Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

AGACKA - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Zaryzykowałaś? Czy to znaczy, że nie jest on polecany do podłóg drewnianych, a Ty myjesz je "na własne ryzyko", czy też producent nie wypowiada się na ten temat?

Pewnie, że parkiet myję na mokro, tylko nie wiem jak działa ten odkurzacz....może ma jakieś szczotki, które są za twarde do drewna albo coś takiego....

Spróbuję dowiedzieć się czegoś w serwisie Hoovera i podzielę się informacją.

Maria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i już wiem... Rozmawiałam przed chwilą z handlowcem i dowiedziałam się, że jeśli podłogi są lakierowane (nie surowe drewno), to można: szczotki są miękkie a jedynym zagrożeniem dla podłogi jest woda (jeśli są szpary). Dlatego też nie jest polecany do mycia paneli.

Minusem jest jego mała wydajność, tzn. może niebyt dobrze sprawdzać się na powierzchniach wiekszych niż 55 m2.

 

Pozdrawiam, Maria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaryzykowałaś? Czy to znaczy, że nie jest on polecany do podłóg drewnianych, a Ty myjesz je "na własne ryzyko", czy też producent nie wypowiada się na ten temat?

Pewnie, że parkiet myję na mokro, tylko nie wiem jak działa ten odkurzacz....może ma jakieś szczotki, które są za twarde do drewna albo coś takiego....

Spróbuję dowiedzieć się czegoś w serwisie Hoovera i podzielę się informacją.

Maria

 

To jest tak...nie polecany do drewna...nikt nie wie czemu...też rozmawiałam u źródeł, od dawien dawna na pohalu góralki domy drewniane szorowały ryżowymi szczotami i drewno do dziś ma się świetnie...sama sprawdzałam :wink: więc szoruje swoje podłogi i nie zauważyłam na nich żadnego uszczerbku :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i już wiem... Rozmawiałam przed chwilą z handlowcem i dowiedziałam się, że jeśli podłogi są lakierowane (nie surowe drewno), to można: szczotki są miękkie a jedynym zagrożeniem dla podłogi jest woda (jeśli są szpary). Dlatego też nie jest polecany do mycia paneli.

Minusem jest jego mała wydajność, tzn. może niebyt dobrze sprawdzać się na powierzchniach wiekszych niż 55 m2.

 

Pozdrawiam, Maria

 

a to ciekawe...mnie powiedzieli 100m2 a ja mam około 200 i jakoś sobie radzę...serio w zupełności mi wystarcza...rozważałam też model wyższy, ale...

po 1) cena dużo większa

po 2) to nie odkurzacz a kolubryna wielka

i po 3) ten mi się wiecej podoba bo taki zgrabny i lekki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, skoro używasz i jesteś zadowolona, to jest to bardziej wiarygodne od informacji "fachowców" :D

Ciekawa jestem jak sie sprząta takim cudeńkiem: czy tak samo jak zwykłym odkurzaczem (takie szybkie szur szur) czy też trzeba "jeździć" wolniej, raz przy razie...i czy jeden "przejazd" wystarczy czy trzeba kilka w jednym miejscu...

Pewnie na razie i tak nie sprawię sobie takiego cudeńka (bo mnóstwo pilniejszycvh wydatków :( ) ale w przyszłości ... kto wie....

Maria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agacka mam zyciowe pytanie :lol:

Gdzie kupilas ten zlew , co to za zlew i wogole wszystko w miare mozliwosci co z tym zlewem sie wiaze.

I ile wczesniej trzeba zamowic :wink:

Poprosze o info jesli mozna :)

Sunia jest slodka , kostka jest piekna , a widok z rana na jezioro w bezdech Was chyba wciaz wprowadza . :p

Jakie to szczescie dochodzic do tego konca budowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlew kupiłam w Krakowskiej Plazie...jest to zlew firmy deante model zeta, olor zielony...czekałam na niego długo, ale to chyba mój pech , bo standardowo czas oczekiwania 21 dni ...niestety roboczych;) a jak zamawiasz bez żadnych udziwnień to szybciej...

Zapłaciłam za niego 1100zł, chyba warto było... :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście,że specjalne... :lol: kolor niestandartowy dla tego modelu, i chciałam bez dziur pod baterię bo mam ją obok zlewu, ale z tego nic nie wyszło...bo mój wyczekiwany zlew servisko mi rozbiło w dniu dostawy i musiałabym czekać kolejny miesiąc więc spasowałam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...