Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Pyroliza podobno jest dobra , ale z tego co się orientuję to większość producentów zaleca na czas użycia tej funkcji demontaż prowadnic teleskopowych , o ile oczywiście takie planujesz. Bosch ma funckję ECOCLEAN -

 

"System automatycznego czyszczenia piekarnika podczas pieczenia. Specjalna warstwa pokrywająca ściany piekarnika rozkłada powstające zanieczyszczenia i redukuje nieprzyjemne zapachy."

 

Jak to będzie działało to się okaże :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzięki za odpowiedzi :D

No więc ze mnie kucharka jak.... ale mam nadzieję się zmienić po zamieszkaniu w nowym domku :D

Oglądając piekarniki zauważyłam

takie gadżety- termoobieg, gril, górne grzanie, dolne...itd

Wytłumaczcie mi co i jak jak gupiej :wink: blondynce . Teraz mamy jakiegoś starego grata gazowego , w którym się nawet drzwiczki nie zamykają..ale nie miało sensu zmieniać tego, gdy budowa była w trakcie. Do nowego chciałabym coś fajnego ale zaznaczam, że nie chcę wydać więcej jak 2000 zł...no i wizualnie powinno współgrać z mikrofalą, bo jedno pod drugim będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli mikrofala potrzebna będzie do "odgrzewania zupy" to o mocy 700 W w zupełności wystarczy.

Co do piekarnika to zależy od tego jak często będzie używany (Lubisz dużo piec ciasta czy sztuki mięsa) to dobry będzie z pyrolizą-sam po sobie posprząta!!!

A jeśli będzie używany tylko sporadycznie to z łatwo czyszczącą emalią w zupełności wystarczy (wydatek ok 1,500zł)

Osobiście jestem za piekarnikami aeg-elactrolux- (B 57015M) Taki planuje sobie zakupić

a gdzie można znaleźć opis tego piekarnika , wygląda ładnie zewnętrznie ale nie mogę znaleźć opisu jego :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w temacie , proszę o radę

A może powiecie co Wy wybraliście i na co zwróciliście uwagę. Bardzo proszę o pomoc :D

 

proponuję whirlpoola - mam w kuchni chociaz jeszce ni użytkuję:

 

piekarnik Whirlpool AKZ 431 IX

kuchenka mikrofalowa Whirlpool AMW 480 IX

 

więcej zdjęć w moim dzienniku.

 

http://metalcenter.pl/fotki/PICT2349.JPG

 

http://metalcenter.pl/fotki/PICT2352.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety tej 480 nie moglem przez neta dostac.

Wycofali ja podobno.

Kupiłem dokładnie:

Whirlpool AMW 410 ok 730 zł w maximedia.pl oraz http://juka.pl/index.php?m=Product_Details&id_product=3479 - Electrolux piekarnik EOB 53100X - ok. 990 zł

Mikrofala bez grila piekranik z grilem. Prowadnice są jedynie nie ma termicznego czyszczenia ale no coz.Za te pieniadze mysle ze warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miele jest specjalistą w produkcji urządzeń wodnych i to właśnie na nich powinna się skupić głównie uwaga kupujących. Inne urządzenia dostarczają inny producenci (Liebherr, Faber) i nie koniecznie jest sens kupowania ich ze znaczkiem Miele.

Czyli:

- pralka i zmywarka Miele

- lodówka Liebherr

- a reszta? Piekarnik/płyta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakieś numerki można prosić? :D

 

 

Kuch. mikrofalowa BOSCH HMT 85G651

piekarnik Bosch HBN 564350E

 

Oczywiście można wybrać dowolny piekarnik Boscha , ten akurat jest z wózkiem.

Kuchenka wystepuje z lewymi i prawymi zawiasami oraz z grilem i bez.

 

polecam poszperać na http://www.ceneo.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że budżet skromny trochę musiałem po testować :) z średniej półki sprawdził się u mnie nieźle mpm (mam od nich grzejnik olejowy, suszarkę i bodajże czajnik a fazie testów od gwiazdki będzie suszarka do grzybów), z wyższej półki u rodziców stoi lodówka- jeden z tańszych modeli liebherr nie do zajechania. Tyle póki co ode mnie ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...