Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

AGACKA - komentarze


Recommended Posts

a może Redakcja sprezentuje Tobie szczeniaka na II zlocie np. za 7000 postów :roll: 8) :lol: :wink:

PS. Bierz się do pisania :wink:

 

Redakcja nie jest w stanie dostarczyć wygranych nagród...więc nie czarujmy się i nie oczykujmy za dużo!

A to że jestem gaduła to wiem sama... :oops: ale tak miło z Wami pisać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

gadulstwo to chyba wada, ale aktywność to napewno zaleta, a może forumowicze przywiozą jakigoś prawnuka psa Cywila :o :lol: :wink:

 

A czym na tym forum gadulstwo różni się od aktywności? :o :o :o

odciskami na opuszkach i wytartymi znakami na klawiaturze, jak tak masz

to jesteś aktywna gaduła 8) :o :wink: i szczeniaczek się Tobie należy :D

PS. nie napiszę bo się narażę :oops:

a owczarek gierałtowicki może być? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Aga, ja to całkiem z innej beczki :-? Chodzi mi o ten nasyp (tzn wiem ze taki byl poziom no i tak zostalo po zebraniu ziemi :) ) co na nim płotek stoi. To tak zostanie? Bo ja mam taka sama sytuację - tzn niedługo będe miała bo jak mrozy puszczą to wjezdza spych - no i co z tą "górką" zrobisz? Bo ja mam jeszcze gorzej - sasiedzi bedą za płotem na tym podwyższonym terenie :roll: Nie moge sobie jakoś tego wyobrazić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tutaj cię znalazłam !!!

 

Agacka sorki za komentarz dotyczący ilości postów contra zaawansowanie w budowie. :oops: :oops: :oops:

 

Po prostu ja tak zrobiłam . Zaczęłam budowę i dopiero potem znalazłam forum.

 

Jeszcze raz sorki i się nie obrażaj.... :wink:

 

:lol: :lol: :lol: :oops:

 

Badi spokojnie ja nie z tych co się tak łatwo obrażają :lol: :lol: :lol:

Lepiej nam opowiedz jak to u Ciebie wyglada...ale tak dokładnie ze szczególami... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj !

Teraz wkraczam w etap wykańczania.

Lepiej mi wychodzi wykańczanie siebie i mojego mężusia niż domu, ale staram się troszkę do tego przyłożyć.

A tak konkretnie mam zrobione tynki wewn. i zewn., okna i drzwi zewn., wylewki , instalacje : wod-kan, elektryczną, odkurzecz i alarm.

Teraz gipsujemy ściany i zabudowujemy geberity.

Siedzę nad projektami wnętrz i kombinuję różne fajne rzeczy.

Może założę stronę z dziennikiem budowy, bo trochę siętego już narobiło.........

Mam tylko trudności ze zdjęciami

Nie umiem założyć albumu w onecie.

Chyba poproszę mojego syna to mi pokarze jak się to robi. :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu to powiedz proszę jak znaleść dla mnie sukę owczarka niemieckiego ale kniecznie DŁUGOWŁOSEGO! Nie po mieszańcach!

Rodowodu też nie chcę, wystawom też jestem przeciwna, ale chcę czystego rasowca i koniecznie z pewnego źródła! Bez chorób genetycznych i z dobrym charakterem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga - z tego co się orientuję to nasz związek kynologiczny nie uznaje owczarków długowosych za odrębną rasę więc i tak nie dostaniesz rodowodu. A powinno się kupować psy z rodowodem nie dlatego, żeby je wystawiać ale, żeby mieć pewność, że kupujesz zdrowego fizycznie i psychicznie psa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maluszku

Kora nie ma rodowodu ale jej rodzice mają.

I jestem pewna jest zdrowia psychicznego i fizycznego :wink:

 

Ale racja- rodowód daje najwięcej pewnosci, ze z psiakiem wszystko OK.

 

Ja mam namiary na przepiękne szczeniaczki Beagla, z rodowodem, po pięknych i znanych w polsce rodzicach (moja kuzynka wyhodowała). Gdyby ktoś chciał proszę o kontakt.

 

Agacka

Popytam znajomych :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...