Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kto urządza wnętrza??


Gość

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 78
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Wiem jak pokonac nasz strach przed zarejestrowaniem.

Moze tak w kazdym dziale, temacie, watku wspisywac brzydkie slowa. Oczywiscie jako Anonimowi :wink: wiesz zbiorowa akcja.

To zmusimy redakcje do obowiazkowej rejestracji. Super nie, co ty na to. W koncu sie wyzwolimy z tchorzostwa.

Ale czy starczy nam odwagi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałam już pisać ale muszę na coś odpowiedzieć:

"Reszta siedzi cicho, ale przynajmniej sie troszke nad tym zastanowi i dojdzie do wniosku, ze cos w tym jest (wzajemne kadzenie). Dla dobra forum trzeba te skostniale struktury raz na jakis czas wzruszyc, dac do zrozumienia, ze zawsze jest ktos kto nie koniecznie bedzie potakiwal, jesli sie z czyms nie zgadza, (podkreslam ! jesli sie nie zgadza)."

Ktoś tu chyba nie czyta innych postów. Ależ tu non stop wybuchają dyskusje na różne tematy i zazwyczaj właśnie z powodu odmienności zdań (niektóre całkiem ostre). A reszta siedzi cicho bo ta "rozmowa" przestała być interesująca. To tyle. Napiszę jak będzie coś "na temat". A Panom Anonimom życzę owocnej wymiany zdań.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 2002-08-14 13:43, Anonymous wrote:

Bracie ! Widze, ze chcialbys tak jak kolezanka Alicjanka anonimowosc utozsamic od razu z chamstwem i brzydkimi wyrazami. Nu, nu, bracie, tak nie robimy ! Jestesmy w bractwie anonimowych-konstruktywnych !

Czuje sie oszukany, myslalem ze jestes sprawiedliwy itd.

Ale przeczytalem wszystkie wypowiedzi i musze stwierdzic ze to ty wlasnie najwiecej namieszales. No i Pan Finiszant.

Od ktorego sie zaczelo. Co do innych spraw to juz podyskutowaliscie. Puszcza sobie nasz brat pytanko kto,jak i dla czego. Pare osob odpisalo na pytanie. Ale komus to sie nie spodobalo, bo pachnie feminizmem i niemeskoscia. Cos w tym stylu.

Nikt nic nie narzucal, kadzil. To po co ta cala polemika pomieszana z pretensjami i zarzutami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macias, zostaw nas w spokoju ! Napisze Ci to co mi pisza wszyscy: nie musisz tu wchodzic !

 

On 2002-08-14 13:57, Anonymous wrote:

Ale przeczytalem wszystkie wypowiedzi i musze stwierdzic ze to ty wlasnie najwiecej namieszales. No i Pan Finiszant.

Od ktorego sie zaczelo...

Super, ze to analizujesz. Bylo tak: Finiszant mial racje, ja go poparlem, bo mnie ubodlo, ze ktos :smile: napisal, ze faceci sa leniwi a to co robia przy budowie domu jest nieistotne, malopracochlonne, itd. No i wtedy to sie dopiero zaczelo !

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałam przypomnieć, że tematem tego wątku jest urządzanie wnętrz i Alicjanka wypowiadała się raczej na temat. A Anonimowi niech założą sobie Klub Anonimowych i tam niech dywagują.

A! Zapomniałam, że anonimowi nie mogą wchodzić do klubu. To niech się zarejestrują jako Anonimowy, jak to już ktoś kiedyś uczynił.

Dodam jeszcze, że większość szuka na forum odpowiedzi na jakieś pytania, porad i opinii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...

witam wszystkich.

wlasnie zaczynam wykonczeniowke i myslalam ze czegos ciekawego sie tu dowiem lecz niestety napotkalam tylko burzliwa dyskusje kto jest lepsz a kto gorszy (mezczyzni czy kobiety), a przecierz watek byl zupelnie inny.

 

ja pamietam jak tesciowa prubowala interweniowac przy wyborze projektu jednak ja bylam pewna co do tego jaki chce miec uklad pomieszczen ijak ma wygladac MOJ dom eraz tesciowauwaza ze dom jest piekny tylko jeszcze nie wie po co nam lazienka przy sypialni przecierz to juz przesada.

 

choc muj maz jest jedynakiem to mamusia nie ma nic do powiedzenia co do wystroju czy aranzacji wnetrz maz przejol muj tok myslenia ze to my tam bedziemy mieszkac nie jego rodzice

 

teraz kazda rzecz staramy sie konsultowac i dochodzic do kompromisu tak aby dobrze sie nam mieszkalo

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bienio i tak powinno być, Ty będziesz w nim mieszkać a teściowa bedzie Was mogła co najwyżej od czasu do czasu odwiedzić; jak będzie grzeczna :grin:

Mam tylko jedna malutką uwagę - forma listu - jakby to moja córka powiedziała zęby miękną...

 

powodzenia :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:smile:faktycznie-zęby miękną ; teściowa-teściową ,u mnie to moja mamusia ma wiele uwag typu-tu będzie to a tu tamto ,niektóre jej pomysły przejęłam -oczywiście po gruntownej analizie jak fatycznie będzie lepiej ,mój mąż to totalne bezguście-ale tylko jeśli chodzi o dobór kolorów,wystrój :smile: więc całość tego "obowiązku" realizuję ja, Co stanowi dla mnie niekłamaną przyjemność ,ponieważ w przeciwieństwie do mego męża mam ciekawe i oryginalne pomysły i całkiem dobry gust :smile:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 20 years później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...