Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

zgadza się, są minutniki mechaniczne, nawet zegary mechaniczne. Jest tylko jeden problem, że to są najczęściej najtańsze piekarniki, które nie mają często nawet termoobiegu tylko mają wymuszony obieg powietrza, 5-6 funkcji gdzie dziś standard to 8. także ciężko będzie znaleźć dobrze wyposażony piekarnik, bez zegara elektronicznego. ten electrolux to podstawowy model który właśnie nie ma termoobiegu i np nie można włączyć tylko grzałki górnej, no i oczywiście nie ma prowadnic teleskopowych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

bardzo poprawna lodówka, dobrze wykonana, cicha i oszczędna. Wada - cena, ale mercedesy muszą kosztować. także polecam

 

Dziękuję za odpowiedź. To najtańszy model na rynku (nie wiem czy już nie wycofywany z oferty) i mam nadzieję, ze nie najgorszy. Cena w sklepie internetowym to około 1850 zł. Obok tej lodówki rozważamy jeszcze takie firmy jak Bosch i Siemens - ale jeszcze bez konkretnych modeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałam dzis na żywo te płytę mpm i wyglądała dośc ładnie jak na szkło z pełnym rusztem, ale mąż ocenił że żeliwo jest kiepskiej jakości, pod naporem ręki uginało się, a że żeliwo jest kruche więc odpuścilismy sobie. Za to spodobały mi się dwie płyty ardo ( wiem wiem , same wynalazki wynajduje :D )

http://www.megamedia.pl/plyta-gazowa-ardo-ht-75-v.php

http://www.meble.pl/inspiracje/poradnik,plyta-gazowa-ardo-ht60tv

fajne, stabilne zdecydowanie lepsze od mpm,

oraz płyta gorenje http://www.gorenje.pl/kuchnia/plyty_grzejne_do_zabudowy?c=277949 to chyba stal malowana proszkowo na czarno, ale ładnie sie prezentowała, dosyć elegancko.

Czy to prawda że ardo nie ma juz serwisu w Polsce? Czym czyści się takie czarne płyty stalowe? Na pewno niczym ostrym, ale jakims mleczkiem chyba tez nie bo może wybielić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ali4

tylko wiesz to ardo jest na szkle, a gorenje to stal malowana i tak się obawiam że może sie bardzo rysować co przy czarnej powłoce może być bardzo widoczne, poza tym nie wiem czym taką stal czyścić żeby nie porysować ani nie odbarwić, płyn do mycia naczyń raczej zrobi smugi, chyba że też płynem do szyb ale nie wiem.

Ta ardo jest fajnie błyszcząca jak to szkło przynajmniej 5 cio palnikowa bo tą widziałam na żywo , nie wiem dlaczego na zdjęciu ta 4-palnikowa wyglada na matową , czyżby nie była ze szkła? Podejrzewam że to jest taka sama płyta jak 5 palnikowa tylko krótsza.

Ostatecznie zastanawiam się też nad 5 palnikową bo 75 cm zmieszczę na blacie tylko w sklepie mi powiedzieli że ardo nie ma juz serwisu - możliwe to jest skoro jest gwarancja?

 

Edit: teraz doczytałam że w 4 palnikowej jest panel aluminiowy jednak, czyli albo wezmę gorenje albo wezmę 5 palnikową -jeśli dojdę do wniosku że stali czarnej jednak się boję

Edytowane przez Andrewhoopoe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ali4

tylko wiesz to ardo jest na szkle, a gorenje to stal malowana i tak się obawiam że może sie bardzo rysować co przy czarnej powłoce może być bardzo widoczne, poza tym nie wiem czym taką stal czyścić żeby nie porysować ani nie odbarwić, płyn do mycia naczyń raczej zrobi smugi, chyba że też płynem do szyb ale nie wiem.

Ta ardo jest fajnie błyszcząca jak to szkło przynajmniej 5 cio palnikowa bo tą widziałam na żywo , nie wiem dlaczego na zdjęciu ta 4-palnikowa wyglada na matową , czyżby nie była ze szkła? Podejrzewam że to jest taka sama płyta jak 5 palnikowa tylko krótsza.

Ostatecznie zastanawiam się też nad 5 palnikową bo 75 cm zmieszczę na blacie tylko w sklepie mi powiedzieli że ardo nie ma juz serwisu - możliwe to jest skoro jest gwarancja?

 

Edit: teraz doczytałam że w 4 palnikowej jest panel aluminiowy jednak, czyli albo wezmę gorenje albo wezmę 5 palnikową -jeśli dojdę do wniosku że stali czarnej jednak się boję

 

Tym razem za wiele ci nie pomogę, bo nie znam w ogóle firmy ARDO - wiem tylko że ma nie najlepsze opinie wśród klientów. W sprawie czyszczenia gorenje to myślę że na początek ludwik a potem coś do mycia szyb i powinno być ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Która firma produkuje piekarniki dla Teki?

 

 

 

 

Inny temat: czy ktoś korzysta z piekarnika z wyświetlaczem kolorowym TFT LCD? Jak kształtuje się trwałość takiego rozwiązania. Tak się zastanawiam: najtrwalszym rozwiązaniem będzie a) piekarnik bez elektroniki, b) piekarnik z pokrętłami i wyświetlaczem elektronicznym, c) piekarnik z wyświetlaczem mono dotykowym, d) piekarnik z wyświetlaczem kolorowym LCD TFT?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy kogoś to zainteresuje, ale jeden ze sklepów internetowych ma promocję na zmywarkę Bosch SMV58m70EU. Zamówiłam za 1429 zł. Mam nadzieję, że to nie będzie ściema.

Jak zobaczyłam cenę stwierdziłam, że właściwie mycie wstępne, które jeszcze tydzień temu było niezbędne jest mi do niczego niepotrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to nie ściema to super oferta, nawet jak pomyłka to masz prawo domagać się towaru w tej cenie. Zrób screena tej strony z ceną.

Ale obawiam się że to jakaś ściema, bo gdy się tam wchodzi to jakieś błędy wyskakują, ale jak masz screena zrobionego to możesz domagać się towaru, mój znajomy tak zrobił i mu sprzedali w jakiejś śmiesznie niskiej cenie towar ale troche im pogroził.

Edytowane przez Ali4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...