Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

AGACKA - komentarze


Recommended Posts

Kgadzina... :o

 

Aga, widzisz to samo co ja?

 

Tola to szczera kobitka jest i całą prawdę o Twoim kunszcie kulinarnym ujawni. Szczęśliwi wszyscy, którzy spróbowali, zasmakowali i uwierzyli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Kgadzina... :o

 

Aga, widzisz to samo co ja?

 

Tola to szczera kobitka jest i całą prawdę o Twoim kunszcie kulinarnym ujawni. Szczęśliwi wszyscy, którzy spróbowali, zasmakowali i uwierzyli.

 

Ano widzę Tola :o

Krzyś dzięki ...

 

A szczęśliwcy to Ci którzy przeżyli te kulinarne kompozycje... :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się wpraszam na następną.

Przy tym cudnistym stole oczywiście :lol:

 

Buziaki kobieto wykańczająca! :D

 

Wiesz przecież,że w pewnych sytuacjach się nie odmawia... :wink: :lol: te myszy i takie tam...ale szkoda by było experymentować na 2 osobach równocześnie...

Przyjeżdżaj u mnie pięknie to odetchniesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja zapytam bom moze nie w temacie :oops: :oops: :-? czemu w srodku niet tynkow???

Ja mam bardzo ciemny monitor i wydawało mi się, że mi się tylko wydawało, ale widzę, że mi się nie wydawało...No właśnie, dlaczego nie ma tynków?

A tak w ogóle Agacko, to śniła mi się dzisiaj Twoja kuchnia! Śniło mi się, że ja miałam caluteńki dom w Twoich kafelkach kuchennych. Czułam się jak Alicja w Krainie Czarów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle Agacko, to śniła mi się dzisiaj Twoja kuchnia! Śniło mi się, że ja miałam caluteńki dom w Twoich kafelkach kuchennych. Czułam się jak Alicja w Krainie Czarów :D

 

O rany Jagna ...nie sądziłam,że wywieram taki wpływ na ludzi... :oops: a raczej moja kuchnia..... :oops:

Przyjechał już do niej w piąteczek śliczny, zieloniutki zlewik...tylko na montaż chyba będziemy musieli troszkę poczekać lub zrobić samemu...nie wiem czy podołamy....ale jak nas znam nie wytrzymamy z tym czekaniem... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie będzie mi to robił miejscowy stolarz...jeszcze nie dogadaliśmy się cenowo... :wink:

Impregnacja: bejca + wosk(na ten temat ścigaj Edzię ona jest w tej dziedzinie specjalistką...pilnie się od niej uczę)

Ocieplanie: nie robię ,bo domek mam z porothermu 44

Rodzaj drewna: chciałabym sosnę...podobają mi się jej słoje :oops: i ma w sobie dużo żywicy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...