Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam - mam prośbę o dobranie mikrofali do piekarnika Elektrolux EOB 8585POX lub EOB8751AOX.

 

Mikrofalówki Elektroluxa wyglądają delikatnie mówiąc średnio - czy jest coś podobnego w stylistyce do ww piekarników? Od mikrofalówki wymagam tylko, żeby podgrzewała obiady i ładnie wyglądała - piekarnik jest dla mnie bardziej istotny - chciałabym, żeby miał termosondę i funkcję pary.

 

Bayzone - pomożesz?:)

 

http://naforum.zapodaj.net/thumbs/ca9ee0185432.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

coś Ci się chyba nie wszystko wkleiło jak należy - tak czy tak na polu Gorenje / Amica Integra - bez zastanowienia Amica Integra

 

tak tak :bash:

 

Gorenje BO8730AB

lub

AMICA EBI 81074 B AA

lub

Amica Integra EBI 81064 B AA

 

 

tylko czym różnią sie te modele bo tego pierwszego nie ma na stronie Amici :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie kończymy budowę naszego domu - jesteśmy na etapie wyboru wyposażenia i dostaliśmy ofertę na sprzęt agd firmy kernau.

Niestety nie mogę znaleźć żadnych informacji na temat ich sprzętu:bash:.

Czy ktoś z was użytkuje ten sprzęt?

Proszę o opinie.

 

prv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zależy czy widziałaś go na żywo czy nie :)

 

hmm.. no nie... :oops: A coś z nim nie tak?

Ale przed zakupem mam zamiar "pomacać". Tak w ciemno to nie... Tylko na co patrzeć?

 

Plany się zmieniły kuchenne, okazuje się, że okap musi sięgać bardzo wysoko, bo wywietrzniki pod samym sufitem, a sufit nisko nie jest... Szukam czegoś długiego (1,30) no w odpowiednim kolorze (biały z szarością). Ja wiem, że to nie jest do końca poważne szukać kolorem, ale dla mnie to też istotne. No i to do mnie przemawia, bo te wszystkie parametry to czarna magia. I tak nie wiem, jak się sprawdzają w realu.

 

I tak przy okazji - szukam też szarej płyty indukcyjnej. Wiem, wiem, parametry powinny tu być a nie kolor :oops: To z parametrów: żeby dobra była :)

 

o taka na przykład... Whirlpool ACM 808 BAS.

Edytowane przez jaga123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz proszę o pomoc i poradę Bayzone. Kompletujemy sprzęt do kuchni tj.: 1. chłodziarko - zamrażarkę wolnostojacą w kolorze srebrnym, zależy mi na zintegrowanym tzn. nie wystającym uchwycie zewnętrznym i myślałam o modelu Amica FK328.4X albo Electrolux EN13601JX , nie chcę no frostu i zależy mi żeby w środku było dużo miejsca i wyjmowane wszystkie szuflady, nie wiem jak z jakoscią tego modelu 2. piekarnik i mikrofalę w słupku do zabudowy, zależy mi żeby z wygladu współgrały ze sobą bo będą obok siebie, a poza tym najważniejszy jest piekarnik: z funkcją termoobiegu, chowanymi pokrętłami myślałam o modelu Amica EBI8562BAA lub Electrolux EOA45551OK, mikrofala będzie używana sporadycznie więc szukam czegoś ładnego ale taniego, do piekarnika pasuje model Amica AMG20BF stąd wybór; wybrałam modele czarne gdyż wydają mi sie łatwiejsze w utrzymaniu czystości niż te z elementami inoxu, który z czasem robi się brzydki 3. płytę indukcyjną myślałam o WHIRLPOOL ACM 808 BA/S, nie ukrywam, że kierowałam sie kolorem :) zależy mi na blokadzie przed dziećmi i funkcji booster 4.okap - nie mam żadnego typu a potrzebuje takiego, który bedzie zabudowany szafką więc wygląd nie ma znaczenia, szerokość 90 cm, zależy mi żeby był po prostu wydajny 5. zmywarkę do zabudowy z panelem zintegrowanym, wstępnie wybrałam Whirlpool ADG 8673 A++ FD. Wprawdzie podałam sprzęty, ale nie jestem do nich do końca przekonana więc proszę o krytyczną poradę i ewentualne polecenie jakichś innych producentów i modeli. Cenowo chcielibyśmy sie zmieścić w kwocie 6,5-7 tys. Mam też pytanie czy dokupywanie gwarancji ma sens? Z góry dziękuję za pomoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm.. no nie...

(..) Tylko na co patrzeć?

 

Na kolor - białe jest tam fajne - mleczno białe ale nie śnieżno białe - natomiast czarne nie jest tak do końca czarne tylko takie hmmm... bardzo-ciemno-grafitowe - wpadające lekko w brąz

Chyba że Amica coś zmieniła od czasu kiedy ja go widziałem na żywo.

 

I tak przy okazji - szukam też szarej płyty indukcyjnej. Wiem, wiem, parametry powinny tu być a nie kolor To z parametrów: żeby dobra była

o taka na przykład... Whirlpool ACM 808 BAS

 

ten Whirlpool nie jest szary tylko kremowo beżowy...

 

może biała? zobacz ACM 355BA WH - mogę zrobić dobrą ofertę na nią :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...).

 

Lodówka - generalnie Electrolux - nadal nie ufam chłodnictwu Amica :) Zobacz jeszcze Zanussi ZRB 36104XA :) to też Electrolux i spełnia Twoje wymogi plus ma ciekawsze wyposażenie od EN13601JX

 

Piekarnik - Amica w tym wypadku zaś będzie lepszym wyborem - nie do końca jednak EBI 8562 B AA będzie współgrał z AMG 20 BF - bo mimo że oba czarne to są z dwóch różnych linii stylistycznych... Jeśli masz możliwość - zobacz na żywo którykolwiek (bo wyglądają tak samo) piekarnik z linii Fusion (EBF xxxx AA) i jesli się spodoba to wybierz EBF 8551 AA - będzie nieźle - taniej - i będzie dobrze pasowało do AMG 20BF

Rozważ ewentualnie też zestaw z Samsunga BF1C6G080 lub jeszcze bardziej zaawansowany BQ1D6G144 i do tego FG 87SUB - są też niezłe i niewiele droższe od Amica Integra (bo do Fusion zrobi się już spora różnica... ;) )

 

Płyta - jak w poście wyżej - kolor na zdjęciach jest inny niż w rzeczywistości - jeśli taki Ci pasuje to ok - jeśli nie to tez zobacz ACM 355BA WH - ta płyta jest już baaaardzo fajnie doposażona

 

Okap - jeśli to ma być wkład meblowy to 73cm Teka GFH 73 - zrobi robotę.

 

Zmywarka - dobry wybór - ewentualnie jeszcze zobacz ADG 7510

 

NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK DOKUPIENIE GWARANCJI!!!

to kupowanie ubezpieczenia na sprzęt a to dwie różne rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informacje.

A tak mi się wszystko już ładnie w głowie skomponowało. Wiedziałam, że za prosto szło :evil:

Szare/czarne jest brązowawe, szare jest beżowe...

 

Biała jakoś mi wizualnie nie leżała (ze względu na brak opatrzenia się - jednak królują czarne), ale kto wie, kto wie.... Fajne wyceny - jeśli to nie kłopot - zawsze mile widziane :yes:

 

Podejście kolejne do okapu - taki jak niżej tylko biały

http://www.vdbpolska.pl/okap_db_automatik

Ktoś słyszał o tej firmie? A może ktoś ma? (Chyba byłby to cud, jakby mi się tak udało trafić:))

Edytowane przez jaga123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...