Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

AGACKA - komentarze


Recommended Posts

Ściany: nie będzie regipsów...będą dechy szerokie kładzione w poziomie

 

Stół: kupiony w Ikea za 900zł do tego 12 krzeseł też z Ikei po 150/szt.

Sunia: :oops: :oops: :oops: 8) :lol:

 

Aga, jak zobaczyłam zdjęcie stołu zawołałam Radka i powiedziałam: "patrz, wygląda prawie tak jak nasz wypatrzony w Ikei" (wypatrzony już przed 2 laty :D ) "ino taki jakiś ładniejszy" :D :D Aleś mnie ucieszyła :D Bałam się pytać czy to Ikea, bo wygląda na taki, wiesz, kurcze, jak nie z Ikei :D Też taki będziemy mieli. krzesła też :D

Dechy na scianach - kurcze, bomba. Zdjęć duużo wklejaj proszę.

Pozdrowienia

A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Byłam u weta... :evil: więcej tam nie pójdę...to gorzej niż u lekarzy...mają kontrakty popodpisywane jak nic z dostawcami jedzonka dla zwierzą...

Na moje pytanie co dwać jeść...tylko suchą karmę royal...

- a może coś z puszki nppedigri?

-o nie polecam ale sucha karma royal...

- a może surowe mięso...

-no wie pani, robaków dostanie nie to co po suchej karmie royal...

-czasami mleko?

-zupełnie niepotrzebne royal wzupełności wystarczy...

Miałam ochotę ją opluć!

Z tego wszytkiego nie dowiedziałam się nic... :( wtrynili mi tylko tabletkę na odrobaczenie a właściwie Kali do pyska, bo jak w książeczce nie ma to pewnie ma robaki...po tym innym jedzeniu. :evil:

Jedyna korzyść : Kala waży 7 kilo i 10 deko :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak zapomniałam, że tam trzeba haracz zapłacić, żeby mieć pełen dostęp. eee tam.... jest jeszcze dogomania, wetserwis i wiele innych. na pewno coś znajdziesz.

a podaną przez siebie link przeglądałam i naprawdę co pies to, inaczej. trafiają się nawet 40kg wielkoludy

 

Czupurku, gdzieś wyczytałam, że onki długowłose mogą być nawet do 10 kilo większe od tych "na jeżyka"...potwór mi rośnie :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agacka

 

Na najwcześniejszych zdjęciach Kora miała jakieś 3 miesiące, no może 3,5.

Nie pamiętam :oops:

 

Ale jeden z jej braci zza płota miał klapnięte uszka chyba do 7 miesiąca.

Nie matrw się!

Ucha niedługo stana i wtedy będzie Ci szkoda, ze już nie są tak słodko klapnięte :wink:

 

Jak się dziś przebudziła w biurze to miała oba uszy na sztorc, co prawda za chwilkę jej klapły ale widok był cudowny... :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agacka łazienki fajne :p ale powiedz czy u ciebie jest coś nie fajnego :roll: bo ja jakoś nie widzę :wink:

Ciekawy pomysł z tą pralką na półce 8) czy jakoś specjalnie jest zamontowana bo pralka to trochę chyba waży :roll:

 

Na temat początku dnia w tak cudnymmiejscu nie powiem nic bo ...brak słów :-? Kobieto znalazłaś chyba najcudniejsze miejsce na dom 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agacka łazienki

Ciekawy pomysł z tą pralką na półce 8) czy jakoś specjalnie jest zamontowana bo pralka to trochę chyba waży :roll:

 

 

pólka zazbrojona w ściankach drutami...przetrzyma wszystko, a pralka też jakaś takaułożona i nie skacze w czasie wirowania... :lol:

 

Kobieto znalazłaś chyba najcudniejsze miejsce na dom 8)

 

jak się czegoś szuka zawzięcie to jest duża szansa ,że się znajdzie...tylko najpierw trzeba wiedzieć co się chce... :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak :roll: tylko czemy nie każdy ma tyle szczęscia do miejsca na dom :-? A szuka każdy :-?

No ale chyba nie każdy ma wystarczjąco dużo cierpliwosci by szukac do skutku i wybiera to co jest :-? choć nie zawsze jest to wymarzone miejsce na dom :-?

Ja tak zrobiłam :oops: nie jest to spełnienie moich marzeń ale lubie już to miejsce gdzie rośnie mój dom 8) jednak w podświadomości mam wciąż brzozowy zagajnik na odludziu 8)

Agacka naprawdę należa ci sie takie widoki po tym co przeżyłaś w oczekiwaniu aż tu zamieszkasz 8) Podziwam cię za to 8) Jesteś wielka 8) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gekonku, Kala :o :o :o PRZECUDNA!!! Będzie z niej wilczyca na schwał, bo ma grube łapska :)

 

Co do żywienia:

mleka, serów twarogowych, choć pewnie lubi, nie dawaj. Chyba że kozie. Psy nie mają jakichśtam enzymów, by trawić krowie białko. Teraz jestem mądra, bo sama dawałam to jako przysmak mojemu Monsterowi i potem wyglądał jak po inwazji komarów ;)

 

Z wieprzowiną też uważaj, bo lubi uczulać i generalnie nie nadaje się na pokarm dla psów.

 

Od czasu do czasu możesz kupić Kali gicz wołową, albo cielęcą, wyprażyć w piekarniku i dawać do zabawy i gryzienia.

 

Każde surowe mięso, które jej podasz, musisz wcześniej sparzyć.

 

Pod żadnym pozorem nie kupuj karmy Chappi!

Leczyliśmy naszego bullka na zapalenie mięśni, nocami kwiczał z bólu, przy każdym ruchu... Aż okazało się, że to nie żadne mięśnie, czy stawy, ale kolka po tej karmie i podobno parę psów straciło po niej życie. Doszli do tego weterynarze, gdy zaczęli leczyć psy z podobnymi objawami i wszystkie jadły "paszteciki" Chappi.

 

Niedrogą, a dobrą karmę robi Purina, ale odkryliśmy coś lepszego.

"DUDA", firma mięsna z Sosnowca, zaczęła produkować suchą karmę, którą sprzedaje w swoich sklepach firmowych. Jest i tania, i dobrej jakości.

W Krakowie mają duży sklep na Pilotów, obok banku Lukasa.

 

Czy ja już pisałam, jak bardzo zachwycił mnie Twój dom? A jeszcze gdy położysz mu drewno, już nie będę wiedziała jak oddać mój zachwyt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...