Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam. Dostałam ofertę na sprzęt AGD firmy whrlpool. Opinie w internecie są różne - nawet w większości negatywne. Czy tak jest naprawdę? Jak z obsługą serwisową? Czy ma ktoś jakieś doświadczenia?

 

Zwracam się z gorącą prośbą o weryfikację poniższych pozycji, gdyż niestety kompletnie się na tym nie znam...

Piekarnik Whirlpool AKP461NB - 899,00 zł

Mikrofala Whirlpool AMW496NB - 799,00 zł

Płyta indukcyjna Whirlpool ACM810BF - 1399,00 zł

Zmywarka Whirlpool ADG7510 - 1399,00 zł

Chłodziarka Whirlpool ART6610 A++ - 1599,00 zł

Okap Franke Box FBI 537 XS - 1349,00zł

 

I jak firma whirlpool wypada na tle elektroluxa? Co lepsze?

 

Bardzo proszę o pomoc.

 

Pozdrawiam

Beata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam wszystkich użytkowników. Również potrzebuje pomocy w wyborze sprzętu AGD. Trochę pochodziłem po sklepach, poczytałem opinii i wybrałem taki sprzęt:

 

Płyta indukcyjna Electrolux EHH46540FK

Piekarnik Amica EBF7941AA

Mikrofalówka Amica AMG20BF

Lodówka Samsung RB31FERNCS

Zmywarka Hotpoint-Ariston LTF11H121EU

Okap Gorenje DVG600ZBDX

przy okazji

Pralka Electrolux EWT11264EW

 

Dodam że piekarnik wraz z mikrofalą będzie w jednym słupku także zależy mi na podobnym wyglądzie. Co sądzicie o takim zestawie? Warto coś zmienić? Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Po pierwsze szukam piekarnika wymagania mam takie i nic z necie znaleźć nie mogę o sklepach stacjonarnych nie wspomnę. Ma byc czarny jak najwięcej szkła, sterowanie sensoryczne bez pokreteł, chowanych przycisków itp. gładka powierzchnia jedeyny wystający elemnt to uchwyt do otwierania ;) żeby miał pyrolizę i prowadnice teleskopowe a i jeszcze żeby mnie cena nie zabiła :)

Czekam na jakąś podpowiedź z resztą sprzetów jakos daję radę i tutaj w tej kwestii będę się radzic później ale sen z powiek spędza mi piekarnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Widzę że dobrze kopałam ten Samsung jest ma mojej liście. Ale może zrezygnuje z czarnego koloru i wezmę inox znalazłam coś takiego tylko nie wiem jak z jakością bo jakoś nigdy nie posiadałam sprzętu tej firmy.

Hotpoint - Ariston FH 1039PIXIHA S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Widzę że dobrze kopałam ten Samsung jest ma mojej liście. Ale może zrezygnuje z czarnego koloru i wezmę inox znalazłam coś takiego tylko nie wiem jak z jakością bo jakoś nigdy nie posiadałam sprzętu tej firmy.

Hotpoint - Ariston FH 1039PIXIHA S.

 

Jeśli tylko się podoba i znajdziesz go gdzieś w rozsądnej cenie - bierz - warto.

 

Ewentualnie dopuszczając trochę inoxu:

Electrolux EOC5951AOX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dostałam ofertę na sprzęt AGD firmy whrlpool. Opinie w internecie są różne - nawet w większości negatywne. Czy tak jest naprawdę? Jak z obsługą serwisową? Czy ma ktoś jakieś doświadczenia?

 

Zwracam się z gorącą prośbą o weryfikację poniższych pozycji, gdyż niestety kompletnie się na tym nie znam...

Piekarnik Whirlpool AKP461NB - 899,00 zł

Mikrofala Whirlpool AMW496NB - 799,00 zł

Płyta indukcyjna Whirlpool ACM810BF - 1399,00 zł

Zmywarka Whirlpool ADG7510 - 1399,00 zł

Chłodziarka Whirlpool ART6610 A++ - 1599,00 zł

Okap Franke Box FBI 537 XS - 1349,00zł

 

I jak firma whirlpool wypada na tle elektroluxa? Co lepsze?

 

Bardzo proszę o pomoc.

 

Pozdrawiam

Beata

 

Podbijam. Jak z tym whirlpoolem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich użytkowników. Również potrzebuje pomocy w wyborze sprzętu AGD. Trochę pochodziłem po sklepach, poczytałem opinii i wybrałem taki sprzęt:

 

Płyta indukcyjna Electrolux EHH46540FK

Piekarnik Amica EBF7941AA

Mikrofalówka Amica AMG20BF

Lodówka Samsung RB31FERNCS

Zmywarka Hotpoint-Ariston LTF11H121EU

Okap Gorenje DVG600ZBDX

przy okazji

Pralka Electrolux EWT11264EW

 

Dodam że piekarnik wraz z mikrofalą będzie w jednym słupku także zależy mi na podobnym wyglądzie. Co sądzicie o takim zestawie? Warto coś zmienić? Z góry dzięki

 

Byłem dziś z żoną oglądać sprzęt na żywo i mam jeden problem. Wszystko jest OK oprócz piekarnika i mikrofali, żona by chciała żeby bardziej pasowało do lodówki czyli inox. Dlatego szukam jeszcze jakiegoś innego rozwiązania. Co powiecie na taki zestaw?

 

Electrolux EOB5351AOX

Electrolux EMS20107OX

 

Może coś innego zaproponujecie nie przekraczającego ceny zestawu powyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem pojechałem jeszcze do mm i bardzo nam się spodobał zestaw Amici.

 

Piekarnik Amica EBI8562AA / EBI7932AA

Mikrofalówka Amica AMM25BI

 

Jedynie nie wiem na który piekarnik się zdecydować albo pozostać przy zestawie electroluxa wyżej wymienionego (choć amica nam się bardziej podoba). Znalazłem jeszcze ciekawy okap jedynie mało wiem o tej firmie:

 

Maan Bravo Saturn Eco 60

 

Może ktoś się wypowiedzieć na temat tego okapu? Z góry dzięki

Edytowane przez damianleon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mikrofalę można wstawić do zwykłej szafki? Użytkuje ktoś takie rozwiązanie?

 

Mikrofali używam dość rzadko, ale jednak używam więc pozbywać bym się jej nie chciała. Bardzo podobają mi się słupki z piekarnikiem i mikrofalą ale ceny mikrofal pod zabudowę często przekraczają ceny piekarników :( Zastanawiam się jak to wszystko pogodzić bo nie chcę znowu stawiać mikrofali na blacie roboczym (szkoda miejsca).

 

Od razu napisze, że nie chcę piekarnika z funkcją mikrofal bo potrzebuje dużego piekarnika.

 

Jakieś pomysły jak można rozwiązać takie dylematy? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

 

Wszystko się da tylko trzeba zapewnić minimum wentylacji...

Jeśli podoba Ci się rozwiązanie w słupku - to spokojnie - nie odrzucaj go - to, że są mikrofale po 3000,- nie oznacza że musisz taka kupować - może się okazać że wybierzesz zestaw z mikrofalą w rozsądnej cenie i będzie pięknie.

 

(...)

 

Dużej różnicy w cenie nie ma, więc wybierz EBI 8562AA - i ten zestaw z Amiki będzie ciekawszy od wspomnianego przez Ciebie wcześniej Electroluxa

 

Okapy Maan.. wygląd i cena - ale jakość wykonania i efekty - adekwatne do ceny...

 

Dobra wybór dokonany(...)

 

Dobry wybór - owocnego użytkowania :)

 

 

(...)

 

Ja osobiście stawiam Whirlpoola i Eluxa na podobnym (bardzo wysokim) poziomie. Serwis? W wielu miastach ta sama firma jest autoryzowanym serwisem obu marek więc to to samo jeśli chodzi o obsługę :)

Ciężko porównywać firmy - trzeba porównywać konkretne modele. Te z Twojej wyceny są poprawne - w tej cenie - bardzo dobre - brać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zamiar zamknąć mikrofalę w szafce nad piekarnikiem. Innej opcji mie przewiduje.

A masz już jakąś mikrofalę upatrzona i w jakiej szafce chcesz ją zamknąć?

 

Bayzone_pl, tylko mam już upatrzony piekarnik i mikrofala do kompletu jest droższa od niego :/ A żeby było ładnie to musi to przecież do siebie pasować...

 

 

A jeśli chodzi o firmę whirlpool to mam o niej bardzo złe zdanie. W poprzednim mieszkaniu wszystko mieliśmy whirlpoola i wszystko zaczęło się szybko sypać, koszmar jakiś. Ja sama na pewno nigdy więcej nic tej marki nie kupię!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bayzone_pl, tylko mam już upatrzony piekarnik i mikrofala do kompletu jest droższa od niego :/ A żeby było ładnie to musi to przecież do siebie pasować...

 

a co masz upatrzone? może da się coś wymyślić :)

 

A jeśli chodzi o firmę whirlpool to mam o niej bardzo złe zdanie. W poprzednim mieszkaniu wszystko mieliśmy whirlpoola i wszystko zaczęło się szybko sypać, koszmar jakiś. Ja sama na pewno nigdy więcej nic tej marki nie kupię!

 

Wiesz - wolno Ci - ale jeśli myślisz że coś co teraz kupisz z jakiejkolwiek innej firmy będzie działało dłużej to Cię muszę rozczarować... Poza tym wszystko zależy jakiej klasy to były sprzęty itp... nie można wszystkiego zwalać ja firmę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...