Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

U nas SIEMENS-piekarnik kompaktowy-,mikrofala,płyta gazowa 5-palnikowa i bardzo cicha zmywarka oraz lodowka-wszystko super.

Natomiast pochłaniacz...absolutny patent...Pękło mi szkiełko przy wymianie zarówki-zadzwoniłam do Siemensa żeby byli tak uprzejmi i mi przysłali na co pani mi powedziała ze oni tego tak nie załatwiają i ze trzeba cały dolny panel wymienić za 280 złotych!!!!Po co ja się pytam-szukałam szklarza który mi takie okrągłe szkiełko 2 mm grube i 10 cm w średnicy przytnie...Zrobili to za 10 złotych

Pochłaniacz-niestety nie pamiętam nr modelu,ale przestrzegam:yes:

 

[ATTACH=CONFIG]206550[/ATTACH]

Przykra sprawa z tym pochlaniaczem...Jak widać nawet najlepszym firmom sie zdarza niewypał.Ja mam pytanie z innej beczki.Czy można wiedzieć co to za blat jest bo domyślam sie tylko ze granit ale jaki? Śliczny jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

byłżeby nikt nie miał doświadczeń z gotowaniem na parze w piekarniku....?

 

Mam doświadczenie z piekarnikiem parowym SIEMENS - jestem bardzo zadowolona, uzywam od roku, mięso, wzrzywa, ryby, wszystko wychodzi bardzo smaczne. Mój piekarnik jest kompaktowy i ma jeszcze sporo innych funkcji - wyrastanie ciasta drożdżowego, pieczenie z uzyciem pary, zwykłe pieczenie - czyli ma wszystkie funkcje piekarnika i duuuużego garnka n parze, z tym że jego wymiary sa mniejsze niż zwykłego piekarnika. Super wychodzi odgrzewanie jedzenia - kiedyś robiła to mikrofala ale wysuszała, teraz po ok. 10 min jedzonko jest gorące i soczyste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam doświadczenie z piekarnikiem parowym SIEMENS - jestem bardzo zadowolona, uzywam od roku, mięso, wzrzywa, ryby, wszystko wychodzi bardzo smaczne. Mój piekarnik jest kompaktowy i ma jeszcze sporo innych funkcji - wyrastanie ciasta drożdżowego, pieczenie z uzyciem pary, zwykłe pieczenie - czyli ma wszystkie funkcje piekarnika i duuuużego garnka n parze, z tym że jego wymiary sa mniejsze niż zwykłego piekarnika. Super wychodzi odgrzewanie jedzenia - kiedyś robiła to mikrofala ale wysuszała, teraz po ok. 10 min jedzonko jest gorące i soczyste.

Czy możesz podać symbol piekarnika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykra sprawa z tym pochlaniaczem...Jak widać nawet najlepszym firmom sie zdarza niewypał.Ja mam pytanie z innej beczki.Czy można wiedzieć co to za blat jest bo domyślam sie tylko ze granit ale jaki? Śliczny jest.

 

Fajna kobieto-dziekuje-blat jak zgadłaś granit-ale nie ma jakiegoś symbolu ani numerka ani nazwy-załatwił mi kolega ,który pracuje w firmie z kominkami i robia tez obudowy kamienne na kominkach-weszłam na plac i wybrałam kamień:yes:

 

Był trzykrotnie tanszy niż jakiś "wypasiony" firmowy proponowany przez pana kuchennego....

Użytkowany już prawie 2 lat-kompletnie żadnych zastrzeżen:yes: pomimo ceny:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilam mastercook w sklepie agito jest promocja płyta indukcyjna z wolnym polem plus piekarnik i dostalam telewizor 32 cale gratis za 3700 z wysyłką a mastercook robi jeszcze promocje i za punkty dostaje sie nagrody np.okap. Naprawde sie oplaca bo połączyły sie dwie promocje a sprzet bardzo fajny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja mam płytę Whirlpoola i jestem naprawdę zadowolony. Mają naprawdę dobry i solidny sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilam mastercook w sklepie agito jest promocja płyta indukcyjna z wolnym polem plus piekarnik i dostalam telewizor 32 cale gratis za 3700 z wysyłką a mastercook robi jeszcze promocje i za punkty dostaje sie nagrody np.okap. Naprawde sie oplaca bo połączyły sie dwie promocje a sprzet bardzo fajny.

 

Mam zupełnie inne doświadczenia z tą firmą. NIGDY WIĘCEJ!!!! Zmywarka zniszczyła mi naczynia z IKEA (przeznaczone do zmywarki), miała wadę konstrukcyjną i zalewała mi co jakiś czas kuchnię. Piekarnik, który jakoby miał teromoobieg mial tylko nawiew, a tak się nagrzewał ze odkształcił mi szafkę w słupku. Okap to porażka - nie dośc że nie wyciagał zapachów to jeszcze buczał jak oszalały! Osobiście PRZESTRZEGAM!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zniszczyły sie talerze przystosowane do mycia w zmywarce to chyba z talerzami jest coś nie tak,ja bym je reklamowała. A jesli chodzi o szafki koło piekarnika to podobno z płyty mdf odchodzą ale to jest standard, Nie chce się sprzeczać,ale tak jest czasami że jeden jest z czegos zadowolony drugi nie nie ma reguły,mnie odpowiada ten spręt z mastercook mam tylko piekarnik i płyte indukcyjną i jak narazie jest ok tak ze polecam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mnie też kusiła ta Amica fajne ma te wolne pola ładnie wygląda tak nowocześnie bez tych kułek w końcu kupilam mastercook tez z wolnym polem. MASTERCOOK ma funkcje ustawienia czasu nie wiem czy te mają,ale mnie to bardzo ułatwia zycie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie polecam firmy AMICA, produkty ich są jakby celowo robione tak aby po jakiś 3 latach coś było do naprawy. Mój staż z tą marką :-)

 

- Piekarnik- po 3 latach wypadła zewnętrzna szyba w drzwiach, piekarnik działa co prawda do dziś czyli jakieś 10 lat , ale bez zewnętrznej szyby.

 

- W drugim mieszkaniu tez kupiliśmy piekarnik AMICA ( atrakcyjna cena ) i tym razem akurat po gwarancji wypadła szyba tym razem wewnętrzna w drzwiach. Wygląda to tak ze metalowa ramka przytrzymuje szybę ale na rogach już są narożniki plastikowe , po przyjrzeniu się widać ze niema możliwości aby te plastikowe narożniki wytrzymały długo bo w miejscu przykręcenia nie mają nawet 1 mm grubości i po prostu pękają. A przecież mogły zostać wykonane z metalu tak jak reszta ramki , moim zdaniem celowa zagrywka.

 

- Mikrofalówka.- Mikrofala do zabudowy po 3 latach przestała działać. W serwisie chcą 150 zł za samą diagnozę co się popsuło i czy opłaca się naprawiać. Jeśli popsuł się magnetron to mikrofala do wyrzucenia.

 

Ogólnie AMICA wypada bardzo konkurencyjnie cenowo ale niestety nie jest to sprzęt bezproblemowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie ;)

 

Zwracam się do Was z prośbą o pomoc. Jestem w trakcie wybierania sprzętów kuchennych i proszę o porady w kwestii wyboru:

 

- płyty indukcyjnej

- lodówki wolnostojącej

- zmywarki

- piekarnika do zamontowania w słupku

 

Wszystkie sprzęty powinny być w miarę energooszczędne i przede wszystkim ciche. Z góry dziękuję za informację, co w tej chwili na rynku jest wartego uwagi :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie:-)

Zwracam się do Was z prośbą o wskazanie jakie sprzęty kuchenne są aktualnie godne polecenia? Chodzi o średnią półkę cenową,chciałabym,żeby sprzęty były w przyzwoitej klasie energetycznej i przede wszystkim ciche. Potrzebuję płyty indukcyjnej,zmywarki,piekarnika do zabudowy w słupku i lodówki.

 

Z góry dziękuję za pomoc:-) zabieram się też do lektury poprzednich postów,żeby wiedzieć na co zwracać szczególną uwagę przy wyborze.

 

Pozdrawiam

 

Anna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anno,

musisz okreslić niezbędne kryteria dla każdego sprzętu, bo tak to ktoś ci poleci zmywarke za 3.5tys jako rozsądna cenowo w stosunku do ilości progarmów i wyposażenia, a koś inny taka za 1000.zł.

 

Sama mam sprzet raczej tani i bez wodotrysków i polecam. Jaka na razie a minął prawie rok wszystko działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za zdublowanie postów z wczoraj i dziś-miałam wczoraj problem z internetem,byłam przekonana,że wypowiedź nie została dodana.

 

Proszę jeszcze o poradę w sprawie pralki i okapu-okap chciałabym podszafkowy,żeby u góry był schowany w szafce, sama część kuchenna ma ok. 8m2, ale kuchnia nie jest zamknięta tylko w formie aneksu. Z góry dziękuję :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anno,

musisz okreslić niezbędne kryteria dla każdego sprzętu, bo tak to ktoś ci poleci zmywarke za 3.5tys jako rozsądna cenowo w stosunku do ilości progarmów i wyposażenia, a koś inny taka za 1000.zł.

 

Sama mam sprzet raczej tani i bez wodotrysków i polecam. Jaka na razie a minął prawie rok wszystko działa.

 

 

No właśnie z tymi niezbędnymi kryteriami to jeszcze mam kłopot,bo nie do końca się jeszcze orientuję na co warto zwracać uwagę:-) jeśli chodzi o piekarnik to zależy mi na pewno na prowadnicach teleskopowych i funkcji samoczyszczenia,bajery typu automenu uważam natomiast za zbędne. Zmywarka fajnie gdyby miała infolight i program do szkła. Co do lodówki i płyty indukcyjnej muszę jeszcze poczytać co jest przydatną funkcją a co zbędnym bajerem. Liczę trochę na Wasze doświadczenie,bo z tego co widzę wiele osób się dobrze orientuje w sprzęcie,przydatnych funkcjach i firmach godnych polecenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie z tymi niezbędnymi kryteriami to jeszcze mam kłopot,bo nie do końca się jeszcze orientuję na co warto zwracać uwagę:-) jeśli chodzi o piekarnik to zależy mi na pewno na prowadnicach teleskopowych i funkcji samoczyszczenia,bajery typu automenu uważam natomiast za zbędne. Zmywarka fajnie gdyby miała infolight i program do szkła. Co do lodówki i płyty indukcyjnej muszę jeszcze poczytać co jest przydatną funkcją a co zbędnym bajerem. Liczę trochę na Wasze doświadczenie,bo z tego co widzę wiele osób się dobrze orientuje w sprzęcie,przydatnych funkcjach i firmach godnych polecenia.

 

Whirlpool ma godne uwagi płyty indukcyjne. Zastosowana w nich technologia 6-ty zmysł automatycznie dostosowuje poziom mocy, aby jak najszybciej doprowadzić wodę do wrzenia, a gdy ten stan zostanie osiągnięty-utrzymuje go, bez dostarczania nadmiaru energii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...