Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A ja mam pytanie odnośnie płyty indukcyjnej, którą bardzo bym chciała mieć-co o nich sądzicie, słyszałam o ich złym wpływie na zdrowie, czy to prawda? z góry dziękuję za opinie

płyta indukcyjna jest bardziej bezpieczna od fali mikrofalowych, a od tych jakoś nagminnie nie umieramy,

 

te płyty są najoszczędniejsze, bo grzeje się tylko ta część pola która jest w kontakcie z naczyniem, mało tego są to płyty bardzo bezpieczne, ryzyko poparzenia jest dużo mniejsze i mają szybki czas reakcji (bardzo ważne przy elektrycznych), na koniec jeszcze jedna zaleta, utrzymanie w czystości, coś spadnie, wyleje się to się nie przypali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- piekarnik - Siemens HB 43 S

- płyta gazowa - Siemens ER 250

- zmywarka - Siemens SE 64 E330 EV

wydaje mi się iż ten model zmywarki nie ma jednego ważnego programu, do kryształów, zwany czasem delikatny, to naprawdę pożyteczny program... a może raczej tak, dobra zmywarka w rozsądnej cenie i do pełni szczęścia brakuje tylko tego jednego programu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :D :D :D ,

a co sądzisz o piekarniku i płycie?

 

Wracając do zmywarki, to w sklepie starano nas się przekonać, że z tym myciem kryształów to tylko taki chwyt reklamowy, bo szkłu szkodzi chemia i bez znaczenia jest posiadanie takiego programu lub nie.

Albo coś się nadaje do mycia w zmywarce albo się nie nadaje.

 

Jak to właściwie z tym jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za opinie.

Ciekawe z tą promocją simensa-muszę sprawdzić! :wink:

No właśnie, też słyszałam o wpływie płyt ind. na osoby z rozrusznikiem serca, stąd moje wcześniejsze pytanie-czy na zdrowe osoby też niekorzystnie wpływa? Skoro indukcja zachodzi między naczyniem a polem grzewczym dlaczego nie powinny użytkować ich osoby w/w?mam zagwozdkę :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan ma swoje stoisko w Warszawie na Bartyckiej:)

można napisac maila, bądź zadzownić i Pan zrobi wycene:) i najlepiej podac najniższe ceny sprzetu jakie znaleźliście najtańsze w sieci czy w marketach:)) zawsze jest skory do negocjacji i przy kompleksowym zamówieniu zawsze jeszcze jakis rabacik da:))

 

Tak piękne, aż trudno uwierzyć... :D Ktoś jeszcze testował tego pana?

 

Pozdrawiam,

 

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem w trakcie testowania :wink:

 

dostałam oferty z 7 miejsc i ten pan jest na 1 miejscu (200 zł różnicy od oferty która była druga i 1200 !!!! od najdroższej)

Tyle tylko że mi trochę namieszał proponując inny sprzęt. Cena generalnie pozostała na niezmienionym poziomie tylko że już myślałam że wybór jest już za mną , a tu nie... życie nie jest lekkie :)

 

A, i faktycznie, zagadać to potrafi...

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po dlugich poszukiwaniach czytaniach i nudzeniach zamowione zostało uffffffffffffffff

teraz moge napisac co - jak juz zaplacone :lol: :lol: :lol: juz sie nie rozmysle - wiec czekam na opinie

 

 

chlodziarko-zamrazalka ELECTROLUX ERN 2922

plyta gazowa ELECTROLUX EGG 677 INC

piekarnik elektryczny AEG COMPETENCE B 3781-4

pralka ELEKTROLUX EWT 1215

 

a mial byc bosch ale tak mnie cos dzis wzielo

 

teraz tylko jeszcze okap ale jego ceny mnie zabijaja :cry:

zlewozmywak i bateria - idem czytac grzecznie watki o tej tematyce 8)

a i w przyszlosci zmywarka :(

 

 

dzis byl transport do domu

okazalo sie ze lodowka kraj pochodzenia wlochy

piecyk kraj pochodzenia niemcy

apralka made in ecc :roll:

do plyty sie jeszcze nie dokopalam

 

 

czemu to tak

 

czy jest mozliwe ze lodwoka model electrolux ern 2922 jest tez model z krajem pochodzenia niemcy :roll:

co to za wlochy :roll: 8)

 

 

 

 

aeg electrolux - wychodzi ze z niemiec

a electrolux z wloch :-? czy tak mam to rozumiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M Jesteś niezastąpiony. Jak byś miał swój wątek to urósł by chyba do 100 stron. A ja już zaczynam się powolutku cieszyć że finalizują się moje sprawy i już w przyszłym tygodniu całkiem konkretnie zacznę dokonywać wyborów. Tyle, że na razie najważniejsze będą prace budowlane na zewnątrz.

A swoją drogą podziwiam wszystkich, którzy załatwiają jakieś formalności. Ja się chyba do tego nie nadaję jedna instytucja wykończyła mnie totalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pop kolei

tanio i przydatnie:

czesć amici

http://www.amica.com.pl/produkty/data.php?prodID=418

piekarnik amica EB2.7TaYDpHSr

kuchenka amica PSG4.0ZpZtW wygląd http://www.amica.com.pl/produkty/data.php?prodID=474

pochłaniacz amica OTB514I

http://www.amica.com.pl/produkty/data.php?prodID=530

lodówka whirpool ART 471/3

http://www.whirlpool.com.pl/?nodeid=kategorie_i_produkty&cat_id=35

zmywarki nie kupiłem gdyż stwierdzilismy ze cena w stosunku do kosztów jest nieadekwatna

lepiej zmyć w zlewozmywaku niż na 3-4 osoby w zmywarce

całość srednio 20% tańsza niz oficjalny cennik producenta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...