Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

No więc po raz pierwszy chcę się odważyć i kupić coś większego przez internet i nagle znów problem.

Wybrałam piekarnik http://www.magicznaplaneta.pl/dzial/agd/kategoria/?id=45&&bid=60361

Czy ktoś wie co on naprawdę potrafi. Brak danych o termoobiegu- w niektórych opisach informacja:brak danych. czy to możliwe, żeby taki piekarnik go nie miał.

:)

 

zazwyczaj info" Brak danych" oznacza brak funkcji... termoobieg niby wszystkie mają, tak nam też pani w sklepie powiedziala o pownym modelu aristona--w internecie"brak danych" po kontakcie z przedstawicielem-"nie ma termoobiegu" (kosztował ok 1700, wiec w tej cenie wypadałoby termoobieg mieć...a jednak)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Bardzo interesuje mnie piekarnik, który wybraliście. Co on naprawde potrafi, jakie ma funkcje bo opisy w różnych sklepach są niespójne. Myslalam tez o modelu AEG B 5741 5-M. :)

 

Hej, my niestety jeszcze nie mieliśmy okazji aby go wypróbować. Cały sprzęt jest jeszcze zapakowany i czeka na "pana od kuchni" :)

 

Ps. zmienilismy lodówkę na AEG SANTO N 8 18 40- 4I - 2.050 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc po raz pierwszy chcę się odważyć i kupić coś większego przez internet i nagle znów problem.

Wybrałam piekarnik http://www.magicznaplaneta.pl/dzial/agd/kategoria/?id=45&&bid=60361

Czy ktoś wie co on naprawdę potrafi. Brak danych o termoobiegu- w niektórych opisach informacja:brak danych. czy to możliwe, żeby taki piekarnik go nie miał.

:)

 

zazwyczaj info" Brak danych" oznacza brak funkcji... termoobieg niby wszystkie mają, tak nam też pani w sklepie powiedziala o pownym modelu aristona--w internecie"brak danych" po kontakcie z przedstawicielem-"nie ma termoobiegu" (kosztował ok 1700, wiec w tej cenie wypadałoby termoobieg mieć...a jednak)

 

Ten piekarnik ma termoobieg (piszę o aeg b 5741 5B. Mało tego, ma poczwórną szybę, sterownie elektroniczne, pyrolize...). Używam tego piekarnika od ponad miesiąca. Moge polecic. Wykonany jest dużo lepiej (moim zdaniem) od Aristonów. Aha ja kupiłem go za 1780zł razem z zestawem prowadnic teleskopowych....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D Dzięki bardzo za pomoc, to jutro go zamawiam. Tylko z tymi prowadnicami teleskopowymi. W sklepie mówili, przy innym modelu, że przy pyrolizie nie ma sensu, bo bardzo sie wtedy odkształcają. To prawda? Czy po prostu nie mieli? I gdzie w razie czego można dokupić? Pozdrawiam

 

Prowadnice możesz zamówić w każdym sklepie. Tylko ich koszy w/g cennika to około 300-400zł. Ja zamówiłem piekarnik z prowadnicami i otrzymałem wszysko jak pisałem za 1780zł (plus koszt wysyłki 55zł), wyżej pisałem gdzie kupowałem. A czy przy pyrolizie warto? Nie wiem, moja żona jest zadowona z takiego udogodnienia. Pyroliza to nic innego, jak wypalanie tłuszczu, w ostateczności można je wymontować na czas "wytapiania", montaż i demontaż trwa jakąś minutę.

 

Może rzeczywiście nie mieli tych prowadnic, ze tak odpowiedzieli....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiewióra 1976 nic nie piszesz jak tam Twoje wybory, czy już kupiłaś coś i jakie masz spostrzeżenia.

Ja dzisiaj kupiłam w Saturnie płytę siemensa pięciopalnikową, ale z dużym rusztem żeliwnym. Mam stracha, jak to się będzie komponować, bo duża ta" maszyna". :-No nieźle- piekarnik 1469zł. płyta -1150zl- trochę zaszalałam chyba. Jak to powiedziała moja teściowa, żeby teraz było co do garnka włożyć :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet 5 lat gwarancji nie przekonuje Was do Amici?

 

wiesz daewoo lanos też miał dłuższą gwar. niż konkurencja co nie znaczy, że jest to solidny wóz (ot przeciętniak). prawda jest taka, że im starszy tym szybciej jego właściciel chce się go pozbyć. to samo z amicą... pewnie będziesz używać tego sprzętu dłużej niż 5 lat i właśnie wtedy mogą zacząć się kłopoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam zalinkowaną Amicę i jestem zadowolona.

Ma chyba wszystkie wypasy. Za taką cenę "lepszych" marek miałabym tylko podstawowy model.

Akurat w piekarnikach Amica jest niezła, ale pralki bym od nich nie kupiła ;)

 

Miałam kuchenkę wolnostojącą Mastercook z wszystkimi wypasami (no o pyrolizie wtedy nikt nie słyszal jeszcze), których wcale nie używałam :-).

Teraz mam zabudowanego Elektroluxa bez wypasów, z drabinkami i mi spokojnie wystarcza :-) Jedyne, czego trochę żałuję, to brak teleskopowych prowadnic, ale da się żyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...