Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam,

 

napiszcie jakiej firmy danego sprzetu AGD nie kupilibyscie nigdy wiecej a jaki polecacie.

 

My szukamy sprzetu z inoxu (oczywiscie nie do zabudowy):

- zmywarka

- plyta

- lodowka

- pralka

 

kupowalismy na ceneo to co nam sie spodobalo i bylo w rozsadnej jak dla nas cenie

 

zmywarka - brak lecz bedzie bosch

plyta gazowa 5-palnikowa mastercook

lodowa 2-metrowa mastercook

pralka bosch

wyciag gorenje

piekarnik amica

mikrofala zelmer

odkurzacz zelmer

 

cala kuchnia to inox

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z czystym sumieniem moge polecic zmywarke bosha, zupelnie natomiast odradzam aristona. Bosha mamy w domu od 2,5 roku chodzi 2 razy dziennie i nic a nic sie nie dzieje wszystko myje na najkrotszym programie Aristona ma siostra najkrotszy program 2 godziny a i tak wiekszosc jest niedomyta ze nie wspomne o tym ze byla juz naprawiana mimo iz nei jest czesto eksploatowana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z czystym sumieniem moge polecic zmywarke bosha, zupelnie natomiast odradzam aristona. Bosha mamy w domu od 2,5 roku chodzi 2 razy dziennie i nic a nic sie nie dzieje wszystko myje na najkrotszym programie Aristona ma siostra najkrotszy program 2 godziny a i tak wiekszosc jest niedomyta ze nie wspomne o tym ze byla juz naprawiana mimo iz nei jest czesto eksploatowana

 

ariston faktycznie ma fajny wloski design i przyzwoite ceny lecz nam tez ktos kiedys odradzil ta marke ze wzgledu na mala trwalosc produktow - nie kupilismy nic ariston choc jedna lodoweczka bardzo nam sie spodobala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam w domku amice pralke z komputerem i innymi bajerami normalnie wypas jest oki ale teraz przebywam za granica i dostalem uzywana pralke bo nie mam zamiaru tu nic nowego kupowac bo ja prezentow nikomu robil nie bede praleczke zanussi i wiecie co woel ta stara co mam niz ta nowa z pelnym wypasem jak ten zanussi cichutko pracuje a na wirowaniu to normalnie szok nic kompletnie nie buczy nie podskakuje i teraz jak juz dokoncze domek to wszystko chyba bede kupowal zanussi pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w domu sprzęt amiki i mastercook matko boska...nigdy wiecej tego dziadostwa ..

 

jesli masz amika a nie amica to pewnie jakas podroba

 

nic dziwnego ze jestes niezadowolony/a

 

jak kiedys mialem buty adibas i tez lipne byly :wink:

 

generalnie amica to srednia polka w niskiej cenie wiec wiele wymagac nie mozna lecz moze napisz co tak Ci przeszkadza, ze nigdy wiecej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytam jeszcze o prowadnice teleskopowe. Jest zabezpieczenie przed całkowitym wysunięciem blachy lub rusztu?

 

I ostatnia sprawa - jaką temperaturę ma przednia szyba podczas pieczenia?

Dzięki za odpowiedź :)

ad. 1 - tak.

ad. 2 - jak dla mnie zimny front to lipa. przy 220 szyba jest b.ciepła....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam amice zepsula sie po 10latkach i serwis w szoku byl ze dopiero teraz to tyle co do lodowki 185cm podwojna stoi u rodzicow maja tez kuchnie amici i jak do tej pory zadnych napraw piekarnik amici zanych napraw tez juz stare ponad 5 latek ogolnie amica spoko tylko moja pralka w porownaniu do starego zanussi wypada blado pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nigdy więcej Whirlpoola nie kupię :evil:

 

Amica podobno niezłe pralki robi - u mojej mamy chyba coś ok 8 lat działa bez zarzutu. U siebie mam płytę gazową, piekarnik i okap. Okap jak na razie bez problemu a w piekarniku poszła uszczelka - wygląda jakby z 10 lat miała :evil: Ta sama płyta kupiona do poprzedniego mieszkania sprawowała się świetnie ale niestety druga sprawuje się już znacznie gorzej.

Moim zdaniem Amica kiedys miała o niebo lepsze wyroby niż teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nigdy więcej Whirlpoola nie kupię :evil:

 

Amica podobno niezłe pralki robi - u mojej mamy chyba coś ok 8 lat działa bez zarzutu. U siebie mam płytę gazową, piekarnik i okap. Okap jak na razie bez problemu a w piekarniku poszła uszczelka - wygląda jakby z 10 lat miała :evil: Ta sama płyta kupiona do poprzedniego mieszkania sprawowała się świetnie ale niestety druga sprawuje się już znacznie gorzej.

Moim zdaniem Amica kiedys miała o niebo lepsze wyroby niż teraz.

 

slyszalem ze w kwestii pralek i zmywarek to bosch jest liderem - oczywiscie liderem jakosci w rozsadnej cenie

 

za pralke dalismy 1008 zeta o symbolu 24260

 

http://www.ceneo.pl/610853

 

nie jest super cicha ani mala lecz nasza pralnia ma jakies 15 metrow kwadratowych i znajduje sie 2 kondygnacje ponizej czesci sypialnej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaki model zmywarki boscha polecacie lub jaką macie

 

U nas stoi zmywarka kompaktowa, BOSCH SKT 5102 EU. Na przykład tu można ją obejrzeć . Siemens ma w zasadzie taką samą zmywarkę w wersji INOX. W naszych warunkach kompakt był w zasadzie jedynym sensownym rozwiązaniem, ale Twoja kuchnia będzie choć trochę większa od naszej, to na pewno lepszym rozwiązaniem będzie zwykła, duża zmywarka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaki model zmywarki boscha polecacie lub jaką macie

 

U nas stoi zmywarka kompaktowa, BOSCH SKT 5102 EU. Na przykład tu można ją obejrzeć . Siemens ma w zasadzie taką samą zmywarkę w wersji INOX. W naszych warunkach kompakt był w zasadzie jedynym sensownym rozwiązaniem, ale Twoja kuchnia będzie choć trochę większa od naszej, to na pewno lepszym rozwiązaniem będzie zwykła, duża zmywarka :)

 

nasza kuchnia ma z 15 metrow wiec miejsca wystarczajaco duzo

 

zreszta na zmyware juz wszystko przygotowane

 

limit do 1500 zeta

 

z odkrytym przednim panelem w inoxie

 

oczywiscie z netu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w domu sprzęt amiki i mastercook matko boska...nigdy wiecej tego dziadostwa ..

 

jesli masz amika a nie amica to pewnie jakas podroba

 

nic dziwnego ze jestes niezadowolony/a

 

jak kiedys mialem buty adibas i tez lipne byly :wink:

 

generalnie amica to srednia polka w niskiej cenie wiec wiele wymagac nie mozna lecz moze napisz co tak Ci przeszkadza, ze nigdy wiecej ...

o matko.....AMICA AMICA....moze być...

 

A sprzety wcale nie były tanie ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w domu sprzęt amiki i mastercook matko boska...nigdy wiecej tego dziadostwa ..

 

jesli masz amika a nie amica to pewnie jakas podroba

 

nic dziwnego ze jestes niezadowolony/a

 

jak kiedys mialem buty adibas i tez lipne byly :wink:

 

generalnie amica to srednia polka w niskiej cenie wiec wiele wymagac nie mozna lecz moze napisz co tak Ci przeszkadza, ze nigdy wiecej ...

o matko.....AMICA AMICA....moze być...

 

A sprzety wcale nie były tanie ....

 

najpierw nigdy wiecej

 

pozniej moze byc

 

hmmmmmmm

 

nie pomagasz

 

jak masz cos do powiedzenia to konkretnie prosze anie takie pitupitu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...