Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

AGACKA - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dziewczyny, przestańcie wreszcie czytać ten artykuł , bo mnie wpędzicie w kompleksy...za długi mam ozór....! :oops:

Iva też się cieszę, że wreszcie dojechałaś i choć nie długą chwilkę, ale jednak miałyśmy na pytlowanie... :lol:

Całuski dla całej rodzinki...a dla Franka szczególne od Karolci... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agacka, czytałam w jakims starym wątku o ogrodzeniach o twoich rozterkach z nim zwiazanych i widzialam na zdjeciach, ze w koncu zdeydowalas sie na siatke bez podmorowki. Ja tez mam kawal pola do ogrodzenia i mysle jak ty to ogrodzenie bez podmorowki zrobilas? Jestes z niego zadowolona, to znaczy jest stabilne i trwale? Czy pod slupkami jest beton, czy to calkiem inny patent? bede wdzieczna za wskazowki doswiadczonej budowniczej :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Witaj Agacka! zaglądam i zaglądam do dziennika i nic :cry: :cry: Ani domku nie fotografujesz, ani ogródka nie pokazujesz ( a tam pewnie już tyle roślinek zakwitło :roll: ), o Kali cichutko...A swoją drogą ONA JEST PRZEŚLICZNA!!!!!!!Ale oczka ma takie...Brr! Bez zaproszenia za płot bym się nie odważyła.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...

Agacka pięknieje Ci ta chałupka w oczach :p :p Świetnie pomyślane balustrady !!! Jak róże się pod nimi rozrosną.... A mężowe schody bomba!!! Swietnie wpisują się w Twoją posiadłość :p :p

Kala.... Agacko jest najpiękniejszą sunią, jaką widziałam!!!! Moje dzieciaki piszczą mi teraz za uszami :D Wiem, że decyzja zapadła i pewnie ze wszech miar słuszna, ale jaka szkoda, że nie będzie się można uśmiechnąć o szczeniaczka :cry: Proszę podrapać od Hanci za uszkiem, pod pyskiem i gdzie tam jeszcze najprzyjemniej :roll: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agacka u Ciebie jest jak w niebie 8) ... A już ta poranna rosa pod stopami :roll: :roll: I nie wiadomo czemu dłużej się przyglądać :roślinkom w ogródku, czy temu, co w tle, za nimi widać....

Hoduj różyczki, obserwuj, będziesz kopalnią porad ogrodniczych :lol: Mnie tak się marzą pnące róże obok tarasu, tylko czy dam radę je pielęgnować, żeby kwitły jak Twoje?....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 3 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...