Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

AGACKA - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Maluszku

Ja się za bardzo na tych rodowodach nie znam, ale rodzice Kory to psy z rodowodami, które nie były prozentowane na żadnych wystawach. Dlatego ponoć szczeniaczki rodowodu już nie mają.

 

Mi nie zależy wcale na rodowodzie Kory. Małych mieć nie będzie, jest piękna, zdrowa i szczęśliwa. Czego chcieć więcej? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu - u nas to jest tak, żeby suka była hodowlana a pies był reproduktorem musi być spełnionych kilka warunków czyli: rodowód, kilka ocen b.dobrych na wystawach, zdane testy psychiczne. I każde psiątko z takiego miotu otrzymuje rodowód - takie są przepisy.

 

A Twoja sunia jest urocza i najważniejsze, że zdrowa :D

 

 

Aga - owszem we Wrocławiu jest taki związek i oni wydają swoje rodowody ale Polski Związek Kynologiczny nie uznaje tej rasy jako odrębnej i np. owczarków długowłosych nie można wystawiać, nie można brać udziału w zawodach psów pracujących itd - co oczywiście jest totalną bzdurą. Związek wrocławski cały czas walczy, żeby w Polsce ON-ki długowłose zostały uznane za odrębną rasę bo na to zasługują. Sama marzę o takiej suni :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga - owszem we Wrocławiu jest taki związek i oni wydają swoje rodowody ale Polski Związek Kynologiczny nie uznaje tej rasy jako odrębnej i np. owczarków długowłosych nie można wystawiać, nie można brać udziału w zawodach psów pracujących itd - co oczywiście jest totalną bzdurą. Związek wrocławski cały czas walczy, żeby w Polsce ON-ki długowłose zostały uznane za odrębną rasę bo na to zasługują. Sama marzę o takiej suni :D

 

Najwiecej boli fakt, że to wszytko jest dla pieniędzy...te wszytkie wystawy i pokazy...i pewnie dlatego mówię stanowcze nie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agacka :o

Psinki jeszcze nie ma a imię już jest :lol: :lol: :lol:

 

Mów mi jeszcze, że Kora jest śliczna :oops: :wink: :oops: :wink: :oops: :oops:

 

Zagapiłam się z latarenkami :oops:

Żonkile u mnie w doniczkach już stoją a latarenki wciąż wiszą :wink:

Masz rację- przyzwyczaiłam się a poza tym bardzo mi się podobają :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...