Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja mam pralkę aristona od roku...i dobrze, że jest przepis mówiący o dwuletniej odpowiedzialności sprzedawcy co do jakości towaru...(dawna rękojmia)ponieważ co jakiś czas zacina się programator (chyba)mrugają dwie kontrolki co według instrukcji oznacza awarię...po kilku wyłączeniach i właczeniach do prądu zaczyna działać...jednak będę interweniował bo kiedyś może już nie odpalić...tak więc mimo pochlebnych opinii jakie słyszałem troszkę się zraziłem :-?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obecnie jest promocja na Aristona w pakietach typu kuchnia + płyta + okap, lodówka, zmywarka, itd... lub innych, cena około 5k zł za pakiet.

 

Sam sobie się zastanawiam czy nie wziąść, tańszy co prawda jest Fagor/Wrozamet, ale Ariston ma ładną (włoską) linię, bo poza promocją to wybieram Fagora/Wrozmeta (tańszy) a tak, sprawa do przemyślenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie dziś zrobiłem pierwsze zakupy AGD. Pralkę kupiłem Amica...jakiś dosyć wysoki model z wyswietlaczem i cyfrowym programatorem. Podobno, jeśli chodzi o technologię, to nie ustępują innym firmom. Mam nadzieję, że będzie dobrze służyła.

 

 

Z piekarnikiem trochę zaszalałem, bo wziąłem Gorenje, które niby było projektowane przez Pinifarinę..B50 PP...z niezłymi bajerami....tylko, czy będę z nich korzystał...?

 

Oba kupiłem w Media Markt...ceny były znacząco lepsze niż w sklepach internetowych, przy kuchence o 400zł, a przy pralce o 200zł.

 

Pozdrawiam

 

T

 

O Aristona/Indesita pytam nadal....jeszcze została loodówka, zmywarka, płyta, okap....ehhh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam drugą zmywarkę indesita. szerokość 45 cm. Pierwsza użytkowana intensywnie (5 osób) wytrzymała 11 lat, a kiedy wysiadła pompa i trzeba było jeszcze wymienić uszczelki i kosze, kupiliśmy nową. Pierwsza miała kilka programów - korzystaliśmy z jednego. Ta nowa ma tylko jeden program mycia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy caly zestaw kuchenny Aristona.

Wzornictwo ok, satynowana stal. Jakosc - hmm, róznie z tym . Kuchenka ( plyta ceramiczna i piekarnik w zabudowie)- bez zarzutu. Zmywarka OK - chociaz przyznam, ze korzystamy z niej rzadko. Okap - OK.

Najwiekszy chlam to lodowka. Tez w zabudowie. Koszmar!!! Nie polecam. Po pol roku wszystkie pojemniki i drzwiczki plastikowe sa popekane, polamane , pokruszone. Rurka odprowadzajaca wode ciagle zapycha sie. Na tego typu wady NIE dziala ponoc gwarancja.

Mielismy wczesniej przez 15 lat lodowke Minsk - nigdy nie bylo z nia problemow, tak jak i z Polarem, jeszcze wczesniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obecnie jest promocja na Aristona w pakietach typu kuchnia + płyta + okap, lodówka, zmywarka, itd... lub innych, cena około 5k zł za pakiet.

 

Sam sobie się zastanawiam czy nie wziąść, tańszy co prawda jest Fagor/Wrozamet, ale Ariston ma ładną (włoską) linię, bo poza promocją to wybieram Fagora/Wrozmeta (tańszy) a tak, sprawa do przemyślenia.

 

Gdzie można skorzystać z tej promocji? Masz jakieś namiary?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
firma w której pracuję sprzedała Indesta/Ariston (właściciel włoski Merloni) w ilościach olbrzymich, szło to w większości do krajów wschodnich, z począdku jako sprzęt kompletny, potem po wprowadzeniu opłat za wage w częściach. Jeszcze na magazynie mamy kilka pralek rozłożonych w częściach. Rynek wschodni przestał już prawie istnieć, teraz głownie idzie to na nasz krajowy rynek i jakość do ceny jest bardzo przyzwoita. Wiec polecam

 

Jako fachowiec w sprawach sprzetu, mozesz mi powiedziec, czemu jest zarowno wielu bardzo zadowolonych jak i wielu rownie niezadowolonych (wniosek po poczytaniu wypowiedzi na kilku forach)? Mam troche wrazenie, ze z Aristonem to troche jak gra w ruletke - jak trafisz na dobry model to super, jak masz pecha to droga przez meke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu jest zarowno wielu bardzo zadowolonych jak i wielu rownie niezadowolonych (wniosek po poczytaniu wypowiedzi na kilku forach)? Mam troche wrazenie, ze z Aristonem to troche jak gra w ruletke - jak trafisz na dobry model to super, jak masz pecha to droga przez meke.

 

uważam iż wpływ na taki stan rzeczy ma ilość sprzedanych sztuk, to co się tak dużo sprzedaje, też ma widoczne awarie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...