Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

AGACKA - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Typuję nr 3 ze względu na to, że pasuje swoją tematyką do miejsca przeznaczenia.

W pozycji nr 1 razi mnie zbytni przerost mięśnia naramiennego i trójgłowego u modelki.

W jakich kolorach będzie łazienka? Jeśli się nie mylę to mowa tu o łazience gdzie są zielone płytki i brązowy parapet. To do brązowego parapetu pasowałby nr2 :roll: . Nie powiem wybór trudny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typuję nr 3 ze względu na to, że pasuje swoją tematyką do miejsca przeznaczenia.

W pozycji nr 1 razi mnie zbytni przerost mięśnia naramiennego i trójgłowego u modelki.

W jakich kolorach będzie łazienka? Jeśli się nie mylę to mowa tu o łazience gdzie są zielone płytki i brązowy parapet. To do brązowego parapetu pasowałby nr2 :roll: . Nie powiem wybór trudny.

 

 

Kolorystyka musi być ciepło,wiosenno zielona -żółto-pomarańczowa

ale kolorystykę można dopasować, skupiamy się więc na treści witraża!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rany :o Już zasypiałam, już byłam w drodze do (nie powiem łóżka, bo tego ciągle w sypialni brak :wink: ) ... na materac, gdy jeszcze przed snem, dla ukojenia serca postanowiłam zerknąć do Twojego dziennika. No mało z fotela nie spadłam :D Ależ motywy :D

Jeśli mam wybierać między tymi trzema, to także stawiam na nr 3.

Kurcze, Aga, cuda istne w Twoim domu. Zazdroszczę Ci tej artystycznej duszy. Naprawdę. Ale tak pozytywnie zazdroszę.

Pozdrowienia serdeczne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rany :o Już zasypiałam, już byłam w drodze do (nie powiem łóżka, bo tego ciągle w sypialni brak :wink: ) ... na materac, gdy jeszcze przed snem, dla ukojenia serca postanowiłam zerknąć do Twojego dziennika. No mało z fotela nie spadłam :D Ależ motywy :D

Jeśli mam wybierać między tymi trzema, to także stawiam na nr 3.

Kurcze, Aga, cuda istne w Twoim domu. Zazdroszczę Ci tej artystycznej duszy. Naprawdę. Ale tak pozytywnie zazdroszę.

Pozdrowienia serdeczne :D

 

moja jak to nazywasz "artystyczna dusza", szaleje i nie daje mi spokoju...ale lubię ją nawet :wink:

 

 

Nie wiedziałam, że jak nie możesz zasnąć to zerkasz na mój dziennik... :wink: :p :p

Sądziłam, że nie jest aż tak nudny... :lol: 8) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...