Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kominek śmierdzi - prośba o pomoc


Lukas42

Recommended Posts

Hej,

 

Kolego, możesz powiedzieć czy wymiana zabudowy rozwiązała Twój problem? Bo borykam się z tym samym kłopotem.

Jakich użyłeś materiałów, czy zrobiłeś wszystko sam, czy możesz kogoś polecić?

 

A może chciałbyś w jakiś weekend pomóc mi w Warszawie z wymianą zabudowy za odpowiednią opłatą? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Udało się idealnie. Teraz nic nie smierdzi.

 

Co zrobiłem:

- wyburzyłem całą starą zabudowę - wywaliłem kompletnie wszystko łącznie z najmniejszymi skrawkami folii aluminiowej

 

- zbudowałem od podstaw całą obudowę korzystają z systemu Varmsen.

Płyty, klej, impregnat, szpachlę zakupiłem od varmsena. Wkręty stalowe fosfatowane można kupić w kazdym markecie.

Siatkę zbrojoną kupiłem oddzielnie specjalną która wytrzymuje 1000 stopni na Allegro.

 

Całość została zamontowana przez dwóch Panów którzy robili u mnie całe wykończenie. Mogę ich polecić.

 

Po wymianie obudowy wiele brztdkich zapachów znikło, ale nadal był pewien smrodek.

 

Zareklamowałem wkład kominkowy i na gwarancji został kompletnie wypiaskowany z farby.

Po zamontowaniu ponownie wkładu juz bez farby (goly metal, goła stal) wszelki smród znikł.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Wielkie dzięki,

 

Ma plan podobny - rozebrać całość i wywalić izolację, rozpalić w kominku żeby potwierdzić czy pomogło - jak nie, szukać dalej... ale spodziewam się raczej, że pomoże - wtedy zabuduję z kimś całość od nowa.

 

O kontakt poproszę - co prawda mam również ekipę godną polecenia, ale dobrego nigdy za wiele.

 

I dzięki za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...