Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

AGACKA - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Agacko, wierna Twym słowom ( uczę się od najlepszych ) trzymasz ekipę za..

 

za argumenty ?????

 

Hm. Faktem jest, iż w poczuciu możliwości utraconych korzyści efektywność wzrasta. :wink:

 

Wzrasta nie tylko wydajność... :wink: :oops: 8)

Ps.

Nie czyję się nawet dobra a już co dopiero najlepsza... :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agacka

 

Ja chyba nie na temat ale po prostu chciałam się bardzo przywitać :oops: :lol:

 

Moje kciuki są wciąż bardzo mocno zaciśnięte :lol: :lol:

 

Buziaki!

 

Ależ jak najbardziej na temat...myszy jeszcze nie mam, więc chyba nie rzuciłaś jakiejś ogromnej klatwy za ten karygodny brak zdjęć... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robi się coraz bardziej domowo ;-)...a co z tą lodówką??

 

Lodówka mnie po prostu urzekła w salonie gdzie stała na wystawce, i choć w palanach miałam inną, nawet się nie przyznam,że ciut tańszą... :oops: skusiłam się na te śliczniutkie zielone szufladki... :lol:

 

zielone - czy to electrolux?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo, ale to barzdo podoba mi się Twój dom. A szczególnie te słupy drewniane na tarasie. Ja też planuję podobne, wszyscy mi odradzają, że niby nietrwałe...ale teraz to na pewno będą drewniane.

 

Też mogłabym spać w namiocie, tym bardziej, że z dnia na dzień coraz ładniej!! :D

 

Już nie śpię w namiocie....teraz moja sypialnia ma już łóżeczko...jak tylko znajdę chwilkę to wkleję nowe zdjęcia....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduje się kolejna z gałami co jej wyszły.

Już nie wspomnę o widokach z mgłą, na które będziecie mogli sobie patrzeć do woli i to raz z mgłą a raz bez... zazdroszczę coraz bardziej; no ale i cała reszta wygląda rewelacyjnie! Kafle śliczne, kuchnia i łazienki i wszystko! Gratuluję! Wspaniała robota!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...