Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nie będziemy sie przebijali cenami :wink:

Ja rozważam :

Zmywarka MIELE G 1383 SCVi - 5599 zł

albo Siemens SN66T090EU - najtaniej za 3099 zł

Więc Twoja za 8900 to ja takiej nie znalazłem :D

 

pozdrawiam, majki

 

lucky you

 

ja mam takiego pecha że mi zawsze przypadnie do gustu coś z zapierającą dech w piersiach metką :x

 

(to było o takiej: Miele G 1874 SCVi; swoją droga jak szukałam tego modelu teraz to znalazłam też takie za 9,5 tys :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam takiego pecha że mi zawsze przypadnie do gustu coś z zapierającą dech w piersiach metką :x

 

Moja Żona też tak ma, wchodzimy do sklepu, ona mówi : o takie płytki, albo ten kamień na parapety ...

Ja szanuje jej wizje i mówie wtedy : OK ... 8) :wink:

 

pozdawiam, majki

 

PS. Anulkaa - wybrałem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, no różnica między Siemensem a Miele to max 2000. Oczywiście mówie o nie najniższych modelach ...

Jak za powiedzmy 2 tysie więcej myje tak super jak pisze DorciaIQ, to IMHO warto.

DorciaIQ - podasz ten model Miele o którym mówiłaś :p ?

 

pozdrawiam, majki

Sorki - dowiem się i napiszę mam nadzieję jutro, ok?

Bo nie wiem czy ta znajoma trzyma do tego jakieś papiery, a czy to jest napisane na urządzeniu to wątpię :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymyśliłam sobie płytę z trzema polami grzewczymi, nie ma ich zbyt wiele, na razie wybieram pomiędzy

 

Gorenje IT 603 ASC

http://www.topmarket.pl/thumbs/GORENJE%20IT%20603%20ASC.jpg

 

a MASTERCOOK ID63 S

http://www.topmarket.pl/zdjecia_newsy/ID63S.jpg

 

myślę, że niewiele osób kupuje płyty z tylko 3 polami, ale jeśli macie doświadczenie z innymi płytami tych firm, to prozę podzielcie się swoimi uwagami, sądzę, że w ramach jednej marki mogą być podobne w użytkowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, no różnica między Siemensem a Miele to max 2000. Oczywiście mówie o nie najniższych modelach ...

Jak za powiedzmy 2 tysie więcej myje tak super jak pisze DorciaIQ, to IMHO warto.

DorciaIQ - podasz ten model Miele o którym mówiłaś :p ?

 

pozdrawiam, majki

Sorki - dowiem się i napiszę mam nadzieję jutro, ok?

Bo nie wiem czy ta znajoma trzyma do tego jakieś papiery, a czy to jest napisane na urządzeniu to wątpię :roll:

 

OK, będę wdzięczny. Jak coś, to rozkręćcie zmywarkę :lol:

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja używam od 2 miesięcy tej Mastercooka:

http://www.fagormastercook.pl/work/product/images/imgGplA89.jpg

bardzo fajna, poza tym, że wszystkie garnki do wymiany :( :wink:

Podoba mi się szybki czas reakcji, funkcja boost na prawdę szybciutko nagrzewa nawet duży gar wody. No i nie buczy, czego się obawiałam. Poprzednio miałam 4 lata ceramiczną Mastercooka i była także bezawaryjna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damro i agakz bardzo dziękuję za odzew.

 

Co do Fagora, to chyba połączył się z Mastercookiem, ale tak czy siak z trójpolowych płyt nie ma wielkiego wyboru.

Fanie, że dobrze się Mastercook sprawdza, i chyb się na niego zdecyduję, jednak obawiam się trochę różnicy mocy, ta moja ma niecałe 6 KW, a agi ponad 7 - nie wiem czy to nie wpływa na szybkość gotowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najbliższym czasie czeka mnie zakup wyposażenia do kuchni, nie chciałabym kupować kota w worku. Potrzebuję porady fachowców w dziedzinie zakupu:

 

-pralki

-zmywarki pod zabudowę

-płyty indukcyjnej pod zabudowę

-piekarnika pod zabudowę

-okapu

 

Decydujecena zakupu i ekonomiczność użytkowania.

Za porady z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
napiszcie jak z użytkowaniem takiej szuflady? bo ja się właśnie bałam że to największy mankament :roll: koszyczek bierzesz 'pod pachę' do szuflady ze sztućcami i tam na spokojnie wszystko wyładowujesz. a przy takiej szufladzie trzeba z każdą 'łyżką' biegać. :roll: mylę się?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napiszcie jak z użytkowaniem takiej szuflady? bo ja się właśnie bałam że to największy mankament :roll: koszyczek bierzesz 'pod pachę' do szuflady ze sztućcami i tam na spokojnie wszystko wyładowujesz. a przy takiej szufladzie trzeba z każdą 'łyżką' biegać. :roll: mylę się?

 

ale szufladę mozna wyjąć i wziąć tam gdzie trzeba, może nie da się "pod pachę" :) ale nie jest to wielce kłopotliwe:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc wiem że juz były poruszne te sprawy, ale..

czy brać sprzet z jednej firmy?(mam tu na mysli Siemensa)

Ponoc lodówki lepsze robi Liebherr, zmywarki Bosh(ale to tez Siemens)

Czy jakieś konkretnych typów niepolecacie(bo za głośne itd)

W co warto wiecej zinwestować(ponoć zmywarka:)

jakie macie doświadczenia?

dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...