Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

AGACKA - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

ja szczerze powiedziawszy swojego nawet nie pytałam....bo znów będzie oburzony prawie że to moi znajomi z INTERNETU :lol: :lol: (choć juz się oswoił z tą myślą ;-) )

będę sama

 

 

albo cholerka spytam się tak pro forma czy chce jechać......

 

 

spytać nie zaszkodzi...a zawsze to będziesz pewna :wink: :lol:

 

 

no własnie - i będzie że on podjął decyzję a nie ja za niego :wink: ...ale wredna małpka jestem 8)

 

 

Jak bedziesz sama - to sobie lapki przybijemy bo ja tez samopas.... :wink:

chlopina nic nie mial dogadania - zreszta i tak go w naszym pieknym kraju nie bedzie w tym czasie :wink:

dobrze ze ten bo juz sie obawialam ze wszystcy "sparowani" przyjada a jak te piate kolo u wozu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bedziesz sama - to sobie lapki przybijemy bo ja tez samopas.... :wink:

chlopina nic nie mial dogadania - zreszta i tak go w naszym pieknym kraju nie bedzie w tym czasie :wink:

dobrze ze ten bo juz sie obawialam ze wszystcy "sparowani" przyjada a jak te piate kolo u wozu :wink:

 

 

jacy sparowani...toż właśnie piszemy, że chłopiny zostają a my się urywamy... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agacka - masz być na spotkaniu i już. Nie ma wymówek, że Cię zasypuje - proszę się odkopywać, żeby z wyjazdem nie było problemów.

 

a co ja robię od kilku ostatnich dni....

odkopuję się przecie! :evil: :lol: 8)

 

Tak trzymaj :D

 

U nas też sypie śnieżek ale tak leciutko więc nie trzeba się zbytnio odkopywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...