Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

moja propozycja na tani, a przyzwoity sprzet to wrozamet, ale musisz bardziej sprecyzować co chcesz, jaka płyta (gazowa, czy elektryczna, itd..)

 

wejdz na stronę wrozametu w zakładkę promocja i od tych cen odejmij orientacyjnie z 15 oczek (%)

 

http://www.wrozamet.pl/promocje_intro.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

W domu będziemy mieć ogrzewanie gazowe, więc i kuchnia będzie pewnie gazowa, choć obok jest też siła i tu moje pytanie jako laika - czy w związku z tym mogę sobie wybrać "albo albo" tzn albo kuchnia gazowa albo elektryczna...?? Kuchnia ma być z piekarnikiem od razu

 

Nie ukrywam, że bardzo podobają mi się kuchnie z płytą ceramiczną, a że marzy mi się zabudowana cała kuchnia, więc chyba one bardziej by do niej pasowały..

 

Modzalewscy czy cały sprzęt proponujesz z Wrozametu pod zabudowę? Z racji na to, że chcemy się już w grudniu wprowadzić i finanse sie kończą (budowa bez kredytu, z oszczędności przedslubnych) nie chcielibyśmy wydawać kasy na samą markę, ale na sprzęt podobnej jakości (o ile jest taki), choć tańszy. Rozwiązanie z mikrofalą Daewoo, którą podałeś w innym wątku super. Czy jest taka też pod zabudowę??

 

Monika, mamy podobny gust, ja też prawdopodobnie zabuduję w czereśnię lub w coś ciemniejszego z dodatkami wanilii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtracę tylko delikatnie, że szczerze z całego serca odradzam lodówkę Amica. Po 3 miesiącach użytkowania oberwały sie drzwi, które nie zostały objęte gwarancją. Rzekomo oberwały sie wskutek zbyt dużego obciążenia- taka była diagnoza magików z serwisu, co oczywiście, jest wierutną bzdurą.

Zamrazalnik jest zamykany wewnątrz plastikową klapką na zatrzask, który oczywiście się złamał tez wskutek mojego wandalizmu. Po 2 latach lodówka cieknie mi z częstotliwością około raz na 2 miesiące. Regularne rozmrażanie nie pomaga.

 

Jestem także szczęsliwą posiadaczką okapu Amica, który najlepiej na świecie huczy nie wykonując przy tym żadnej innej pracy, co widac po kierunku uciekania pary z garnków... Wspaniale za to wpływa na zatłuszczenie ścian w kuchni. Mam kuchnię otwartą na salon a zapachy smażacych się schabowych czuję w tej chwili siedząc pietro nad kuchnią. Na szczęscie nie słyszę skwierczenia, bo zagłusza je wirujący z prędkością swiatła wiatrak okapu...

 

Polecam dla osób, które maja w życiu za mało problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mijka wybierz najrozsądniejszy wybór, więc: kuchnie z piekarnikiem elektrycznym i płytą gazową.

Wrozamet to sprawdzony sprzęt zwłaszcza w kuchniach, nie jest to oczywiście miele, ale za około 1500zł można kupić przyzwoitą kuchnię z płytą. Płyta gazowa również bardzo ładnie się komponuje w zabudowie, sam ma płytę gazową Aristona, bo skoro ma się gaz ziemny i ten jest tańszy od prądu i mamy przy gazie lepszą kontrolę nad gotowaniem (np.kipienie) i płyta gazowa jest tańsza, to ja bez zastanowienia wybrałem płytę gazową. Inaczej jest z piekarnikiem, pieczenie na gazie jest prymitywne, łatwo zepsuć pożywienie, kuchnie takie nie posiadają większości nowoczesnych funkcji, dla mnie wybór prosty oszczędny piekarnik elektryczny (w "A klasie"). Lodówkę też możesz wziąść wrozametu, pralkę lepiej innej firmy

 

 

Piekarniki amici są możliwe, gorzej z resztą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lodówki whirpoola ostatnio potaniały, ale mają dużo niedoróbek, wywołanych zastosowaniem tańszych materiałów, półki pękają, roszczelniają się uszczelki (można w rogach palec włożyć do komory), czasami po przyjściu lodówki whirpoola musimy zaklejać drzwi i ją włączać na parę dni, aby uszczelka dopasowała się do lodówki :-? . Jest to niezła firma i przyzwoitą sporą lodówkę można kupić już za 1400zł, te ostatnie reklamacja zaczynają mnie drażnić. Więc jak ktoś chcę dobrą i tanią lodókę to polecam whirpoola, choć zaznaczam iż mogą być pewne niedoróbki..............
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam Wrozametu. Mam od 7 lat płytę gazową i piekarnik do zabudowy Mastercook. Jak działa piekarnik nie można przekręcić kurków od gazu( Tak samo w wolnostojących tej firmy które są w rodzinie. Zapalarka działa kiedy chce, zabezpieczenie przeciwwypływowe zmusza do przytrzymania pokrętła przez 10 do 60 sek aby palnik zaskoczył ( w małym palniku b długo i czasami się nie udaje). Serwis regulował ale po regulacji jak i przed twierdza ze troche to musi potrwać aby czyjnik sie nagrzał. Okap Masterkook przy wyłączaniu wyrzuca zebezpieczenie różnicowo prądowe (magik z serwisu twierdzi że mam za czułe zabezpieczenie – tylko nic innego go nie wyrzuca) A poza tym głośno huczy a ciągu prawie się nie zauważa.

Lodówkę mam Amica do zabudowy też 7 lat i żadnych problemów. Pralka Whirlpool też dział od 7 lat (ostatnio jakby głośniej ale mam nadzieje ze jeszcze trochę pochodzi).

Osobiście już nigdy nie kupie WROZAMETU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też rozglądałam się za tanim aczkolwiek dobry sprzętem. Popytałam znajomych i dokonałam takiego wyboru:

Amica piekarnik elektryczny płyta osobno też elektryczna, klasa A całość za ok. 2700

lodówka elektrolux klasa A+ 2 agregaty i pojemna, ze kon wejdzie - niestety cenka 2200. Nie jest to najtańszy wybór, ale moi rodzice maja podobna tej firmy od lat 5 i wsztsko jest ok.

zmywarka 45 cm klasy A firmy Bosch też niestety ok 2000. Ale wierze tej marce. Nie słyszałam, zeby ktos miał problemy. Moi znajomi kupili tansze, innych marek i po kilku miesiącach był problem.

Okap amici zaq ok 300, nie mam pojecia jak bedzie sie spisywal.Zlewozmywak za 250 z promocji.

 

Szukaj promocji, szczególnie jeśli mąż jest złotą rączką i potrafi sam pomontować. Możne znaleść dobry sprzęt po okazyjnej cenie w supermarketach i w sklepach internetowych.

 

Ja niestety byłam zdana na kupno w sklepie, w którym zamawiam kuchnie. Moja też będzie mieć boki czereśnia a fronty wanilia o wzorze ramka. Rany, chyba wszyscy mają takie kuchnie;)

 

Powodzenia w wyborze i pamiętaj, że tańszy sprzęt nie zawsze oznacza oszczędności!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- w LG jest agregat zakryty, odkręciłm 4 śrubki i jest to agregat LG :D , czy są gorsze od najczęściej stosowanych włoskich, chyba nie

- ja płaciłem poniżej cen hurtowych, ale to w drodze wyjątku, wypracowane latami układy, dobra wspołpraca z producentem itd..

- gdybym miał wydać 14tyś, to bym postawiał na Elektrolux/AEG, ale lodówka wtedy już koniecznie Side by Side.

słuchaj, a podpowiesz mi jaka, bo ja własnie nie moge wybrac :evil: chodzi mi o Side by Side

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mdzalewscy czy mogę spytać co sądzisz o tej lodówce ARISTON MTA 45D2NF ? Czy to w ogóle jest dobra firma?

Ariston to duży włoski producent, sprzedający też pod nazwą Indesit(Ariston dla ubogich). Trwałość jest na 4, desing na 5. Model MTA 45D2NF to osobliwy model bo, aż 190cm wysokosci i górny zamrażarnik, ta lodówka ma swój urok i styl, mi się przypominają stare filmy, gdzie były podobne lodówki. Ten zamrażarnik jest mało pojemny i raczej podręczny. W tej klasie to świetna lodówka (no frost), dokładnie wykonana (jest robiona nie na polski rynek), ale nie za tania :-? .

 

 

Raczej się obecnie powstrzymuje pisać o markach i trwałości, bo to jest trochę bez sensu ( teraz rozumiem dlaczego jareko, nie poleca już żadnych firm). Sprzedaż jakąś kuchenkę np. wrozametu w ilości 100 sztuk i się trafi jedna uszkodzona od razu (w transporcie), druga coś tam się dzieje z zegarem, trzecia źle działa (ale regulacja pomogła), w 4-tej właściciel sam przerabiał dysze na gaz z butli i dymiła. Kolejne 2 się "popsuły" w trakcie następnego roku. Reszta działa myślisz sobie tak, 6 na 100sztuk całkiem przyzwoity wynik, i przy tej cenie to dobra propozycja dla szukających coś tańszego a w miarę dobre. Więc polecasz coś na forum, a pod spodem nasz post "odradzam wrozameta, bo się strasznie psuje". Więc uważam iż pisanie konkretnie czy jakaś firma jest dobra czy zła jest trochę bezsensowne, bo ja mam do czynienia z wieloma firmami, i wiem jak jest z whirpolem (półki uszczelki), Elektroluksem (elektronika), Candy (elektronika), Bosch (drogie części). Cała dostawa TV Sony padała po pierwszym uruchumieniu, sztuka za sztukę, a głośniki z wzmacniaczem który nie miał wtyczki do gniazdka (zapomnieli dać). A ostatni AEG piekarnik, po rozpakowaniuj jeszcze garść śrubek została.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan ma swoje stoisko w Warszawie na Bartyckiej:)

można napisac maila, bądź zadzownić i Pan zrobi wycene:) i najlepiej podac najniższe ceny sprzetu jakie znaleźliście najtańsze w sieci czy w marketach:)) zawsze jest skory do negocjacji i przy kompleksowym zamówieniu zawsze jeszcze jakis rabacik da:))

 

Tak piękne, aż trudno uwierzyć... :D Ktoś jeszcze testował tego pana?

 

Pozdrawiam,

 

Maciek

 

Ja testowałam - wszystko OK (tylko straszny gaduła). Kupiłam piekarnik , płytę, okap i jeszcze zlew. Jedyną niedoskonałością jest brak instrukcji w jęz. polskim - ale to prawie standard.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

 

Raczej się obecnie powstrzymuje pisać o markach i trwałości, bo to jest trochę bez sensu ( teraz rozumiem dlaczego jareko, nie poleca już żadnych firm). Sprzedaż jakąś kuchenkę np. wrozametu w ilości 100 sztuk i się trafi jedna uszkodzona od razu (w transporcie), druga coś tam się dzieje z zegarem, trzecia źle działa (ale regulacja pomogła), w 4-tej właściciel sam przerabiał dysze na gaz z butli i dymiła. Kolejne 2 się "popsuły" w trakcie następnego roku. Reszta działa myślisz sobie tak, 6 na 100sztuk całkiem przyzwoity wynik, i przy tej cenie to dobra propozycja dla szukających coś tańszego a w miarę dobre. Więc polecasz coś na forum, a pod spodem nasz post "odradzam wrozameta, bo się strasznie psuje". Więc uważam iż pisanie konkretnie czy jakaś firma jest dobra czy zła jest trochę bezsensowne, bo ja mam do czynienia z wieloma firmami, i wiem jak jest z whirpolem (półki uszczelki), Elektroluksem (elektronika), Candy (elektronika), Bosch (drogie części). Cała dostawa TV Sony padała po pierwszym uruchumieniu, sztuka za sztukę, a głośniki z wzmacniaczem który nie miał wtyczki do gniazdka (zapomnieli dać). A ostatni AEG piekarnik, po rozpakowaniuj jeszcze garść śrubek została.

 

prawde mowiac bardzo mi sie podoba ta wypowiedz

8)

mozna by jeszcze o kilku firmach tak napisac....ale po co

tez juz powoli wycofuje sie z doradzania...ktora firma lepsza.

w danej grupie cenowej kupuje sie to co sie podoba i koniec.finito.

teraz zwracam uwage klientow na dostepnosc serwisu,bo czekanie ustawowe dwa tygodnie na serwis ktory jest 100km od danego miasta to porazka....tym wieksza im sprzet drozszy

oraz najpierw proponuje nasze firmy ew firmy ktore w polsce maja swoje fabryki....niech nam bezrobocie spada a nie turkom czy chinczykom

 

choc niestety sa firmy na ktorych mocno sie sparzylem....i nie sprzedaje tego puki nie musze 8) ....i nie jest to mocno tu "spalona" Amica

 

sorry za moj styl pisania ale jestem "skrotowcem" i czasami nie pisze rzeczy oczywistych....itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...