnieszka!).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...