Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

AGACKA - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Oj Tola nie przesadzaj :wink: ...znalazło by się kilka powodów dla których, nie można mnie lubieć! :lol: 8) :lol:

 

ale ja nie będę szukać :wink:

próbowałam dziś dojechać na działkę, nie udało się niestety, droga nie przejezdna całkowicie i jak tu drzewka przycinać?

 

Aguś Ty masz górkę, szybko wszystko spłynie, zobaczysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zdecydujesz sie już na witraz , to nie obawiaj się zdecydowanych kolorów ( czerwony ,żółty ,niebieski)

W naszym kościółku mamy 4 witraże obok siebie i widać różnicę w wykorzystaniu barw . Jednak zdecydowane kolory są ładniejsze nawet w pochmurny dzień ...... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wprostuwielbiam zdecydowane kolory!

ale kolorystyka musi współgrać z wnętrzem...

kościół jest obszerniejszy pod względem kolorystycznymniż moja łazienka :wink: :lol:

I tak u mnie zielony jak najbardziej, czerwony, pomarańczowy, żółty, złoty, ale niebieski w śladowych ilościach, bo będzie zgryz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, ten drugi witraż bardziej mi się podoba, jest subtelniejszy od poprzedniego. Twoją uwagę o zmniejszeniu skał i likwidację plamy w górnym rogu popieram, będzie delikatnie i ładnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.stitchability.co.uk/mirabilia_chart_designs_1.htm

Agacka jak zobaczylam Twoje witraze, to mi sie przypomnialo,ze gdzies widzialam podobne obrazki...To sa podobne rzeczy, choc nie witraze, ale moze tez cos Ci to pomoze w Twoich inspiracjach...

Na dole strony klikaj na

mirabilia cross stitch charts 1 mirabilia cross stitch charts 2

mirabilia cross stitch charts 3 mirabilia cross stitch charts 4

Jesli chodzi o witraze, mi sie oba podobaja, ale wlasnie zalezy od tego jaka jest cala reszta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agacka

JEstem po raz pierwszy na stronkach Twojego dziennika i ....dech zapiera :D Jak tu pięknie... :o . Juz od położenia działki i widoków za oknem , niesamowite. My z wielkopolski możemy tylko pomarzyć o takich pagórkach :roll: :lol:

A domek, cudo... :D . Bardzo cieszę się, że tu trafiłam bo Twoje wnętrzą będą mi inspiracją i natchnieniem :D , jeśli pozwolisz :wink:

Witrażyk, zdecydowanie drugi, kolorystycznie i faktycznie sybtelniejszy. :)

Już się cieszę na zdjęcia Twojej łazienki, z tą grą świateł na kafelkach.suuuper... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plany mam tak wybujałe, że nawet sama przed sobą boję się do nich przyznać...

Koniecznie powinnam obsiać wszystko trawą, żeby nie tonąć przy każdym deszczu...

a potem..na co kasa pozwoli...

brzózki mam jeszcze na swoim stanie,tylko przesadzić, sosenki muszę kupić w nadleśnictwie, ponoć 0,30zł /szt.

Do tego cała masa pnączy, żeby schować siatke...no i moje ukochane róże...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znów nie na temat :oops: :roll:

Sunia mnioe poprostu tak zachwyca, że się powstrzymać od wyrażenia tego nie mogę :D

 

Co do planów ogrodowych to super, że masz wizję i jeszcze wiesz jak się do jej realizacji zabrać. Dla mnie myśl o tym, że przyjdzie moment, w którym trzeba się będzie zająć tym co dookoła naszej chatki, jest przerażająca! :o Nawet iskierka pomysłu w mej głowiźnie się nie lęgnie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anetmar co Ty opowiadasz...jakie przeraża...toż to proste...najpierw odpowiadasz sobie jakie roślinki Ci się podobają i potem je sadzisz, gdzie Ci się najwięcej podoba :wink: :lol: A jak czegoś nie wiesz to zaglądnij na "ogrody" tam znajdziejsz jakieś inspiracje i pomoc fachowców...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...