Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

a ja całe szczeście mam namiary na Pana, z którym można negocjowac i przebija wszeklkie ceny sklepów interenetowych:) a do tego wystawia fakture na życzenie; gwarancja jest również:)

 

za cały sprzet zapłacilismy ok.7000 tyś:)

a mamy Smega płyte i piekarnik, zmywarke Boscha, i wyciąg Siemensa 90-tke kóry kosztuje ok. 1200 a my zapłacilismy ok. 800; nad lodówką sie zastanawiamy jeszcze ale zapewne bedzie to albo Bosch, albo Liebher; generalnie cena ma nie przekraczać 2000;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Pan ma swoje stoisko w Warszawie na Bartyckiej:)

można napisac maila, bądź zadzownić i Pan zrobi wycene:) i najlepiej podac najniższe ceny sprzetu jakie znaleźliście najtańsze w sieci czy w marketach:)) zawsze jest skory do negocjacji i przy kompleksowym zamówieniu zawsze jeszcze jakis rabacik da:))

a taka ma oferte sprzetową:

Sprzęt do zabudowy - Electrolux, Miele, Amica, Zanussi, smeg, bosch, liebherr, siemens, whisrpool blanco, Teka, Franke, Faber, Ciarko, Falmec - zlewozymywaki, baterie, okapy oraz wyposazenie łazienek:) - czyli wszystko:))

Firma San-Technic tehcnika Kuchenna Jerzy Lipnicki ul. Bartycka 24.26 Pawilon 25 kom. 601 212 897email; [email protected];

tylko uwaga: Pan potrafi zagadc na śmierć:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam cały sprzęt kuchenny AEG , w tym lodówkę Santo C 81840I i jestem z niego zadowolona - jest funkcjonalny , estetyczny i po przystępnej cenie . Do tej firmy najbardziej przekonał mnie fakt , że wszystko było produkowane w Niemczech a nie w Polsce .

Mikrofalę też sobie sprawię AEG .

 

Pozdrowionka - Maxtorka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słyszałem dużo głosów że 45 kupują ludzie którzy zmywarki nie używali a potem przekonują się że za mała i drugą kupują już 60. Czy na prawdę tak jest ? Czy 45 nam nie wystarczy na 4 osoby ?

 

My mamy 45 i wystarcza namale nie gotujemy codziennie i nasza rodzinka jest na razie 3 osobowa.

Teraz w naszym nowym domku bedziemy mieli oczywiscie 60 bo pewnie i rodzinka sie powiekszy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słyszałem dużo głosów że 45 kupują ludzie którzy zmywarki nie używali a potem przekonują się że za mała i drugą kupują już 60. Czy na prawdę tak jest ? Czy 45 nam nie wystarczy na 4 osoby ?

 

My mamy 45 i wystarcza namale nie gotujemy codziennie i nasza rodzinka jest na razie 3 osobowa.

Teraz w naszym nowym domku bedziemy mieli oczywiscie 60 bo pewnie i rodzinka sie powiekszy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
mam okazję :roll: kupic taniej nowa lodówko - zamrażarkę Miele.

Co sadzicie o tej firmie> Czy warto to kupic???

 

Z tego co wiem Miele to mercedes wśród AGD - więc jak cena naprawdę dobra, to sie nie zastanawiaj.

Też bym chetnie sobie wstawił Miele - ale za cenę samego piekarnika czy mikrofalówki mam prawie

wszystkie graty kuchenne - tyle, że z firm ze średniej półki.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedynym sprzetem ktorego stanowczo nie polecam to ich cisnieniowy ekspres do kawy CVA. Od zakupu (cztery lata temu) chyba juz wszystko w nim sie psulo, a serwis jest b.drogi (wzywanie konieczne min. dwa razy w roku- a gwarancja byla chyba na dwa lata :? )! Ostatnio wymienili cale oprogramowanie... ehhh.. sama firma przyznala sie ze to ich chyba najgorszy produkt jaki wydali.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co mam zrobić :roll: :roll: :roll:

Mam zdjęcie tel lodówki, ale nie znam symbolu:( ma 198,2 cm wysokości i jest stalowa.

Czy ktoś z Was wie, jaki to moze być model? Bo szukam i szukam i nigdzie takiej nie ma:( No i nie wiem czy warto po nia jechać :cry: :cry: :cry:

 

http://img218.imageshack.us/img218/790/lod30sd.jpg http://img218.imageshack.us/img218/93/lod42po.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

po dlugich poszukiwaniach czytaniach i nudzeniach zamowione zostało uffffffffffffffff

teraz moge napisac co - jak juz zaplacone :lol: :lol: :lol: juz sie nie rozmysle - wiec czekam na opinie

 

 

chlodziarko-zamrazalka ELECTROLUX ERN 2922

plyta gazowa ELECTROLUX EGG 677 INC

piekarnik elektryczny AEG COMPETENCE B 3781-4

pralka ELEKTROLUX EWT 1215

 

a mial byc bosch ale tak mnie cos dzis wzielo

 

teraz tylko jeszcze okap ale jego ceny mnie zabijaja :cry:

zlewozmywak i bateria - idem czytac grzecznie watki o tej tematyce 8)

a i w przyszlosci zmywarka :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką lodówkę no frosta polecacie?

Mysle nad elektroluxem ENB3669 S gość chce 3250 pln. Są jeszcze LG i samsunga może któraś z tych jest lepsza (są tańsze od elektroluxa).

 

piekarnik myślałem boach Han 330550 i do tego płyta nkn 675T01 w sumie za 4100 pln. Gość mi polecił taki zestaw (jest promocja boscha). Tyle że inox się brudzi i te chowane przyciski średnio mi się podobają. Może jest coś lepszego? może innej firmy a może inny model boscha?

 

okap teka db 90 - 790 pln

 

polecono mi pralkę AEG lavamat 62610 - 2050 pln. Sam myśłełem o miele w527 jakieś 3500. Gość powiedział żę nie ma co przepłacać na miele bo różnicy nie ma. Co wy na to?

 

Zlew blanco classic 6s + bateria wega s w promocji za 1750

 

Co myślicie o takim zestawie i takich cenach warto??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...