Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Posiadam kuchenkę (inox)boscha i rzeczywiście to glancowanie jest denerwujace. Do nowego domu nie kupie już takiego "sreberka".Ładnie to wygląda, i owszem, ale tylko na ekspozycji w sklepie, no i jeszcze jak ktoś stołuje się nie w domu! :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Posiadam kuchenkę (inox)boscha i rzeczywiście to glancowanie jest denerwujace. Do nowego domu nie kupie już takiego "sreberka".Ładnie to wygląda, i owszem, ale tylko na ekspozycji w sklepie, no i jeszcze jak ktoś stołuje się nie w domu! :wink:

TYLKO ARISTON - powiadam i wiem co mówię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do:wowka

 

A przy okazji, co powiesz o ELEKTROLUXIE ?

 

 

pozdr.

 

 

Powiem cos więcej za jakiś czas. Sprzęt mam juz co prawda zainstalowany (próba generalna już była) ale jeszcze nie wprowadziliśmy sie do nowego domu. Czyli z odpowiedzią musze jeszcze poczekać :wink:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amika zezlila mnie juz na wstepie- cala srebrniutka kucheneczka zalepiona NIEZMYWALNYMI i NIEZDZIERALNYMI naklejkami + na okretke owinieta równie pancerna tasma klejaca!!! Od miesiaca testuje na tym cholerstwie wszystkie dostepne odczynniki- efekt-malownicze rozmazanie po calosci. "Bardzo serdecznie Panstwu dziekuje, bardzo serdecznie!"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ga

Spróbuj usunąć klej benzyną ekstrakcyjną (do kupienia w sklepach z lakierami), powinno puścić.

 

A teraz o Amice:

Od kilku lat użytkuję Amikę. Najpierw płytę gazową (stalową, emaliowaną)do zabudowy i okap, teraz płytę gazową ceramiczną, piekarnik i okap szafkowy. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do funkcjonowania. Uważam, że sprzęt jest bardzo dobry, jak na swoją cenę.

Nie stać mnie na Boscha, czy Elektroluxa. Amika ma bogatą ofertę wzorniczą i każdy znajdzie coś dla siebie. Każdemu może się trafić egzemplarz wadliwy i to najlepszej firmy. Wydaje mi się, że Amika i Mastercook to ta sama klasa cenowa i jakościowa. Siostra miała wpadkę przy montażu piekarnika do zabudowy Mastercooka, ale być może producent już to dopracował. Na użytkowanie nie narzeka.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...

Ja polecam Electroluxa. Firma szwedzka, sprzęt praktycznie niezniszczalny. U Szwedów w domach stoją modele sprzed pięciu- dziesięciu lat i oni tego nie wymieniają, ponieważ to wszystko wciąż idealnie działa :lol:

Odpowiada mi ponadto wygląd produktów tej marki. Prosty, stylowy, lekko surowy.

W kuchni prawie wszystko będę miała Electroluxa, do zabudowy. Okap, płytę kuchenną ceramiczną, piekarnik słupkowy, w przyszłości zmywarkę. Tylko lodówka nam wyszła Bosha, nie ukrywam, że z powodów swej atrakcyjności finansowej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w mieszkaniu królują polskie marki (mastercook i polar), takie wybrałem po rozmowie z zaprzyjaźnionym serwisem (warto porównać np. koszty sprężarki do lodówki Polar/ Electrolux). A należy wiedzieć, produkty o renomowanych firm zachodnich produkowane są obecnie na Słowacji (bosch siemiems whirpool), Włochy (Zanussi robi większość asortymentu dla Elekrtoluxa)...., a ceny serwisu są europejskie, niestety. :-?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to Bosch jest tańszy niż electrolux??? wydawało mi się, że Bosch przoduje w wysokości cen... :wink:

 

 

Model sprzed paru lat nie jest taki drogi :wink:

 

 

Electroluxa wybraliśmy ze względu na oglądaną własnymi oczami jakość i niesamowitą trwałość. Ale przychylam się do poglądu, że nasze polskie marki wcale nie są gorsze od zachodnich, a ponad to mają tańszy i bardziej dostępny serwis. Z tego powodu pralkę już kupię Polara :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo polecam lodówkę Liebherra premium Biofresh. Jest bardzo cicha, oszczędna i estetycznie wygląda równiez w środku.

Dużą zaletą są w lodówkach szklane półki.

 

Okap i piekarnik mam Electroluxa i polecam tą markę wszystkim.

 

Płyta elektryczna AEG z funkcja automatycznego zagotowania, to tez przydatna sprawa.

 

Zmywarka Simens Hi Sense jest bez zarzutu.

 

Wszystko to użytkuję około 3 lat i nic się niepokojącego nie wydarzyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lodowka Liebherra, zmywarka Bosha, pralka Elekroluxa. To chodzi super. Płyta kuchenna Whirpoola, ale tylko dlatego że jak kupowalam 5 lat temu, tylko ta firma miala plyte z kurkami z przodu nad piecykiem , a nie z boku na płycie. Płyta b.kiepska.Wczesniej mialam zmywarke Whirpoola - jakie to badziewie :evil:

Ania Wisniewska nie kupuj pralki Polara. Moj szwagier po roku oddal i kupil Zanussi, choc ta firma nie jest tez rewelacyjna. Ty po prostu masz szczescie do dobrego egzemplarza, a te zdarzaja sie b. rzadko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...