Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Samsung FG87KUST + BQ1D4T081 lub BQ1VDGT131 ok, tylko szkoda że mikrofala z oddzielną ramką, ale jak chwilkę poczekasz to samsung wypuszcza nowe mikrofale, podobno panel sterowania zmienili:) trochę ładniejsze powinny być.

 

Beko MWB3010EX + OIM25701 lub OIM25600 lub OIM25500 żeby mikrofala była ładniejsza to byłby fajny zestaw :)

 

Whirpool AMW834IX + AKZM654IX ( 8 funkcji ale trzeba dokupić prowadnice teleskopowe ) lub AKZ655/1IX ( 7 funkcji z teleskopami ) czy

Whirpool AMW831IX + AKZM754IX lub AKZM750IX ( do ostatniego trzeba dokupić prowadnice teleskopowe ) whirlpool w sumie też ok i mikrofale rozsądne ;)

Amica AMM25BI + EBI8862 lub EBI8874 lub EBI71123 ( ten ostatni ma gotowanie na parze ale bez prowadnic teleskopowych ) no cóż najbardziej funkcjonalny piekarnik i mikrofala niebrzydka:)

 

Jak dla mnie obejrzyj co możesz na żywca a jak już obejrzysz to pewnie beko i tak odpadnie :)

 

Z whirlpoola jeden z tych o których piszesz ma pyrolizę i w sumie to będzie duży plus.

 

Lodówka liebherr, albo bosch. Co do zmywarki to wybrał bym electroluxa.

 

Witaj, osobiscie też skłaniam się do zestawu Amica lub Whirpool. Amica wypusciła niedawno ładna pasujaca do lini Integra mikrofalęAMT38BI. Problem w tym, że informacje techniczne na jej temat na stronie producenta i w necie sa bardzo lakoniczne. Ma grill 1500W, mikrofalę 1000W ( ale czy jest ogrzewanie konwekcyjne, jakie grzałki, system czyszczenia, funkcja opiekania, itp. ) Czy Twoim zdaniem lepiej wziąć Whirpoola ( tylko którego, o pyrolizie różnie mówią, niektórzy twierdzą ze to niepotrzebny bajer lub, ze niszczy meble lub powłoki piekarnika ) czy Amicę ( ze starą czy nową mikrofalą ). W starej mikrofalówce Amici podobno pokrętło sie nie chowa tak jak w piekarniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jak dla mnie to z tych obu zestawów to opłaca się kupić piekarnik aeg B 3191-5-M ale już go raczej ciężko dostać bo model już nieprodukowany.

Płyta aeg, tylko po co skoro porównywalny eectrolux jest tańszy i to sporo.

Lodówka raczej aeg ale to już raczej detale.

 

 

Dzieki popey za odpowiedz. W sklepach internetowych niby nadal podaja ze piekarnik jest dostepny, nie wiem tylko czy mozna w przyszlosci ewentualnie samemu dodac prowadnice teleskopowe? Wiesz moze czy jest to mozliwe? Co do płyty indukcyjnej, to wg cen na ceneo nie jest ona wcale drozsza od Electrolux'a, dlatego sie nad nia zastanawiam, no chyba ze ma mniej funkcji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popey111

proszę o Twoja rade

zamierzam zainwestować w porządny piekarnik

moje wymagania:

zakres temperatur 30-300 st

prowadnice teleskopowe

termoobieg, grill (albo wymuszone powietrze)

funkcja pizza

jestem skłonna wydac koło 2,5 tys. (granica płynna)

jeżeli chodzi o producentów to chodzą mi po głowie electrolux, bosch, aeg i siemens

ponizej przykładowe które oglądam

np. Electrolux EOC68000X

Siemens HB 56AS560

AEG BE 5013401 M

Bosch HBA38B750

i co robic? na które patrzeć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OJ. Czepiasz się:) ale racja po twojej stronie.

Najlepsza rada wpadnij gdzieś i obejrzyj na żywca, ale tutaj już raczej błędów nie mają w opisach.

Jak dla mnie to ma chowane :)

 

:) Wysłałem malia do tego sklepu, w którym niby prowadnice dodają gratis i odpisali że faktycznie dodają prowadnice i pokrętła są chowane, więc całkiem spoko oferta jak za tą cenę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to z tych obu zestawów to opłaca się kupić piekarnik aeg B 3191-5-M ale już go raczej ciężko dostać bo model już nieprodukowany.

Płyta aeg, tylko po co skoro porównywalny eectrolux jest tańszy i to sporo.

Lodówka raczej aeg ale to już raczej detale.

Co do płyty to racja :) zapomniałem sprawdzić :) a co do piekarnika to zerknij ostatnie posty w tym wątku :) i wybierz ten o którym piszemy a co do prowadnic to oczywiście można zamontować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popey111 a skąd masz wiedzę że Samsung wypuszcza nową mikrofalę?;) są gdzieś już jakies fotki? kiedy planują premierę? osobiście też planuje zakup calego sprzetu samsunga w tym piekarnik twin convection z mozliwością gotowania na parze... co do sprzetu nie wiem jakie macie doświadczenia, ale samsung ma dobrą jakośc do ceny i dlatego stawiam na nich;)

 

proszę fachowców o ocenę wszystkie sprzęty SAMSUNGA

Piekarnik BQ1VD6T131

Lodówka RL60GQERS

Okap HDC6475TG

Zmywarka DMS400TUB

Kuchenka mikrofalowa FG87KUST

Płyta indukcyjna CTN364N006

Pralka WF0602WKE

Edytowane przez rena rena
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

Mam jeszcze pytanko do użytkowników, osób zaznajomionych z poniższym sprzętem:

Lodówka - Electrolux ERN 29790

Płyta indukcja - Teka IR 641

 

Jakie macie zdanie o tych sprzętach jeśli chodzi o użytkowanie , funkcjonalność , awaryjność?

Wydają się być korzystne cenowo w stosunku do oferowanych funkcji

 

Z góry dzięki za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

Mam jeszcze pytanko do użytkowników, osób zaznajomionych z poniższym sprzętem:

Lodówka - Electrolux ERN 29790

Płyta indukcja - Teka IR 641

 

Jakie macie zdanie o tych sprzętach jeśli chodzi o użytkowanie , funkcjonalność , awaryjność?

Wydają się być korzystne cenowo w stosunku do oferowanych funkcji

 

Z góry dzięki za odpowiedź

 

Ja właśnie kupiłam tą lodówkę i mogę napisać, że jeśli chodzi o pojemność to szału nie ma, choć wybierałam najbardziej pojemną. Byłam zdziwiona, że tak mało ma miejsca w środku. W każdym razie bez dodatkowej lodówki w garażu ani rusz. Już wiem dlaczego ludziska wybierają "podwójne" lodówki ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok

Dzięki za info

A co jeśli chodzi o głośność. Niektórzy forumowicze twierdzą że jest bardzo głośna> ( Buczy, bulgoce itp.)

mam sypialnie na górze, a salon z kuchnią w literę L i niech sobie lodówka buczy do woli :) Ma 34 db, a przeciętny okap - 41, więc nie będzie mi bardziej przeszkadzać.

Edytowane przez Asia**
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się również nad wyborem piekarnika spośród tych dwóch modeli

beko oim 25500 x lub

25700 x

Jeden z nich jest wyposażony w dużą liczbę programów pieczenia ( 52 funkcje bodajże), za to drugi ma obrotowy rożen...

I co lepsze?

 

Proszę o opinie użytkowników

 

Z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popey111 a skąd masz wiedzę że Samsung wypuszcza nową mikrofalę?;) są gdzieś już jakies fotki? kiedy planują premierę? osobiście też planuje zakup calego sprzetu samsunga w tym piekarnik twin convection z mozliwością gotowania na parze... co do sprzetu nie wiem jakie macie doświadczenia, ale samsung ma dobrą jakośc do ceny i dlatego stawiam na nich;)

 

proszę fachowców o ocenę wszystkie sprzęty SAMSUNGA

Piekarnik BQ1VD6T131

Lodówka może jednak coś ze starszych serii np rl55...

Okap popierajmy polskie :)tyle fajnych okapów made in poland

Zmywarka niby samsung ok ale...jakoś do mnie nie przemawia

Kuchenka mikrofalowa FG87KUST

Płyta indukcyjna CTN364N006-osobiśćie kupił bym coś innego ale w sumie płyta może być

Pralka oj, oj ty już na pewno coś innego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś ty widział polski okapy, 2 czołowych producentow ściąga okapy z zagranicy, nie będę głośno:) pisał skąd:). Obecnie żaden producent markowy nie produkuje w polsce okapów

:) Zapraszam do pierwszego lepszego sklepu, whirlpool, electrolux,amica, mastercook, gorenje, ale chętnie się dowiem czegoś ciekawego:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...