Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

co do twojego wyboru z doswiadczenia

okap - tez amica

chłodziarka whirpool 175cm to jest bodajze 205l w zupełnosci na 4 osobvy

piekarnik i płyta amici - najlepsze w tej klasie cenowej na rynku

co do zmywarki na 4 osoby daj sobie spokój - no chyba ze masz troche kasy i rachunki za wode i scieki ze zmywarki ew. bedziesz przechowywac w niej naczynia i raz w tygodniu zmywać

mój sprzet wyszedł bodajże 4000 jest w samraz i jestem z niego zadowolony chesz typy to daj zać

co do interenetu - jest drożej o ok. 10% lepiej zamów znajonego z busem i wyjedź gdzieś do sklepu rtv agd pod warszawą bedzie duzo taniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem sobie właśnie zabudowę kuchni i lodówkę NO FROSTA, ile ja katalogów, wystawek i innych cudości wyprawiałem, zależało mi na jak największej zamrażarce i powłoce inox, Fajnie się prezentują Aristony 70cm szerokości, lakierowany Inox - ekstra sprawa, ładny desing, mnóstwo dodatków (pojemnik próżniowy), ale cena w hurcie około 2800zł (w detalu około 3500zł) dla mnie za drogo - koszmar, no to dalej szukam AEG/Elektrolux dobra firma, niezawodne wyroby, ENB3669S - świetny model - biorę, ale...ale… zamrażareczka tylko 76litry netto, dla mnie za miała, odpada, poza tym Ariston jest ładniejszy od Elektroluxa, jest w tej samej cenie i to jest inox, a Elektrolux to inox dla ubogich, czyli malowana (srebrna), oczywiście za elektroluksem przemawia firma i nie zawodność (ale nawet rakiety kosmiczne się psują). Szuka dalej Samsung, przyzwoity modele, dobra cena, kostkarka twistowa, ale no właśnie, jakoś ta stylistyka mi nie pasuje, no to może LG spory wybór, to prekursor No Frost’ów w Polsce, przedostania partia lodówek białych miał pewne niedociągnięcia (made in china), ale Inoxy są produkowane na rynek niemiecki i tam jest inna bajka, no i jest model o zamrażarce 97litry (GR-419GLCA) – już przyzwoicie, cena w hurcie około 2100zł jest też do zakceptowania, wada dosyć ubogie wyposażenie, ale może dopłacić do GR-419QLQA i mamy już „full wypasie”, no tak ale jak dopłacać te 400zł to lepiej już dopłacić jeszcze trochę i wziąć niebiańskiego Aristona NoFrost 70cm. Dzwoni gość z LG, jest promocja akurat na lodówki, biorę, kupiłem GR-419GLCA, w cenie poniżej 2tyś zł. Piekarnik i płytę wybierałem jeszcze dłużej i w kategorii cena->jakość->dresing wybór padł na Aristona, działa świetnie, ciacho kruche pyszne, szaszłyki boskie, piekarnik inox lakierowany, tylko wyświetlacz się trochę brudzi, pokrętła ciężkawo chodzą, ale w stosunku do ceny rewelacja……

 

 

Chciałbym miec w kuchni sprzet Miele, LIEBHERR, SMEG, w najgorszym wypadku AEG, ale ceny !!, z drugiej strony nie jestem zamobójcą i nie weznę Amicę, Haiera, Zanussi, Polara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- w LG jest agregat zakryty, odkręciłm 4 śrubki i jest to agregat LG :D , czy są gorsze od najczęściej stosowanych włoskich, chyba nie

- ja płaciłem poniżej cen hurtowych, ale to w drodze wyjątku, wypracowane latami układy, dobra wspołpraca z producentem itd..

- gdybym miał wydać 14tyś, to bym postawiał na Elektrolux/AEG, ale lodówka wtedy już koniecznie Side by Side.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

??

oj nie zawsze mogę szybko odpowiedzieć czasami to nawet dniami się czeka :wink: '

 

poniżej przykład Side by Side, takiego można kupić za około 6kzł + zmywarka za 2kzł + kuchnia z płytą za 3kzł + pralka za 2kzł i masz już swoje 14kzł :D

 

http://www.samsung.com/pl/products/refrigerator/refrigerator/images/rs_21kgrs_m.jpg

 

bierz lavamata, owszem Miele to Bentleye wśród pralek, ale Ona lepiej nie wyperze (chyba że kieszeń)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to już mam pewność co do pralki biore lavamata:)

ta lodówka side by side za 6 koła to jednak za drogo o jakieś 3 tysia.

A jakbyś miał 3,5 tysia na lodówe brałbyś tego elektroluxa? Nie wiesz jaki ma agregat? Czy może takie lg albo ariston sam już nie wiem :-?

Gość w mediamarkt mówił że lg ma wieksze doświadczenie w no-frostach. jak twój no frost sie sparawuje? to jest inox?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawialem z kolei nad całością od Whirlpoola. I tak piekarnik AKZ 587, do tego płyta AKR 105, zmywarka ADG 8967, mikrofala do zabudowy AMW 535 i pralka AWO 8103. Okap Mastercooka szkalny o szer. 60cm. Może ktoś doradzi i podpowie, czy to dobry wybór? Aha w zestawie nie ma lodówki, bo Też mam Polara z którym trudno mi się rozstać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mdzalewscy a ten niebiański ariston to jaki model?ta lodówka side by side za 6 koła to jednak za drogo o jakieś 3 tysia.

A jakbyś miał 3,5 tysia na lodówe brałbyś tego elektroluxa? Nie wiesz jaki ma agregat? Czy może takie lg albo ariston sam już nie wiem

Gość w mediamarkt mówił że lg ma wieksze doświadczenie w no-frostach. jak twój no frost sie sparawuje? to jest inox?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! a co powiecie na ostatnią promocję w mega avansie?

całość boscha do zabudowy

lodówka KIM 29470 - 1499zl

kuchnia HBN 230250E + NGT 615 PL - 1499zl

zmywarka SGV 33E03 EU - 1599zl

okap DKE 635A

porównałem ze sklepami internetowymi i oferta okazuje się bardzo atrakcyjna.

Tomek

 

p.s. swoją drogą co sądzicie o pokrętłach na płycie gazowej? słyszałem, że łatwo je przypalić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym miec w kuchni sprzet Miele, LIEBHERR, SMEG, w najgorszym wypadku AEG, ale ceny !!, z drugiej strony nie jestem zamobójcą i nie weznę Amicę, Haiera, Zanussi, Polara

No, to ja mam sprzęt z tego "najgorszego wypadku" :wink: bo AEG. Trafiłam na promocję. Kupując trzy sprzęty z AEG lodówka No Frost (do zabudowy) była za pół ceny. :D Mam nadzieję, że sprzęcior będzie się dobrze sprawował. Teraz mam lodówkę Liebherra i jest super, nawet zastanawiałam się czy nie kupić takiej do nowego domku ale cena No Frosta jest zabójcza :-?

 

marc27, pralkę mam firmy Hoover i sprawuje się rewelacyjnie, wcześniej miałam Candy, prała bez zarzytu przez 12 lat i nadal opiera inną rodzinę. Ale teraz Candy są ponoć do bani...nie to co kiedyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mdzalewscy a ten niebiański ariston to jaki model?
może nie niebiański, ale należy pamiętać iż styliści włoscy są najlepci na świecie MBA 45 D2 NFE

http://www.maximainteriores.pt/decor/interiores/0204/especial/i/p94_03.jpg

Chłodziarko - zamrażarka wymiary 190.3 x 70 x 61 cm, kolor stalowy - inox - inox, górny zamrażalnik, NO FROST, klasa energetyczna A, roczne zuzycie energii 402 kWh, pojemność 412 litrów brutto (325 + 87), elektroniczny wyświetlacz, funkcja Super Freeze, funkcja HOLIDAY, funkcja ECO, funkcja ICE PARTY, funkcja Food Security, powłoka antybakteryjna Hygiene Control, 4 poziomy w chłodziarce, półki szklane, podwieszany pojemnik na mięso, Fresh Box, 2 pojemniki na warzywa z kontrolą wilgotności, 4 półki na drzwiach (górna z pokrywą), pojemnik na jajka, pojemnik na masło, 1 półka w zamrażarce, szuflada Fast Freeze, pojemnik na lód ICE DEVICE, 2 kółeczka z tyłu, R 600, gwarancja 2lata, możliwość wykupienia do 5lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ja w temacie..

 

Marzą mi się meble pod zabudowę do kuchni. Czy możecie mi polecić niedrogą, ale mającą całkiem dobrą opinię: lodówkę, kuchenkę z piekarnikiem, zmywarkę 60 i do tego okap (jeśli znacie ceny byłabym wdzięczna za podanie ich obok)??

 

Już niedługo będę musiała te wszystkie sprzęty skompletowac, a z racji na to, ze to moja pierwsza kuchnia nie chciałabym popełnić zbyt wiele błędów czy zwyczajnie komuś na mojej naiwności dać zarobić.

 

pozdr

mijka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mdzalewscy chyba wybrałem co o niej sądzisz?

cena około 3 tysiące zł

 

LG GR 459QLQA DANE TECHNICZNE

 

pojemność całkowita netto: 351l

chłodziarka 258l, zamrażarka 93l

no Frost

multi-Air-Flow

elektroniczna kontrola temperatury

zewnętrzny panel sterowania temp.

dolna zamrażarka (3 przezroczyste szuflady)

funkcja szybkiego zamrażania

potrójna kostkarka twistowa

fresh zone - komora zerowa do przechowywania świeżego mięsa i ryb

pojemnik Magic Crisper

schowek na pizzę Pizza Nook

bioshield uszczelka antybakteryjna

regulowane półki z hartowanego szkła

składana półka, półka na wino

przekładane drzwi

zdolność zamrażania 12,5 kg/24h

zdolność utrzymania temp. w przy.

braku zasilania 13,5h

poziom wakacyjny

zużycie energii 1,01 kW/24h

energooszczędna - klasa energetyczna A

poziom hałasu 42dB

wymiary WxSzxG mm: 2000x595x665

kolor inox (drzwi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...