Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

ja tez ciągle nie mogę wywbrac do końca kuchennych sprzętów...

Mogę wrzuci moje obserwacje, oczywiście nie z używania ale z uwag zbieranych po znajomych nt funkcjonalności niektórych rozwiązań...

wiewióra - plyta pierwsza wydaje mi się,że ma za blisko kurki od palnika - mało sensowne rozwiązanie mi się wydaje (chyba sie bardo łątwo grzeją, no i garnka większego nie postawisz) druga płyta chyba lepsza, cho zwrocilam uwage jakie ma ruszty - czy sa stabilne i nie śliskie (wg mnie najlepsze żeliwne) Patelnia nie będzie wystawa, jeśli będziesz używała tylko palników po stronie przeciwnej niż rączka, inne garnki już zablokuje :)

lodówka śliczna, ja wybierałam według głośności głównie, te parametry chyba nie az tak złe

co do reszty nie wiem, nie moja półka cenowa :D Okap musisz mie w takim ksztalcie??? Te są akurat chyba najdroższe....

 

sonieczka ta płyta ksztaltem i i mi się podobala, tylko nie ten kolor - na tej lodowej powierzchni znac każdy paluszek. Proponuję te sprzęty najpierw zobaczyc w sklepie. Spróbowac postawi na nich garnek itp... Bywalo że zachwyt mi przechodzil;)

 

A tak wogóle to jest już wątek na temat AGD tudzież o konkretnych firmach. Ja poprosze o rewanż i skomentowanie moich wyborow/dylematów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mam ten sam problem, co Wy. Pan od kuchni zrobił już dokładne pomiary i kazał wybrać sprzęt :o

To, co by mi spasowało najbardziej, jest niedostępne cenowo. Trzeba dokonać kompromisu między chęciami, a możliwościami :lol:

Problem w tym, że wymyśliłam sobie, żeby wszystko, co możliwe było zabudowane :oops:

Może też skorzystam z informacji w tym wątku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś kupiłam w Avansie zmywarkę Whirpoola do zabudowy z panelem zintegrowanym (niewidocznym z zewnątrz), nieszczególnie wypasioną - ale za to za 999 zł ! :) (przeceniona z 1599), bo z ekspozycji.

Oszczędności sa dla mnie niestety na tym etapie najważniejsze, ale zmywarkę mieć muszę !

Teraz szukam piekarnika i płyty ceramicznej w miarę przyzwoitej klasie i fajnej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celowo nie wydawalismy majątku na agd- i tak wymienimy za jakies 10 lat bo płyta się zarysyje itp.

 

z fajnych tanich produktów ale tylko do gotowania polecam mastercooka by FAgor (Fagor to juz znana marka, dlatego się nie wahałam ) mam płytę (2 indukcja 2 elektr) i jest rewelacyjna - niesłyszalne jest gotowanie na polach indukcyjnych-niektóre indukcje znanych firm "buczą"

mastercooka mam tez okap-jest bardzo cichy-to było dla mnie bardzo ważne bo mam kuchnie otwartą

 

piekarnik zanussi-w cenie boscha dostaniesz wysoki model z fajnymi funkcjami-do zabudowy w słupku niestety nie polecam piekarników z dużą szybką-po jakims czasie nie wygląda ona super a jest na takiej wysokości ze jest to bardziej widoczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Po co 6 programów z których używa się 1, słownie JEDEN. A nawet jak użyjesz drugi program to akurat program do szkła, a tego nie ma. Po co pół wsadu, jak zawsze miejsca mało...

 

Spokojnie można kupić 2 razy tańszą zmywarkę i być bardziej zadowolonym, chyba że chodzi o szpan, polecam FAGORY są cichsze od podanej wyżej....

 

sam mam:

http://www.anix.pl/product_info.php?products_id=316

 

i jest super, a zamiast 1/2 wsadu jest:

* Sensorlogic - rozpoznaje ilość, rodzaj naczyń oraz stopień ich zabrudzenia. Wybiera odpowiednią temp. wody oraz kolejne kroki zmywania w celu osiągnięcia najlepszych wyników

 

 

wydaje mi się że lepsze rozwiązanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc.Czy z takich pojedynczych rusztów nie ześlizgują się garnki, patelnie - czy to jest stabilne? Tylko to (oprócz ceny) mnie powstrzymuje jeszcze.

 

Ruszty są stabilne. Na płycie do każdego rusztu są przymocowane po 2 takie małe bolce, a w samych rusztach są rowki i te bolce blokuje się w tych rowkach więc nie ma prawa się nic przemieszczać :D Co do ześlizgujących sie garnków tez miałam takie obawy ale raczej nieuzasadnione, wiadomo że jak w garze trzeba przemieszać coś cieżkiego (np bigos) to dla bezpieczeństwa lepiej sobie przytrzymać jedną ręką garnek za ucho :lol: W każdym bądź razie myśle że to tylko kwestia przyzwyczajenia, dla mnie warto bo płyta jest naprawde fajna :) (w jakimś wątku wklejałam nawet jej zdjęcia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie sklepy internetowe polecacie? :)

Dochodzę do wniosku, że zaoszczędzę sporo na kupnie przez internet, ale nie wiem w jakim sklepie warto kupować agd... np. jeśli chodzi o kwestię dołączania gwarancji na sprzęt... ?! ;)

gwarancję dają wszędzie bo udziela jej producent a nie sprzedawca. Ja kupowałam w neo24, i topmarkecie - jestem bardzo zadowolona, a kupiłam tam niemal całe agd z lodowką włącznie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obserwowałem Magiczną Planetę, nawet prawie u nich kupiłem, jednak wystraszyły mnie opinie jakie posiadają w serwisie http://www.opineo.pl/index.php?sklep=2004

 

Wybrałem inny sklep: http://www.anix.pl Ceny mają podobne, na niektóre towary nawet niższe. Wszystko odbyło sie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

ja się przymierzam do zmywarki i chyba wybór padnie na tą:

http://www.bosch-agd.pl/?5=SRV43M03EU&28=29%3d10%2628%3d26%253d6557

 

ceneo: http://www.ceneo.pl/353987

 

 

wg mnie to następca modelu SRV 53 M03 EU - http://www.ceneo.pl/377151, który zebrał pozytywne opinie...

 

czy ktoś ma może ten nowszy model 43 M03?

 

prosze o info jak się sprawuje

dzieki pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc po raz pierwszy chcę się odważyć i kupić coś większego przez internet i nagle znów problem.

Wybrałam piekarnik http://www.magicznaplaneta.pl/dzial/agd/kategoria/?id=45&&bid=60361

Czy ktoś wie co on naprawdę potrafi. Brak danych o termoobiegu- w niektórych opisach informacja:brak danych. czy to możliwe, żeby taki piekarnik go nie miał.

Na stronie producenta info jest też takie lakoniczne.

Może ktoś pomoże :(

Widziałam go w centrum handlowym za ponad 2tys. Jest śliczny i pan sprzedawca go bardzo zachwalał, ze taki madry i wszystkomający. Więc cena w internecie byłaby kusząca.I nie widać na nim paluchów. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My rówznież jestesmy po zakupie sprzętu AGD. Wybór był bardzo ciężki, ale w końcu zdecydowaliśmy się na firmę AEG. Chcieliśmy się zmieścić w 12.000 pln.

- piekarnik: AEG Competence B 5741 4-M;

- mikrofala: AEG MICROMAT 1761 E-M;

- zmywarka: AEG FAVORIT 65011 Vi;

- płyta indukcyjna: AEG 78001 KF-MN;

- lodówka: Electrolux ER 3130

- okap: Jan Kolbe 90 Pulsar;

- lodówka: Electrolux ER 3130

 

Bardzo interesuje mnie piekarnik, który wybraliście. Co on naprawde potrafi, jakie ma funkcje bo opisy w różnych sklepach są niespójne. Myslalam tez o modelu AEG B 5741 5-M. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...