Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

AGACKA - komentarze


Recommended Posts

Zazdroszczę :wink:

Pozdrowionka - Maxtorka :)

 

Nie zazdrość tylko przenoś się na Swoje...każdy może mieć swój kawałek świata :lol:

 

Wiem , wiem , mam już swój ukochany kawałek Świata i do Gwiazdki chyba się tam przeniosę ale Ty masz po prostu Raj :D .

A czy Tobie nie Ewa przypadkiem ? :wink: :wink: :wink:

 

Pozdrowionka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Już buduję domen na zboczu...niesie to pewne niedogodności...opisze jak do tego dojdę w dzienniku :lol:

Że niesie niedogodności to chetnie uwieże. Ale to tylko dla tych co budują i mieszkają ;) ;) - dla tych co tylko patrzą to jest suuuuuuuuuuper. Pamiętam jak przejeżdzałem kiedyś przez Melk - jakie tam domki śliczne na spadzistych brzegach Dunaju.... Ale Twój pewnie będze jeszcze bardziej OK.

Do odśnieżania kupiłam ....samochód :lol: :lol: :lol:

http://foto.onet.pl/upload/21/3/_337726_n.jpg

powinno zadziałać... :lol: :lol: :lol:

Nie zapomniej o łańcuchach i pługu z przodu ;) A może ten hak który widać z tyłu to do mocowania pługa i tyłem jechać będziesz ;).

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak już całkiem poważnie to brakuje mi jednego obrazka... rzutu działki z posadowionym domem, no wiesz.. cos jak projekt zagospodarowania działki.. napewno masz cos takiego.. wiec jakby dalo rade na skanere i do dziennika.. to bylo by milo

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agacka niesamowita górka. :D Uwielbiam góry i narty, szkoda że mam tak daleko :( . U mnie leżą na działce trzy góry humusu do tego doszły trzy góry piasku ze stawu, który sobie wykopałam i ludzie ze wsi dziwnie patrzą na tę moją działkę. A mnie do gór ciągnie i chyba se wyciąg narciarski zrobię :wink: Marzenie mieć taką działeczkę jak Twoja.

 

Życzę powodzenia i pisz, pisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...