Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Znalazłam piekną czarną lodówkę samsung RL55VTEBG. Pasuje nam idealnie do kuchni, ale... w dużej liczbie komentarzy pojawia się stwierdzenie, że jest głośna. Czy kotś z forumowiczów może ją posiada i mógłby zaopiniować? mnie już głowa boli od różnorodności tych opinii. Byłam nawet w sklepie z nadzieję, że mi ją podłączą, ale nic z tego "taka polityka firmy". A lodówka ma byc cicha, bo mamy aneks z salonem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja posiadam w zasadzie bliźniaczy (jak chodzi o wyposażenie i cenę) model RL44QTRS i też czytałem sporo opinii, że jest głośna..mam kuchnię otwartą na jadalnie i salon i szczerze mówiąc nie zauważyłem..gdy jest dłużej otwarta wtedy włącza się na chwilę agregat, ale nie jest to w żadnym razie huk...zwyczajny szum trwający maks 30sekund. Teraz do mieszkania chcę kupić właśnie pokazany przez Ciebie model.Bardzo mi się podoba, ciekaw jestem jak się to będzie prezentowało z piekarnikiem BT63TDBFGB i mikrofalą FG87KUB zabudowanymi obok w słupku (też w czerni)

Jeżeli chodzi o produkty Samsunga, to bardzo mi się podobają, a z lodówki na razie jestem zadowolony:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze widok z boku

http://lh5.ggpht.com/_kFjGNF-Vk-g/S9n_WkapSfI/AAAAAAAADO4/E9fJyb3Agsk/s640/DSC05991.JPG

 

dodam jeszcze że lodówka jest we wnęce, jej głębokosc jest wieksza niż głębokość szafek, więc żeby nie wystawała trzeba to było przewidzieć na etapie projektu.

Załączam jeszcze projekt autorstwa mojej zdolnej bratowej - nie uwzględnia on jeszcze wnęki!!!

http://lh3.ggpht.com/_kFjGNF-Vk-g/S4KzdYgPInI/AAAAAAAADD8/UUGkVSuxr0A/pogl%C4%85dowy%208.jpg

Edytowane przez Gewka
błędy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, bardzo proszę o podpowiedź jeśli chodzi o piekarnik, zdecydowana jestem na Samsunga model albo BT63TDST albo BT62TDBCT z tymże BT62 nigdzie nie mogę zobaczyć na żywo co wydaje mi się trochę dziwne? Dodam ze mikrofala będzie Samsung FG 87 KUST .

 

I zdecydowałam się na płytę indukcyjną Mastercook I3DI64 S. Czy ktoś może ma taką? Dodam, że do lutego 2011 jest promocja, za zakup płyty dostajemy garnki od Mastercooka!

 

Dziękuję z góry za odpowiedź!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o bardzo podobnym piekarniku pisałam na tej stronie, poczytaj.

Co do zobaczenia - ja też kupiłam z obrazka. Sprowadzali tylko na zamowienie, bo za drogi, żeby trzymac w sklepie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze no właśnie czytam i czytam i nie mogę się zdecydować;/ Dlatego może ktoś ma BT63? albo zna obydwa piekarniki, bo muszę w tym tygodniu zamówić.... a jak z płytą? Jakieś sugestie?

 

Litości, toż ja właśnie pisałam o BT63!

 

Dodam jeszcze, że do światecznych wypieków sprawdził się bardzo, nawet z separatorem pieklismy 2 ciasta równocześnie! No, płaskie ciasta......

Ale ryby i ciasta na raz nie próbowałam ;)

generalnie po świątecznym testowaniu mogę go polecic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dzięki ale z tego co widze to masz Samsung BT63TDBFGB a ja myślę o Samsung BT63TDST ten mój różni się brakiem rożna ale czy to rzeczywiście aż tak się przydaje? Ten Twój ładniejszy ale mi nie pasuje czarny, hmmm to może jednak Bt62 sama już nie wiem:) Edytowane przez bassic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten twój rożni się od mojego wyglądem. Mój ma cały czarny i szklany przód a ten wybrany przez ciebie ma srebrne obramowanie. Cena, zdaje się, podobna.

Rożna nie używałam, delikatnie wygląda....

 

Acha, nie ma opcji pieczenia góra+dół bez termoobiegu (bez separatora), mąż ostatnio szukał, bo mu taki układ pasował - i nie znalazł :) Z termoobiegiem jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! To może i ja poproszę o pomoc..

Zmywarka BOSCH SMV50E30EU;

Lodówka Samsung RL38HCIH;

Piekarnik Elektrolux EOB 33100X, chciałam 53102X, ale ostrzegali przed prowadnicami teleskopowymi, bo problem jest z naprawą

i pojawia się największy problem... mianowicie płyta indukcyjna. Nigdy nie używałam, zawsze mieliśmy na gaz. Bardzo proszę o poradę jaką wybrać i jak dokonać wyboru, mianowicie na co zwracać uwagę przy wyborze, oczywiście poza ceną..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ło jejciu...a my zdecydowaliśmy się właśnie na 53102X.....

 

Keea, i mam dokładnie ten sam problem dotyczący gazu..byliśmy zdecydowani na 100% aż tu wczoraj telefon od cioci, że indukcja jest o wiele lepsza do gotowania, że można delikatnie podgrzewać, nie kopci i brudzi...i bądź tu mądry!

Edytowane przez Gewka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas prowadnice są głośne.. Dzisiaj sprawdzałam jak chodzą na pusto.. Fakt, źe ja za często piekarnika nie używam, ale zobaczymy jak to będzie dalej.. Jeszcze nie mieszkamy, więc nie mogę się wypowiedzieć o sprzęcie..ale jak tylko będę już coś wiedziała powiem czy polecać go czy nie polecać.. :-) Chociaż jeden model może trafić się felerny u kogoś a u nas będzie działało wszystko rewelacyjnie..

Tak jest z naszą pralką Mastercooka, u innym jest świetna, nam się trafiło badziewie, ale co począć.. Tym razem wierzę, że będzie dobrze.. :-) bo nie kupowane na huuura tylko, choć "troszkę" przemyślane..:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...