Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Bayzone dzięki :) jeden ból głowy mniej.

Co do mikrofali została po poprzednich właścicielach i nasze córki nie dają jej wydać mają plan ją odszorować i używać z racji tego że My z mężem tego sprzętu nie używamy a miejsca na blacie mi szkoda na sprzęt małej urody zamknę ją w normalnej szafce kuchennej,milrofala jest chyba LG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zależało mi na piekarniku z pyrolizą. Wstępnie upatrzyłam sobie siemensa:

http://media.siemens-home.com/Files/Siemens/Pl/pl/ProductFiles/ProductImages/EpsImages/MCSA051634_HB63AS521_def.eps?AntiCropWidth=700&AntiCropHeight=395

Kosztuje około 1700 więc chyba nie najgorzej? Niestety mikrofala do kompletu 1800 - totalny bezsens :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależało mi na piekarniku z pyrolizą. Wstępnie upatrzyłam sobie siemensa:

http://media.siemens-home.com/Files/Siemens/Pl/pl/ProductFiles/ProductImages/EpsImages/MCSA051634_HB63AS521_def.eps?AntiCropWidth=700&AntiCropHeight=395

Kosztuje około 1700 więc chyba nie najgorzej? Niestety mikrofala do kompletu 1800 - totalny bezsens :(

 

Hehehehe.. nie bezsens tylko polityka BSH... klient chce - klient zapłaci :)

 

teoterycznie masz alternatywę w postaci Electroluxa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Bayzone-pl, co myślisz o takim zestawieniu sprzętów:

piekarnik parowy Siemens HB24D552

piekarnik Siemens HB33CB550

płyta gazowa Siemens EP616PB21E

lodówka Electrolux ENN2854COW

zmywarka Siemens SN66L081EU

okap ( z tym mam problem) Faber Cocktail BK 80 Energy

Amica OKC 954S

Bosch DWK06G660 (wybrałabym ten gdyby był wysoki 115 cm)

Z góry dzięki. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, (...)

piekarnik parowy Siemens HB24D552

piekarnik Siemens HB33CB550

płyta gazowa Siemens EP616PB21E

lodówka Electrolux ENN2854COW

zmywarka Siemens SN66L081EU

okap ( z tym mam problem)

Faber Cocktail BK 80 Energy

Amica OKC 954S

Bosch DWK06G660

(...)

 

Zacznę od końca - podajesz trzy modele okapów w trzech różnych szerokościach - jeśli nie masz szafek na górze (zresztą jak możesz wystarczająco rozsunąć szafki to też) to bierz najszerszy jak się da (z powyższych Amica - dobra jest ) Ewentualnie jest jeszcze świetny nowy Siemens LC86KA670

 

Reszta sprzętów jest bardzo dobrej klasy - zastanów się tylko 2 razy czy wystarczy Ci kompaktowy piekarnik (pojemność)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Jaki piekarnik poleciłbyś do tego parowego? Pozdrawiam

 

No i tu zaczyna się problem - wszystko zależy jak chcesz zabudować te dwa piekarniki względem siebie. Jeśli jeden nad drugim albo w dwóch różnych miejscach to nie ma problemu... jeśli zaś obok siebie to... Piekarniki kompaktowe Siemens mają panel sterujący wysokości 96mm - do tego pasują tylko dwa piekarniki nie-kompaktowe. Są one jednak z innej linii stylistycznej niż wybrany przez Ciebie piekarnik parowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Po pierwsze szukam piekarnika wymagania mam takie i nic z necie znaleźć nie mogę o sklepach stacjonarnych nie wspomnę. Ma byc czarny jak najwięcej szkła, sterowanie sensoryczne bez pokreteł, chowanych przycisków itp. gładka powierzchnia jedeyny wystający elemnt to uchwyt do otwierania ;) żeby miał pyrolizę i prowadnice teleskopowe a i jeszcze żeby mnie cena nie zabiła :)

Czekam na jakąś podpowiedź z resztą sprzetów jakos daję radę i tutaj w tej kwestii będę się radzic później ale sen z powiek spędza mi piekarnik.

 

samsung dual cook chyba najbardziej pasuje do opisu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku, to Witam serdecznie, jestem tu nowy.

Poczytałem kilkanaście minut ten wątek i trochę mi on rozjaśnił sytuacje jeśli chodzi o kupno agd do zabudowy.

Zauważyłem też, że godnym zaufania userem na tym forum jest Bayzone_pl i właśnie ja też bardzo poproszę o pomoc.

Sytuacja wygląda następująco:

 

Mamy z Żoną budżet 6000 zł na następujące urządzenia:

 

Piekarnik - bez pokręteł, prowadnice teleskopowe, chłodna szyba, ewentualnie samoczyszczący, pieczenie rożnych potraw na raz (ale to chyba nie w tym przedziale cenowym) szer. max 60cm - kolor: biały, szray, srebny, inox

 

Płyta - najlepiej jakby była podzielona na dwa palniki indukcyjne i dwa gazowe. Jednak jeśli taka opcja jest za droga, to proszę o jakiś model tylko indukcyjny - bez preferencji - po prostu dobry i przystępnej cenie

 

Mikrofalówka - pasująca do zestawu wyżej i tania - potrzebna tylko do odgrzewania obiadu, lub jakiegoś fastfooda po całonocnej imprezie.

 

Lodówka - nasze wymagania to: no frost, bez żadnych pokręteł w środku, najlepiej z jakimś panelem elektronicznym, jak najbardziej pojemna, energooszczędna.

 

Zmywarka - cicha i oszczędna - szer max. 45 cm

 

Pralka - bez preferencji - dobra i w przystępnej cenie.

 

Co do marek to stawiamy na Amice lub Samsunga, ale jesteśmy też otwarci na inne rozwiązania.

Dodam tylko, że piec i mikrofala będzie w jednej kolumnie, płyta w innej części kuchni.

 

Bardzo proszę o pomoc i góry bardzo dziękujemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem również na etapie zakupu sprzętu do kuchni. Stąd moje pytanie i prośba o poradę do Bayzone_pl. Kuchnię mam biała w połysku czarny okap zlew i płytę dlatego chciałabym również piekarnik i mikrofalę również w tym kolorze. Wybrany przeze mnie sprzęt to:

Piekarnik: Samsung BQ106G144

Mikrofala: Samsung FG87SUB

Czytałam gdzieś wcześniej, że ktoś miał już wybrany ten sprzęt i pisałeś, że mikrofala nie za bardzo pasuje do tego piekarnika :( (ma może ktoś zdjęcia zamontowanego tego sprzętu?)

Kolejna sprawa to lodówka.

Wybrałam Liebherr ICS3304 . Zależy mi na jak największym zamrażalniku dlatego wybrałam Liebherrkę bo z tego co oglądałam mają one największe zamrażalniki.

Co sądzisz o tym sprzęcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem również na etapie zakupu sprzętu do kuchni. Stąd moje pytanie i prośba o poradę do Bayzone_pl. Kuchnię mam biała w połysku czarny okap zlew i płytę dlatego chciałabym również piekarnik i mikrofalę również w tym kolorze. Wybrany przeze mnie sprzęt to:

Piekarnik: Samsung BQ106G144

Mikrofala: Samsung FG87SUB

Czytałam gdzieś wcześniej, że ktoś miał już wybrany ten sprzęt i pisałeś, że mikrofala nie za bardzo pasuje do tego piekarnika :( (ma może ktoś zdjęcia zamontowanego tego sprzętu?)

Co sądzisz o tym sprzęcie?

 

madziuch10 ja mam identyczny sprzęt o który pytasz.

Na tych stronach masz moje foty ze sprzętem i meblami mojej kuchni.

 

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?26374-KUCHNIA-sprz%C4%99t-do-kuchni-AGD-kuchenne-co-wybra%C4%87-opinie-modele-do%C5%9Bwiadczenia&p=6444663#post6444663

 

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?56188-Pochwalcie-si%C4%99-swoimi-kuchniami/page1066

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

 

Własnie miałem wstawić linki do zdjęć dzięki uprzejmości kol. Slay75 ale widzę że mnie ubiegł już :)

Oceń więc sama czy taki wygląd tego zestawu będzie Cię zadowalał :)

 

Co do lodówki to Liebherr z Twojego linka - ma zbliżony litraż co większość innych lodówek do zabudowy - różnicy 6-7 litrów nie poczujesz a dopłacasz do znaczka. Nowe Whirlpool'e mają po 80 litrów a Electrolux ma 75 litrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

 

Lubię takie wyzwania :) 6kPLN na 6 sprzętów :) czyli po 1000 na każdy :) obawiam się że z takimi wymaganiami to raczej nierealne...

 

Żeby to miało ręce i nogi..

 

Piekarnik + Mikrofala (pokrętła muszą być - ale będą schowane)

Amica EBI 8562AA + AMM 20BI - 1850,-

 

Płyta mieszana

Electrolux EGD 6576NOK - 1400,-

 

Płyta Indukcyjna

Amica PI 6512 TU - 990,-

Zanussi ZEI 76640XB - 1100,-

 

Lodówka

Whirlpool ART 880A+ NF - 1970,-

 

Zmywarka

Hotpoint - Ariston LST 329AX - 1070,-

 

Pralka

Amica EAWM 6102SL - 950,-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...