Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

AGACKA - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Funia, odpowiem za Agę, tak, ten zachód słońca to widok z Agi tarasu.

Widziałam na własne oczy i jak tu się nie zakochać w takim miejscu do życia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga- Tola opowiedziała mi cały przebieg Twojej budowy - JESTEŚ DZIELNĄ KOBIETĄ - trzymam za Was ( zaCiebie najmocniej) - życze spełnienia wszystkich marzeń - mam nadzieje ,że sie spotkamy i poklachamy - szkoda ,że nam w Opolu nie wyszlo spotkanie :cry:

 

buziaczki :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

No pewno że będzie...w końcu komputerek i tym razem dojechał...Pogoda wreszcie przypomina cokolwiek :wink: znaczy po prostu przestało padać :lol: Są przelotne deszcze,ale co to jest w porównaniu z tym co było... :-? Budowa człapie do przodu...już wszystkie ekipy zgodnie czekają na dach, ja też... :evil: zresztą sami zobaczycie w dzienniku!

Pozdrawiam Wszystkich bardzo gorąco i przesyłajcie mi proszę dalej Wasze dobre myśli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agacka aleś ty dzielna kobitka, nic ci nie straszne jest :p Podziwiam. 8) No ale szczerze mówiac dla takich widoków warto wszystko zrobic :wink: I ty to bedziesz miala na codzień :o Cudo. :p

Domek super rośnie i jakoś tak pasuje do tej okolicy :p Ty mówisz że nie cierpisz sprzątać :roll: A na budowie porządeczek, że ho, ho :o :roll:

Deser wspanialy :wink:

Pozdrawiam i trzymaj się cieplo :p

 

 

Ja wiem czy dzielna...walczę jedynie o swoje... :wink: a porządeczek na budowie to zasłua mojej wzorowej "jak dotąd" ekipy

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przeprowadzka kiedy? Jakie macie plany? Dzialka bardzo ladna, piekne macie widoki!!! :p

 

 

Więc jeśli chodzi o przeprowadzkę to nie wiem czy nie nastąpi wcześniej niż planowaliśmy,bo mamy kupca na mieszkanie już prawie na 100 % i jak będzie trzeba to wyprowadzimy się wcześniej znaczy przed wrześniem... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agacka jestem ogromnym fanem twojej działeczki :D i tych przepięknych widoków :D

Fiu fiu kosa też niczego sobie. Taka kosa to moje marzenie :D :D :D

 

 

Kosa sprawdza się znakomicie i jestem pełna podziwu dla niej z dnia na dzień...radzi sobie z wszystkim co napotka na swojej drodze a u mnie póki co nie są to miłę rzeczy...jak to na budowie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać Agacka, że budowa ile wzorcowo, juz niedługo zamienisz namiot na coś o wiele wygodniejszego, życze dalszego powodzenia w budowaniu i nie zapomnij o wirtulanym świecie od czasu do czasu :D :D :D

pozdr

m.

 

 

Namiot jest nie do zastąpienia, choć pewnikiem z czasem zostanie wyparty przez o wiele wygodniejszego... :lol:

Pamiętam o Was cały czas choć wcale nie jesteście tak bardzo wirtualni... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agacka jak zawsze pieknie :) Zachód słońca cudo :lol:

Budowa idzie jak burza, a Ty dzielna jak nikt na tym Forum :)

Trzymam kciuki żeby wszystko szło zgodnie z planem życzę szybkiego zamieszkania :)

Pamietaj o nas i pisz w miarę możliwości co tam u Ciebie :)

 

Jaka tam dzielna..ja tu tylko wilki jakieś przeganiam... :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga- Tola opowiedziała mi cały przebieg Twojej budowy - JESTEŚ DZIELNĄ KOBIETĄ - trzymam za Was ( zaCiebie najmocniej) - życze spełnienia wszystkich marzeń - mam nadzieje ,że sie spotkamy i poklachamy - szkoda ,że nam w Opolu nie wyszlo spotkanie :cry:

 

buziaczki :D :D :D

 

Poklachanie jak najbardziej aktuale, a że w Opolu nam nie wyszło...no cóż teraz będziesz miała ciut dalej... :wink: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...