Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

powinno to wyglądać mniej więcej tak wszędzie jest pisane że ta zmywarka ma infolight więc bardzo dziwna sprawa. daj znać co ci w serwisie powiedzieli.

Znalazłem jeszcze że jednak tą diodę można wylączyć. Sprawdź czy to zadziała

instrukcja

na stronie 18 jest po prawej stronie wytłumaczone jak włączyć i wyłączyć tę diodę, aczkolwiek fabrycznie powinna być ustawiona na włączoną

Edytowane przez 1igor1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

1igor1

chodzi o to że fachowiec od kuchni zrobił mi projekt kuchni i chce go dać 50 cm nad płytą (dolna krawędz okapu) i w związku z tym szafki górne również będą wisiały 50 cm nad blatem (bo chcę aby były na tm samym poziomie co okap). Boją się czy te 50 cm to nie za nisko trochę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw OK, płyta już trochę stara ale ma bardzo dobre opinie. Przy zmywarce można też zwrócić uwagę na whirlpool adg9442. Ma funkcję multizone czyli można załączyć zmywarkę tylko z górnym lub dolnym koszem i jest cichsza. Electrolux ma za to program szybki 2 60 stopniach i specjalnej konstrukcji dolne ramię natryskowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, śledzę forum od kilku dobrych tygodni gdyż w ciągu 2 tygodni czeka mnie zakup całego AGD do nowego mieszkania.

Oto wybrańcy, wdzięczny będę za każdą uwagę.

1. Okap - Faber Cubia 45 White Gloss

2. Płyta - indukcja Gorenje IT641ORA-W lub tańsza IT6SYW - musi być biała koniecznie

3. Piekarnik - Samsung FQV213G001 - do zabudowy w słupku

4. Mikrofala - Samsung FW213G001 - j.w. słupek

5. Lodówka - Electrolux ERN29750

6. Zmywarka - Bosch SMV 50E10 lub coś może poradzicie w podobnej klasie

 

Pozdrawiam

1. ok

2. z płyt wolałbym wziąć Bosch PIB 672E14E

3. ok przy czym to jest piekarnik niższy od standardowych (tylko 30l gdzie standardowe mają 50-60l)- późniejsza jego wymiana na inny model może być kłopotliwa

4. kuchenka ok, płacimy za design.nie ma grila - ale masz go w piekarniku

5. ok

6. ten bosch nie powala na kolana, w tej półce cenowej lepiej wybrać sobie electroluxa esl65070 lub whirlpoola adg 9442 mają znacznie lepsze parametry ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmywarka- bardzo poprawna, energooszczędna, cicha, info light. Jedno ale, nie ma programu do szkła takiego typowego (jak masz mało szkła to nie ma problemu pamietaj tylko że gdy zmywasz szkło to wybrać program auto i nie dawać brudnych naczyń bo wtedy zmywarka z automatu da za dużą temperaturę)

 

Piekarnik - pyroliza, prowadnice teleskopowe (pamiętaj że trzeba je wyciągać przed uruchomieniem pyrolizy) jedyne czego mi by brakowało to możliwość włączenia tylko grzałki górnej, ale nie każdy z tej funkcji korzysta

 

kuchenka - duża moc, duża pojemność, grill - czyli full wypas :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja w takim razie poproszę o ocenę wybranego przeze mnie sprzętu.

1. piekarnik Samsung fQ115T001

2. Zmywarka Elektrolux ESL65070R

3.Płyta ind. Teka IR641

4. Okap Hotpoint Ariston HKT 4X/HA

5.Lodówka Gorenje RKI 55298

 

Z góry dziękuję...To bardzo pilne

 

1. Rozumiem że nie masz miejsca na osobno piekarnik i kuchenkę, jeśli tak to nie znajdziesz nic lepszego

2. Pisałem już kilka postów wyżej że do tej zmywarki warto zwrócić uwagę również na whirlpoola adg 9442 - kilka postów wyżej masz wypisane najważniejsze różnice

3. Ok

4. Cichy i wydajny i do tego ciekawy

5. Zwróciłbym uwagę na electroluxa ERN29750

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Igor bardzo dziękuję. Jeśli chodzi o samsunga to pewnie znalazłoby się miejsce na mikrofalę tylko, że ja wymyśliłam sobie taki układ kuchni , że tylko 2w1 wchodzi w rachubę....Kilka postów wyzej faktycznie wspominasz o zmywarce whirpoola ale nie piszesz w czym elektrolux jest gorszy.Moge prosić o jakieś wskazówki? i jeszcze ta lodówka...Zaproponowałeś Elektroluxa, którego też brałam pod uwagę tylko on nie ma komory niskich temperatur. Martwię się tylko czy lodówka gorenje nie bedzie za głosna...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw OK, płyta już trochę stara ale ma bardzo dobre opinie. Przy zmywarce można też zwrócić uwagę na whirlpool adg9442. Ma funkcję multizone czyli można załączyć zmywarkę tylko z górnym lub dolnym koszem i jest cichsza. Electrolux ma za to program szybki 2 60 stopniach i specjalnej konstrukcji dolne ramię natryskowe.

 

Dzięki, chyba faktycznie zastanowimy się jeszcze nad zmywarką whirlpoola. Rozważamy też zmianę płyty, żeby zamiast Electrolux EHD60020P była Teka IR 641. Dobry pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Igor bardzo dziękuję. Jeśli chodzi o samsunga to pewnie znalazłoby się miejsce na mikrofalę tylko, że ja wymyśliłam sobie taki układ kuchni , że tylko 2w1 wchodzi w rachubę....Kilka postów wyzej faktycznie wspominasz o zmywarce whirpoola ale nie piszesz w czym elektrolux jest gorszy.Moge prosić o jakieś wskazówki? i jeszcze ta lodówka...Zaproponowałeś Elektroluxa, którego też brałam pod uwagę tylko on nie ma komory niskich temperatur. Martwię się tylko czy lodówka gorenje nie bedzie za głosna...

electrolux nie ma mulitizone, i jest głośniejszy

whirlpool jeszcze ma fajną funkcję power clean - czyli intensywne mycie garnków z tyłu zmywarki - specjalne dysze pod wysokim ciśnieniem myją garnki.\

co do lodówki, faktycznie elekctrolux nie ma komory świeżości ale za to jest cichsza i chyba ma lepsze opinie wśród użytkowników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, chyba faktycznie zastanowimy się jeszcze nad zmywarką whirlpoola. Rozważamy też zmianę płyty, żeby zamiast Electrolux EHD60020P była Teka IR 641. Dobry pomysł?

hmm, i tu jest duży problem z wyborem, teka ma 4 stronnie frezowaną płytę, electrolux ma bardzo dobre opinie i jest mocniejsza. wybór zależy od ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...