Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Strop Adaptacja Poddasza


Recommended Posts

Witam Serdecznie.

 

Przepraszam , że zawracam Państwu głowę, tematem, który może być dla Państwa błahostką , lecz ja niestety jestem zupełnie zielony w temacie budowlanym.

 

Kupiłem mieszkanie powstałe z adaptacji poddasza w kamienicy z 1900 roku. Mieszkanie niedługo skończy dwa lata. Jest zupełnie nowe. Zauważyłem, rok temu , że podłoga jest lekko krzywa, więc zacząłem myśleć o ogrzewaniu podłogowym wodnym i o podłodze betonowej (Posadzka Żywiczna - wydaję mi się , że tak to się nazywa) Wziąłem Plan mieszkania i strop składa się , tynk na trzcinie, podsufitka, ślepy pułap, folia paraizolacyjna, wełna szklana akustyczna między istniejącymi belkami, belki stropowe, płyta osb 3 - 25 mm, płyta promatect-h 2x10mm REI 60. 1899 n/m2 . Deweloper powiedział mi , że strop nie wytrzyma ogrzewania podłogowego. Możliwe , że tak jest. Ale do czego dążę. Wracam do tematu krzywej podłogi. Ostatnio zauważyłem , że podłoga w większości zrobiła się krzywa ponieważ w większości miejsc dużo opadła. Kupiłem długą poziomice żeby to sprawdzić i niestety jest coraz gorzej z miesiąca na miesiąć. Czy to jest normalne? Deweloper mi powiedział , że jego pracownik może mi to ładnie wyprostować. Ja zaczynam się bać czy nie wpadnę do sąsiadki. Czy może nie zrobili za słabego stropu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...