Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

szukam opinii na temat tej indukcji Bosch PIN 651T14e

czy to jest dobry wybór moze jakies inne propozycje:)

 

Płyta ok pytanie tylko czy cena adekwatna. Jeżeli tobie odpowiada to ok, weź jednak pod uwagę że możesz mieć produkt bardziej funkcjonalny w tej cenie lub porównywalny sporo taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również powoli zabieram się do wyboru sprzętu do kuchni - jak na razie mój wybór padł

- lodówka do zabudowy - electrolux ERN29750

- płyta indukcyjna teka GKST 80 i4 Multi Slider

- piekarnik electrolux EOB68200X

 

No i mam dylemat jaką mikrofalę mam wybrać tak żeby pasowała mi do piekarnika electroluxa - będą w jednej zabudowie słupkowej i żeby była niedroga - tak 600- 700 zł nie potrzebuje bajerów w mikrofali tylko żeby podgrzewała i miała grilla (często robimy grzanki) - myślałam o amice tylko wydaje mi się że kolor mają zupełnie inny niż wybrany przeze mnie elektrolux ..

 

No i jeszcze zastanawiam się nad okapem - chyba będzie Amica OKC 9513 I

Widzę spory problem bo w tej cenie pasującej mikrofali nie znajdziesz. Wybierz sobie jakiś inny piekarnik chyba ze przebolejesz różnice estetyczne :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam opinii na temat tej indukcji Bosch PIN 651T14e

czy to jest dobry wybór moze jakies inne propozycje:)

 

Płyta ok pytanie tylko czy cena adekwatna. Jeżeli tobie odpowiada to ok, weź jednak pod uwagę że możesz mieć produkt bardziej funkcjonalny w tej cenie lub porównywalny sporo taniej.

jaki proponujesz zamiennik dla tej pyty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja jeszcze raz poproszę o poradę czy dobrze wybrałam. Może popey111 się wypowie.

Piekarnik - Amica integra ebi8562

Mikrofalówka amica integra amm20bi - nie wiem czy 20l to wystarczająca pojemność

Zmywarka - bosch smv 50e70eu

okap - bosch dww091451 albo amicaokc921t

płyta - amica pi 6512tk

lodówka - ??? tu niestety nie wiem co wybrać - Potrzebuję wysokiej na ok 180, nie do zabudowy, najlepiej "srebrny" kolor no fost lub low frost, dwa termostaty żeby można było zmieniać temperaturę w zamrażalniku i lodówce, pojemność zamrażalnika ok 90 lub więcej fajnie by była a++. Może bosch kgv36vl31e byłby dobry?

 

Czy low frost to to samo co no frost?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja jeszcze raz poproszę o poradę czy dobrze wybrałam. Może popey111 się wypowie.

Piekarnik - Amica integra ebi8562

Mikrofalówka amica integra amm20bi - nie wiem czy 20l to wystarczająca pojemność

Zmywarka - bosch smv 50e70eu

okap - bosch dww091451 albo amicaokc921t

płyta - amica pi 6512tk

lodówka - ??? tu niestety nie wiem co wybrać - Potrzebuję wysokiej na ok 180, nie do zabudowy, najlepiej "srebrny" kolor no fost lub low frost, dwa termostaty żeby można było zmieniać temperaturę w zamrażalniku i lodówce, pojemność zamrażalnika ok 90 lub więcej fajnie by była a++. Może bosch kgv36vl31e byłby dobry?

 

Czy low frost to to samo co no frost?

Co do piekarnika i mikrofali to ok.

Co do zmywarki osobiście wybrałbym coś innego chociaż może być

Płyta odpada

Co do okapu to boscha raczej bym odrzucił ale zamiast amiki mogę zaproponować prawie identyczny ale trochę taniej :)(pisz na priv)

Co do lodówki to bosch będzie ok chociaż jak ktoś nie ma obiekcji to beko będzie bardziej funkcjonalne.

A low frost i no frost to dwie różne sprawy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do piekarnika i mikrofali to ok.

Co do zmywarki osobiście wybrałbym coś innego chociaż może być

Płyta odpada

Co do okapu to boscha raczej bym odrzucił ale zamiast amiki mogę zaproponować prawie identyczny ale trochę taniej :)(pisz na priv)

Co do lodówki to bosch będzie ok chociaż jak ktoś nie ma obiekcji to beko będzie bardziej funkcjonalne.

A low frost i no frost to dwie różne sprawy :)

 

Jaką zatem polecasz zmywarkę?

Dlaczego płyta odpada? Nie mam złych doświadczeń jeśli chodzi o płyty amiki. A ta ma dwa pola 22cm. Nie potrzebuję fajerwerów i cena raczej też mnie ogranicza.

Który model lodówki beko polecasz? A może któryś model whirlpoola? Nie mam pojęcia czy to dobra firma czy nie, ale mają duże zmrażalniki i dość fajne wnętrze.

Niestety nie mam jak porównać obecnej z potencjalną nowa, bo nie umiem znaleźć jej parametrów AEG Elektrolux santo 2 agregatowa s60362kg, ale już jej chyba nie produkują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką zatem polecasz zmywarkę?

Dlaczego płyta odpada? Nie mam złych doświadczeń jeśli chodzi o płyty amiki. A ta ma dwa pola 22cm. Nie potrzebuję fajerwerów i cena raczej też mnie ogranicza.

Który model lodówki beko polecasz? A może któryś model whirlpoola? Nie mam pojęcia czy to dobra firma czy nie, ale mają duże zmrażalniki i dość fajne wnętrze.

Niestety nie mam jak porównać obecnej z potencjalną nowa, bo nie umiem znaleźć jej parametrów AEG Elektrolux santo 2 agregatowa s60362kg, ale już jej chyba nie produkują.

Co do tych dwóch pól to ok ale dwa pozostałe z mocą po 1400W maks to porażka.

Co do beko to fajnie prezentują się nowe modele serii cn... np. CN 136220 T ale jeszcze ofert mało w mm akurat ta jakiej 1699.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...