Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

ju? nie kawalerka ;)


Recommended Posts

  • 1 month później...
  • Odpowiedzi 201
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

ja mam jednak problem z tym Twoim odpływem: nie mogę sobie tego wyobrazić :(

 

bo rozumiem że połókę rury mozna jeszcze jakoś zaizolować ale jak ona dalej łączy się z całą rurą to już nijak nie mieści sie w ojej głowie ... Ponieważ wtedy musiałaby dośćocno odstawać od tych płytek od góry??

 

Możesz mi to rozrysować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
Szczerze mowiac, pierwszy raz widze nowoczesnie zaprojektowane (i wykonane) mieszkanie ktore by mi sie podobalo... Widze ze miales fajna ekipe do roboty, co sie nie bali wyzwan.. gratulacje :) Az zaluje ze nie wlazlem tu wczesniej, bo widze ze jetes z tychow, a ja aktualnie z chorzowa... W wyniku braku profesjonalistow na mojej ślaskiej drodze skonczylem z budowlanka :( Choc moze to i lepiej :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months później...

Witam. Ja również jestem zachwycona mieszkaniem, a najbardziej twoją wrażliwością na piękno. Brzmi patetycznie (wiem :) ale do dziś myślałam, że wnętrza są domeną kobiet, od dziś już tak nie myślę :).

Ja trochę z innej beczki - też jestem architektem, i też jestem na etapie remontu własnego mieszkania, a dokładniej - przygotowywania projektu. Mam pytanie odnośnie powiększenia okien w twojej sypialni - czy już wykonałeś ten "zabieg" przerobienia okien na drzwi przesuwne? Na podstawie zdjęć tego nie widać, bo masz okna zasłonięte w sypialni :) Ja coś takiego wymyśiłam sobie w salonie, tj, żeby okna na całej szerokości (ok. 3,5m) stanowiły przeszklenie od góry do dołu, również z drzwiami przesuwnymi. Mam mieszkanie na parterze z wyściem na mały ogródek - więc byłby fajny efekt. Pytanie moje dotyczy procedur w spółdzelni (o ile masz mieszkanie w spółdzielni :) lub zarządzie wspólnoty - czy miałeś problem z otrzymaniem zgody na te zmiany? Idąc dalej - czy dostałeś pozwolenie na budowę z urzędu na przerobienie okien w taki sposób? Ja trochę obawam się sprzeciwu, bo to przecież zmiana podziałów zewn. w bloku, a różnie się na to patrzy. Jestem ciekawa, jak tobie udało się przez to przebrnąć.

Pozdrawiam i jeszcze raz gratuluję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
  • 1 month później...

yhy, wiem,ze pewnie masz mnie dosc :oops: ,ale zastanawia mnie od paru dni czy zywica lub poliuretanem da sie potraktowac schody wylewane? Myslisz,ze to ma sens? :roll:

jesli niee, to zostana betonowe,ale musze uprzedzic wykonwace,ze to ma byc "ladny beton" :roll: ,

 

i jeszcze jedno pytanie :o wrazenia golej stopy stapajacej po wylewce? Zimno?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a skąd... ;)

z pionowymi płaszczyznami jest problem - nigdy nie będzie wyglądać idealnie...

poziome elementy jak najbardziej.

 

na poliuretanie ciepło, na żywicy chłodniej, ale nie aż tak jak na płytkach.

 

pozostaje kwestia co to zanczy nieidealnie dla Ciebie? :wink:

Tragicznie czy po prostu masz w oku lupę i widzisz kazda niedoskonalosc :roll:

:lol: :lol:

 

bardzo dziekuje Robercie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy też jaka ta podłoga ma być - jeśli zasypywany piasek kwarcowy, gdzie powierzchnia nie jest idealnie równa (jak lustro) to na pionowych ujdzie.

jeśli jednak posadzka lustro, to na pionowych elementach nie da się jej tak idealnie położyć i każdą nierówność będzie widać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to na pewno...

lustro z technifloora? no to dokładnie to ;): http://www.rsplus.com.pl/projekty/krakow_mieszkanie/mieszk_index2.html

 

ale mają teraz farbę epoksydową, która podobno też wygląda bosko - ona by się nadawała - warunek: nie może być to na tynk gipsowy a nawet cementowo-wapienny

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...