Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Alternatywa dla ThesslaGreen?


Recommended Posts

Jeśli 850 wymiana powietrza to zapewne dla 20 osób, nie sprawdzałem co to rekuperator, Zakładając że liczymy na osobę 30-50 metra powietrza, to albo dom wielki, albo tyle osób mieszka co wspomniałem..

 

To pod basen. Na pozostałą część budynku będzie drugi mniejszy.

 

 

 

A tak z ciekawości czemu nie Thesla. Bo mi też wrzucono ThesslaGreen airpack home 500v.

 

Już na etapie zakupu są problemy ze znalezieniem firmy, która dostarczy i zainstaluje ich rekuperator. Najpierw dzwoniłem do firm które wymienione są u nich na stronie, ale albo nie mogłem się doczekać na ofertę albo byli chętni, ale polecali produkty innych firm. Wysłałem maila do nich i w końcu kogoś mi polecili, ale i ta firma zlała temat.

 

Ponownie wysłałem maila do producenta ale ZERO odzewu.

 

Jak przy próbie zakupu idzie jak po grudzie przy zakupie to co będzie przy serwisie?

 

Inne firmy instalacyjne chętnie podejmą się tematu, ale niestety nie mają w ofercie urządzenia o tak dużej wydajności, a często "oczko wyżej" są już takie przemysłowe przeznaczone np. do biur gdzie wydajność to 2000-3000m^2/h.

 

Thessla Green wyglądała dobrze, ale jak ktoś nie chce zarobić to nie będę go zmuszał. Inna sprawa że w Google sześć opinii w tym dwie negatywne a dwie wyglądają na opinie dystrybutorów. Różne opinie słyszałem też od konkurencji, ale wiadomo że to konkurencja więc patrzę na to przez palce. Tak czy inaczej ogólnie słabo to wygląda.

Edytowane przez Ratatosk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...