Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

AGACKA - komentarze


Recommended Posts

ale ja mam otwarty cały czas...

znów był zatkany komin... :o :o :o był czyszczony na początku stycznia! Czy to tak się dzieje normalnie? :o :o :o

u nas komin nie był jeszcze czyszczony....teraz palimy drugi pełny sezon....

ale wiesz co....my mamy jeszcze cos takiego do regulacji...nie wiem jak to sie nazywa :oops: .....w srodku w kominku u góry jest taka dodatkowa zapadka do szybra ( u nas są 3 pozycje: przy najbardziej otwartej jest większa "dziura" do komina) - na początku kominkarz ustawił toto w pozycji środkowej, bo stwierdził że mamy dobry cug w kominie....potem ja stwierdziłam że skoro taki dobry cug, to szkoda żeby ciepło uciekało i przestawiłam toto na małą dziurę.....było tak ze dwa dni a potem strasznie zaczął dym wchodzić do domu.....i szybko przestawiłam z powrotem na środek 8) ...może tez masz coś jeszcze przymknięte...sama nie wiem co Ci poradzić :-? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Gekonku, Twoja półeczka jest ekstra!!! Zapisałam sobie jej zdjęcie :oops: Nie będziesz na mnie zła?

 

Ale zauważyłam jeszcze coś. Na którejś fotce widać w tle drewnianą ścianę, przecudnej urody. Czy to są takie szerokie dechy, czy bale? I jeszcze wypełnienia między nimi. Można je gdzieś kupić, czy były zamawiane?

 

Mówiłam Ci już kiedyś, że będę Cię męczyć pytaniami, tak pięknie zrobiłaś swój dom.

Też tak chcę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...